90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема №62

  • 24 255
  • 456
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 832
Добро утро,
Жани Hug, дано никога повече да не ти се случва това!
запазена марка, браво за минуса, хапни си 3 чушки на обяд или две, но с повечко салата, не огладня ли вчера при толкова малко ядене?
Поздрави на Жабка и дано добре да си изкарва!
Веси, мерси за вкусните неща, които си сервирала, взимам си виртуално от фреша!

Аз глада го борих с вода и чай, не ми се е налагало да ям плодове или това, което е определено за деня.

Лунувам и аз, но  нямам сокоизтисквачка и вчера хапнах към 16 часа няколко кайсийки и вечерта преди 20 часа още малко. И днес сутринта кантара показа 57,5, при условие, че вчера сутринта показваше 59, но пък в понеделник вечерта пих повече вода и може от това да са били 59, ще видим утре.
Лек и отслабващ ден ви желая.

# 61
  • Панагюрище
  • Мнения: 104
Запазена марка ,поздравления за минуса.
Диди,честита придобивка и успех.

# 62
  • Мнения: 1 800
4ервена роза, мартин4е и Жани, мерси!  bouquet Явно не съм единствената, която да ка4ва, просто не можех да повярвам днес като видях и ме обзеха едни 4ерни мисли, но сега вси4ко е наред и не съм прегрешила Simple Smile.
Аз съм в 4 ден на МЦ, по принцип ям безсолно, но определено през уикенда не пиех достатъ4но вода, ще се поправя...а кантарите(цифров и аналогов), утре ги товаря в колата и мъжа ми да ги носи в офиса си, за да не се изнервям и вися на тях по 5 пъти на ден.
------
От това, което успях да про4ета за диетата, разбрах, 4е може да се яде само плод между обяд и ве4еря, ако огладнеете, но аз не съм много компетентна.

Приятен ден на вси4ки! Аз отивам да спя, 4е кога стана 2 сутринта ooooh!

# 63
  • София
  • Мнения: 1 249
Привет банда и от мен. ЖАНИ направо настръхнах като четях, тоя ужас дето си го изживяла не го пожелавам на никой.Дано по бързо преодолееш шока . Иначе аз днес съм плодова и реших да не се меря една седмица. Прегръщам ви всички                Hug Много минуси ви желая.

# 64
  • Мнения: 199
 Hug Аз и днес съм разтоварващо - вчерашният пълнолунен ден ми донесе  -1 кг. А сега си правя сметка какво ще готвя в предстоящите дни, така че, да го съчетая с моето диетуване. В събота и неделя всички сме вкъщи и мъжо много се нервира като не седна да хапна с тях.  newsm78
Като, че ли съм склонна, заради това пусто ядене да започна от петък, така няма да се получи напрежение вкъщи, пък и ще приготвя и доста вкусни нещица за всички. А утре ще е пак нянав лек хранителен ден.   
Както ви казах и преди страхотни сте. Оставям ви засега и целувчици    love001  love001  love001

Последна редакция: ср, 08 юли 2009, 11:13 от ЧЕРВЕНА РОЗА - 5

# 65
  • Мнения: 13
Здравейте и от мен милички фиданки!

Жани това което ти се е случило наистина е ужасно,никога повече да не ти се случва Hug

sisimisi70 тя запазена марка ти е отговорила,но мисля че Жани обяснява на някой че ако си много гладна и плод не те засища може да хапнеш от това което си обядвала след изминалите часове,или салатка може да хапнеш както е писала запазена марка.

Лек и минусов ден момичета.

Аз днес съм въглехидратна.

П.П Елинор къде се загуби.
Запазена марка много поздрави на Жабка,много ще ни липсва Hug

# 66
  • Мнения: 616
Здравейте  
Тук съм и днес  ми белтъчния ден eat
Жани  Hug дано нямаш втори път подобно и изживяване  ако ти се случи пак да се захласне преди да е станало по сериозно и да си глътне езика му духни в лицето така спира .
Прегрътки на всички фиданки и успешен минусов ден.

# 67
  • Мнения: 0
добър ден мацки днеска ми е най-спокойния ден от живота  #Cussing out #Cussing out #Cussing out 2 дена почивах и сега ми излиза през ............. Twisted Evil нагласила съм си една диня днеска за 12 дена отбелязвам 3кг надолу  Crazy Crazy Crazy

# 68
  • СОФИЯ
  • Мнения: 40
благодаря за бързите отговори, момиченца......  newsm51 ще гледам да имам някой плод бод ръка винаги, че от 14.00 обяд до вечеря 20.00-20.30ч. много огладнявам. весел ден на всички ви пожелавам

# 69
  • сто акровата гора
  • Мнения: 230
Жанет настръхнах като прочетох, ужасно е това, дано не се повтаря. Не знам как бих реагирала аз самата, по правилата знам че се отваря устата с дървена лъжица и се вади езика, ама то "на книга" е едно, а като си в центъра на кошмара ... #Crazy
Карам си аз по схемата, вчера изядох обаче 3-4 соленки  Embarassed на гости бяхме и не устисках, та днес мисля да компенсирам с по малко въглехидрати, да се науча да си стискам когато трябва  Crossing Arms
Чуствам се добре, ама не съм се мерила още, ще чакам дано има с какво да се похваля  Peace
Успешен ден на всички  Hug

# 70
  • Мнения: 0
помощ направих си линиика къде да я копирам за да излезе newsm78

# 71
  • Мнения: 199
Далия влез в твоя профил и долу на страничката къде пише подпис я поставяш - това е.
После тя автоматично ще се покаже на всички твои постове. Коригирането на кг. също става от профила.

# 72
  • Мнения: 99
verabel,   kelly_m6,  anita_zd,  h.kirova, soceress  Hug Hug Hug
Благодаря ви на всички за подкрепата и съветите Hug И аз знам за духането в лицето и доста пристъпи така съм спряла с бързо духане в лицето. Този пристъп не е първи. Вече за 5-ти път се случва. Предните пъти все бях сама. А сега беше и мъжът ми с мен....той стана свидетел за първи път на тези захласвания. Колкото и да се моля и да се надявам да не се случва пак зная, че това нещо ще отшуми чак след 3г. каго стане малкия........и до тогава ще ми побелеят косите Tired Още веднъж благодаря на всички вас за съветите и подкрепата Hug Hug Hug

# 73
# 74
  • Мнения: 112
verabel,   kelly_m6,  anita_zd,  h.kirova, soceress  Hug Hug Hug
Благодаря ви на всички за подкрепата и съветите Hug И аз знам за духането в лицето и доста пристъпи така съм спряла с бързо духане в лицето. Този пристъп не е първи. Вече за 5-ти път се случва. Предните пъти все бях сама. А сега беше и мъжът ми с мен....той стана свидетел за първи път на тези захласвания. Колкото и да се моля и да се надявам да не се случва пак зная, че това нещо ще отшуми чак след 3г. каго стане малкия........и до тогава ще ми побелеят косите Tired Още веднъж благодаря на всички вас за съветите и подкрепата Hug Hug Hug

Жани,така е мила Hug Това е да си майка.На мен дъщерями ми е правила 2 гърча.Много е страшно.А,пък съпруга ми ми разказва за брат му,така като малък от захласване си е гълтал езика и те винаги във вкъщи са имали лъжица,на която дръжката била изкривена и с нея са му вадили езика.А,като имаш впредвид,че свкърва ми е медицински работник.Но,наистина както казваш ти,ще го израсте.Само,когато се случи не се паникьосвай,за да може да си адекватна и да реагираш своевременно Hug

Общи условия

Активация на акаунт