90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема №62

  • 24 241
  • 456
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 299
Жане дано не се повтаря случката  Praynig  Неуропана е билково успокоително средство. Приема се при сърцебиене, невроза, безсъние, депресия и повишена нервна възбудимост. Peace  Успокоява те, отпуска те но не те прави парцал.
Галя тези розовките Deanxit ги знам. Бяха ми ги дали (лекар) като почина близък преди години. Не помня каква доза, но час-два след това взех да се хиля като побъркана. Усещах се но не можех да се контролирам, идеше ми да потъна в земята. Мъжо още ме базика като се вкисна, да ми даде от розовките хапчета за да се развеселя #Cussing out
Това потвърждава думите на Pety, че на всеки действат различно. Но Неуропана е билков и мисля няма проблем да се приема.
Изкусителче споко, 1 кило нищо работа не е. Ще го умориш бързо Hug
запазена ма®ка хубаво меню, ама само чушка и половина днес Thinking малко е. За утре поне гледам си ги увеличила на 3бр.

Несса 2.5 месеца след края на режима не съм качила нищо. Спазвам закуската, часовете между храненията и когато мога се храня разделно... понякога и малко биричка или газирано, десерт след хранене, мусака и др.смесени храни. Хора сме, прияжда ни се. Опитвам от това което ми се яде, но не прекалявам. Също и спортувам- въртя педалите почти всеки ден. Сега се чудя как съм се тъпкала преди с разни вафли, бонбони и такива за закуска, след ядене и между храненията Mr. Green  С този режим определено си подобрих хранителните навици! Ако се върна сега на старият си начин на хранене, мисля ще си възвърна килата.
От три дни отново съм режимна, тъй като искам да сваля още малко, а с този начин на хранене се успява.  Peace  
Лека нощ момичета! Hug   Малко длъжко стана, но поне сутринта ще има какво да четете Laughing

Последна редакция: ср, 08 юли 2009, 00:44 от vesyy

# 46
  • Торонто/София
  • Мнения: 251
Момичета - мерси за топлото посрещане!!!  Hug Hug Hug Миналия път свалих 5-6 кила преди да се проваля - като имате предвид че имам да сваля сигурно около 35кг  Embarassed си е направо нищо ама тоя път съм твърдо решена да не се провалям!
Иначе след първия ден - .500кг ... не е много ама поне е нещо ..... аз днес съм на картофи и други зеленчуци... утре нудълс...
да видим утре сутринта какво ще каже кантара.... лека нощ на всички!
жанета - твойта лентичка е страшно впечатляваща   bouquet - за колко време ги смъкна тия килца?

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 299
Добро утро фиданки, хайде на кафето
 и закуската и пак но в течно състояние за тези които я предпочитат така.
Нещо сън не ме ловеше снощи, може да е от  луната. Луничките как сте?
koko2005 подслади се с кеф днес. Радвам се да видя градска тук  Hug
Слънчев режимен ден  sun

# 48
  • Мнения: 1 800
Жанет, представям си каква е уплаха такова изживяване. Дано не се повтаря Hug Мерси за темата!

Пети, да ти отговоря от последната тема, детето не е виновно за кантара Simple Smile Аз така мислех за моя , купих си нов, той пък съвсем разли4но ме мери, пълна лудница...
-----
В този ред на мисли, днес ми показа, 4е съм ка4ила малко над килограм Confused. Какво правя грешно? 4увствам се подута като балон, дори днес, въпреки, 4е ми е плодов. Пиша си калориите, определено не ям много, освен, 4е не свалям(от 3-ти Юли), оказа се, 4е ка4вам Shocked

# 49
  • Мнения: 112
Добро утро Simple Smile

Веси,благодаря ти за закуската и кафето Hug

Луната си я спазвам много стриктно.Гордея се със себе си чак Joy
Остават,някакви си 4-5 часа. Не чувствам никакъв глад,даже напротив много си ми е добре.
И понеже днес ми е протеинов съм си приготвила 1 кисело млекце за обяд,като свърпи луната.А,довечера ще готвя заешко,но ще си помисля какво да хапвам аз.
Лек и отслабващ ден ви желая.
На всички много цунки. Simple Smile

# 50
  • Панагюрище
  • Мнения: 104
Добро утро момичета.
Веси, мерси за кафето и закуската,но до 13:00 ще съм само на вода,ще се възползвам от тях по-късно.
За сега удържам на водата и нямам проблем.
Неса, аз вече почти три месеца съм на свободен режим и имам 2 кг плаващи,нищо повече ,от време на време лунувам и така си подържам теглото.След седмица съм отново на диета ,защото имам още кг с които да се боря.
Жани,мила това което ти се е случило е направо ужсно.Дано никога повече да не се повтаря  Hug Hug Hug Hug те силно.
Запазена марка,много малко ядеш,да не ти стане лошо.

# 51
  • Мнения: 199
 Hug  Добро утро и от мен !
benson  понякога така се получава, организма реагира различно. Влия не само храната, но и времето и най-вече женските цикли. Така както казваш май си задържала повече течности - пийни си 1 - 2 диуретични чайчета и един ден не хапвай солено  и по-вече водичка. Може да е и от пред МЦ, но това ти си знаеш. Сега е пълнолуние и помага за изхвърлянето на течности от организма.
Що се отнася до кантарите, такива са си мерят различно. Имам вкъщи аналогов и колкото пъти се кача или леко се наведа встрани и мери различно+ - 1 кг. Ядосах  му се и си купих цифров, с точност до 100 гр., но той пък  ако се кача няколко пъти също ще ми даде различни цифри, но с разлика + - 100 гр., което е вече нещо по-точно.
Да си кажа и аз моят опит с успокоителните. Преди 2 години работата ми беше свързана с голямо напрежение и тогава използвах едно разкошно сиропче - мента, валериан и глог. Сладко, концентрирано. При първите признаци си вземах  по една глътчица /1 ч.л./ и така се поддържах. Винаги си го носех в чантата.  Peace

# 52
  • Мнения: 0
Добро утро момичета!
Веси благодаря за закуската и кафенцето, аз също снощи не можах да спа много добре.
Постоянно сънувах днешния ден Embarassed Embarassed Embarassed Но сега ще пийна кафенце и ябълки, апък за обяд ще спретна една милинка, видях че има много хубава рецепта в началото. И ....  да се похваля след първите два дни и от вчера с МЦ -0.600. Макар че ми се искаше повече ама.........
Може би заради прегрешението, което правя сутрин - пия си кафето с лъжичка мед

# 53
  • Мнения: 1 234
Добро утро мацки!     bouquet
Веси, благодаря за закусчицата с кафенцето, възползвам се на момента  Simple Smile
Жане, какво си преживяла бе маце ooooh!, дано не се повтаря  Peace
Бенсон, не се притеснявай, всички имаме такива моменти, зависи от толкова много неща - цикъл, ову, или просто зацикляне, пожелавам ти скоро да започнеш да ги бориш плюсчетата. Hug
Роси, Даничка, вие сте сериозните ни лунички  Hug
booboo's mama, честито ти минусче, заедно ще борим килцата в повече  Hug
След вчерашния плодов ден имам минусче и ми остава още 300 гр. да сваля и ще си стигна нивото след водния ден. Днес съм белтъчна и съм замислила за обяд едно кисело мляко, за вечеря още нищо не съм решила.
Хубав ден, момичета! Hug

# 54
  • В La Redoute и по света
  • Мнения: 49
Добро утро минусови фиданки Simple Smile
Днес ми е 13-ти ден. Не съм се теглила, все още, но и не смея, за да не загубя ентусиазъм. От днес мисля да съм по-стриктна и да намаля и количеството храна, за да видя дали ще има по-добър резултат. Иска ми се поне по кило на седмица да свалям, не повече, но за сега, не съм от щастливките.
Сега закусвам с диня и после ще се на пуешко филе със салата. Дано тази седмица кантара мръдне отново Simple Smile

Жени, съжалявам за кошмара, който си изживяла  Sad
Дано никога повече не се случва  Praynig

_____________________________________
Хайде на пазар - Всичко за Ла Редут
Всички работещи кодове по намаленията на Ла Редут

# 55
  • СОФИЯ
  • Мнения: 40
Добро утро и от мен , не съм писала отдавна, но ви чета всеки ден. При мен има едно такова  задържане ....  #Cussing out от 2-3дни, ама аз съм си виновна, защото нещо се поотпуснах, а съм и пред МЦ. А и така като ви чета нещо взех да се обърквам  Thinking между закуската, обяда и вечерята някой казват, че само плод се яде, пък тук преди 1-2 стр. виждам, че съветвате да се хапва от храната за деня ??? Кое е по-правилно и дали ако си хапвам или не ще забавя процеса? Ох дали стана ясен въпроса?  Embarassed Много  Hug и   bouquet на всички

# 56
  • Мнения: 99
Здравейте сладуранки Hug
daliq7678,  vesyy, booboo's mama,  benson10 , rosi_72,  martin4e, Unicorn Hug Hug Hug
Страхотна подкрепа сте ми-Благодаря ви, че ви има и че винаги ми помагате  bouquet
 benson10 има такива моменти...пред цикъл ли си? Опитай се да намалиш солта и да увеличиш водата Peace
Запазена марка защо с лошо да съм те подхванала....напротив-добричка съм и казах за испанско з ада може днес да се вземеш в ръце и да хапваш повече кто количество. Прати много целувки на Жабчето Hug
booboo's mama ще ги свалиш тези килца с упоритост и воля. Аз килцата от лентичката ги свалям от миналата есен насам. Но имам и доста дълги почивки без никаква диета-например последните два месеца не съм правила нищо. Така, че дерзай и ще имаш и ти след време такава лентичка. Но нямаше да стига до тук без фиданките от тази тема Hug
Несса вече виждам, че Веси ти е отговорила за килцата сле ддиетата....При мен също има към 2кг. плаващи но не и стремглаво връщане. Просто ограничението трябва да бъде от към смесване на храните. Ако се запази навика да не се смесват на едно ядене белтъчити, варива и въглехидрати няма проблем Peace

Да ви кажа за успокоение на всички с плюсчета днес-ами и аз си имам плюсче от +600гр. #Crazy Но пък голяма работа.....луната малко ме е пообъркала защото вчера ъм си била страшно режимна и изобщо не съм прекалявала с количества. А сега ви гушкам всички и отивам да сменям памперс Mr. Green

# 57
  • Мнения: 505
здравейте в новата тема  Hug   bouquet  Hug аз пък със закъснение се включвам...ама така е като ми е заслабнал мозъка..вместо сланините  Crazy  Crossing Arms
иначе съм диетична де... днес ми е белтъчен, карам я уж режимно ама явно похапвам доста , та кантара ме мрази... но си продължавам и това е  Crossing Arms

# 58
  • София
  • Мнения: 1 320
Здравейте момичета!

vesyy, на Deanxit не случайно им казват аптекарите "веселите хапчета". На мен преди 1 година ми ги предписа една позната психиатър, имах много проблеми и едно депресивно състояние ме бе обзело. Та предписва тя хапчетата, аз отивам в аптеката и аптекарката ми казва " Аааа от веселите хапчета!!!" Rolling Eyes И аз се отказах да си ги взема. После почнах да пия разни билкови.

sisimisi70, да се изкажат по компетентните от мен, но от наблюдения от майка ми, която я прави вече диетата имам спомени, че между храненията ядеше плод, а ако много и огладнее си правеше лека салатка. Основните позволени храни за деня обаче ги ядеше само на обяд и вечеря.

Несса, за килограмите след диетата, пак по наблюдения по-майка ми, ще ти кажа, че след месец и малко след режима вече, се храни нормално и има само около 2 кила плаващи. В началото дори след спирането на диетата, ако не се лъжа, без диета беше свалила още близо 2 кила. Просто, според мен, след диетата, организма по-съвсем друг начин обработва храната, много по-бързо и така не се позволява задържането на храна и съответно трупането на килограми.

Имам спомен, че след като родих, бях качила 36 кила,  се хранех горе-долу както е и режима на тази диета и си спомням, че много стиктно спазвах 3-4 часа между храненията, които са много важни за да се обработи цялата храна от едно хранене.

Аз за отчета от вчера да си кажа съм -800 грама.  Sunglasses След малко отивам на тренировка и като се върна ме чакат чушки с ориз. Понеже ме смъмрихте, че са ми малки дозите храна ще си взема бележка веднагически  Naughty , а и след тренировка обикновенно съм усверипяла от глад. Blush

Лек и слънчев ден от мен!

# 59
  • Мнения: 69
Добро утро момичета, да се отчета и аз  Laughing. Още съм на линия. Режимна съм. Днес е трети ден и съм минус 3 килограма, което обаче няма да го отчитам. Ще започна броенето на минусчетата официално от днес.
Аз си купих цифров кантар и колкото и пъти да се кача все едно показзва, дори без разлика от 100 грама. Преди със стария до 2 килограма ми е показвало разлики.
Успешен ден на всички диетуващи.

Общи условия

Активация на акаунт