90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема №62

  • 24 241
  • 456
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 289
Роси тя Весито ти е отговорила аз по някога когато много са ме треснали нервите си купувам едни розовки хапченца Deanxit преди време ходих на невролог и ми ги изписа много съм доволна от тях не те зашеметяват и не привикваш към тях пият се сутрин и в 14 часа по една таблетка .
Pety много вкусна изглежда салатата  ти .
Веси благодаря ти миличка сега съм добре поспах следобяд и сложих един боб в тенджерата под налягане за вечеря .

# 31
  • Мнения: 99
 vesyy ще се възползвам за да си запиша името на това сиропче, че снощи детето така ме изплаши, че цяла вечер съм треперила от притеснения и сън не ме хвана....снощи като се ядоса и ревна и докато заплака и се захласна, глътна езика и посиня безжизнен в ръцете ми. Такъв ужас не съм изпитвала никога момичета. Има ли майки с опит от такива ситуации защото имам чувството, че ако не беше мъжът ми при нас нямаше да се сетя да бръкна да му извадя езика от гърлото. Та си записвам сиропчето защото снощи имах нужда от подобно сиропче но нямам нищо такова вкъщи ooooh!

# 32
  • Мнения: 1 777
janeta*  Hug
Нямам опит с децата да са си гълтали езика ,много страшно звучи.Представям си как си се уплашила.Мисля че не трябва да взимаш такива успокойтелни без лекарско предписание.Всички тези лекарства действат различно на всеки а и имат и странични ефекти.
Дано никога да не ти се случва това което си преживяла снощи Heart Eyes.

# 33
  • София
  • Мнения: 1 320
Както ви писах вчера, от днес захванах режима...
Избутах деня.... за сега. Хапнах чушки пълнени със сиренце. Една голяма на обяд с 1 филийка черен хляб, а за вечеря половин чушка, пак с една филийка хляб и 1 парче топено сиренце. Между тези хранения пих кафе с малко мляко. И това е! Добре ли е?
За утре съм приготвила две постни чушки за обяд и една за вечеря. Между основните хранения сигурно пак ще карам на кафенце (без мляко). Не ги обичам хич тези плодове и не съм яла никакви днес, освен 3 джанки  Rolling Eyes Справям ли се или да взимам жокер "обади се на приятел... в чужбина"  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 0
Здравейте момичета.  Hug

Досега ви четох, защото бях изпуснала 2 дни, но наваксах.  Peace
Има доста нови фиданки, в момента не мога да ги назова поименно, но добре дошли на всички и много минусчета!   bouquet
Честито на всички с отбелязани минуси. Hug Аз за съжаление не мога да се похваля със същото. Днес бях с мисълта да лунувам и до 16:30ч всичко беше наред, но като ми прилоша и ядох няма как . #2gunfire Толкова ме е яд, аз просто съм отвикнала цял ден да не ям и това никак не ми харесва.  ooooh! Малко се отпуснах да хапвам тези дни и се чувствам понаедряла и днес като се претеглих съм 61 кг. Така ако продължавам всичко ще отиде на кино, затова възнамерявам някой от тези дни да се връщам в редиците.  Simple Smile Дори и да нямам минуси, поне да си знам какво да ям и да не върша глупави постъпки.  Sick Не е минало доста време от приключване на режима ама иначе положението става трагично.
janeta* това, което се е случило е повече от неприятно.  Shocked Майка ми е преживяла същото с мен, когато съм била на около 3-4 год, глътнала съм си езика и съм започнала да се задушавам, но докато чакали бърза помощ да дойде, трябвало да се предприеме нещо и едва с много голям зор майка ми е извадила езика, все пак зъбите са били стиснати. След това 2 седмици са й били подути пръстите на ръката. Ужасен шок е било, но слава Богу всичко е минало нормално, а за щастие и при вас.  Praynig Определено си е много голям шок.  ooooh!

# 35
  • Мнения: 99
Пети благодаря мила Hug Права си за успокоителните и все си мисля дали в такива случаи не е подходяй някакъв билков чей Thinking
Изкусителче Hug благодаря...много е трудно в такива моменти и изобщо няма време за спешна помощ и за каквото и да е друго ooooh!
запазена марка пропуснах да ти кажа добре дошла с диетуването и успех. За днешното ядене ще кажа само МНОГО МАЛКО Е Naughty Ще звъня в Испанско да докладвам, че малко ядеш Hug

# 36
  • София
  • Мнения: 1 320
janeta*, за гълтането на езика знам, че като се разплаче и захласне се слага да лежи на една страна и се чака от 1 до 5 минути и чак тогава се предприема бъркане в устата да извадиш езика или за изкуствено дишане. Някой беше ми казвал, че като се отвори устата се задържа със дървена лъжица отворена, защото след като се отпусне мускула на устата, силата с която стиска със зъбите е доста голяма. Разбира се, незнам до колко ми е достоверна информацията, но моя позната си е гълтала езика в пубертета и информацията ми е по спомени от нейни разкази.... Да не дава Господ да го изживяваш пак. Много страшно звучи!

А за обаждането до испанско...защо така с лошо ме подхващаш!!!  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 1 777
Утре ми е бобов ден и искам да питам мога ли да си сваря гречка?

# 38
  • Мнения: 287
Здравейте момичета,
От вчера съм на диетата.Първият ден мина много гладко.Почти не осещах глад.Днес сутринта ядох круши,но след това едва си изчаках обяда.Щях да го изгълтам за отрицателно време.Утре ще се претегля и измеря и ще си сложа линийка.Сега да ви попитам- хапвате ли нещо между обяда и вечерята?На мен ми се събират около 7 часа и доста огладнявам.Ако може да се хапва-какво е по-добре- плод,зеленчук  или нещо от дневното меню според деня?

# 39
  • Мнения: 1 777
Николекса ,аз лично не хапвам нищо между обяда и вечерята пия само вода.Обядвам към 1 часа и вечерям към 6-6.30. Simple Smile

# 40
  • Мнения: 0
и аз да се разпиша в новата тема тука докато се обарнеш и новата тема е написана едва смогвам да изчета всичко  Hug Hug

жане имам спомен за една братовчедка така от стрес си галташе езика та помня че и баркаха в устата с обратното на лъжицата  newsm78

# 41
  • Мнения: 513
Момичета искам да ви питам когато завършите диетата как успявате да запазите свалените килограми ?

# 42
  • В La Redoute и по света
  • Мнения: 49
Здравейте момичета,
От вчера съм на диетата.Първият ден мина много гладко.Почти не осещах глад.Днес сутринта ядох круши,но след това едва си изчаках обяда.Щях да го изгълтам за отрицателно време.Утре ще се претегля и измеря и ще си сложа линийка.Сега да ви попитам- хапвате ли нещо между обяда и вечерята?На мен ми се събират около 7 часа и доста огладнявам.Ако може да се хапва-какво е по-добре- плод,зеленчук  или нещо от дневното меню според деня?

Здравей, днес преди обяд питах и аз същото, та ще копирам:

Unicorn, ако обядваш в 12 часа към 16 часа в белтъчен  ден може да хапнеш от същото, в бобовия и въглехидратния след 3 часа слад като си обядвала и в плодовия можещ да ядеш през 2 часа.
 По - добре е плод да хапнеш, но ако не те засища яж, от това което ти е за деня.
Аз имах задържане повече от месеца, така че 8 дни нищо не са.

и това:
Unicorn просто спазваш интервала между храненията за съответния ден и хапваш. В белтъчен ден имаш интервал от 4часа...т.е. ако обядваш в 12ч. може да ядеш отново в 16ч. и 20ч. А между 12ч. и 16ч. ако ти огладнее хапваш плод или пиеш един фреш. В 2-ри и 3-ти ден интервала е 3 часа между храненията. А в плодовия на 2 часа се яде. Хапвай и не гладувай. А за кантара-ще мръдне....може да си пред цикъл или овулация-тогава има доста неприятни плюсове. Пък от утре като и луната започне да намалява(след днешното пълнолуние) и кантара ще тръгне надолу. Само не губи вяра Hug
Роси благодаря миличка Hug

_____________________________________
Хайде на пазар - Всичко за Ла Редут
Всички работещи кодове по намаленията на Ла Редут

# 43
  • Мнения: 13
Момичета лека вечер от мен и сладки сънища

# 44
  • Мнения: 0
Лека вечер и от мен. Приятни сънища и много минусчета.
Аз отивам да сънувам утрешните пастички и шоколадчета, че от месец и половин не съм хапвала нищо сладко освен плодове. smile3524

Общи условия

Активация на акаунт