Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как да направите карамелизиран крем с кондензирано мляко?
Колко приблизително време отнема печенето на един блат?
Как се суши марципанът след направата на фигури или покритие?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как да направите карамелизиран крем с кондензирано мляко?
-
Колко приблизително време отнема печенето на един блат?
-
Как се суши марципанът след направата на фигури или покритие?
-
Как да прехвърляте снимки върху торти?
-
Как може да се подобри структурата на библиотеката за торти?
/. Покрай темата на тортеното предизвикателство - икебана се запалих и аз да направя нещо. Тъй като имам повод и отпуска тези дни започнах една торта. За сега всичко върви добре - изпеках блатове, станаха, кремчето също /но голям страх брах докато сваря консервите
..... ъъъъъъ.... стига толко`з.


Май ще сменям цветето щом казваш, че няма да засъхне. А за дървения елемент - разбрах, но така съм правила вече мраморен ефект и нещо не стана. Ако се науча да качвам снимки ще покажа - стана по-скоро грозно отколкото мраморно. Но може би ако пробвам само два цвята ще се получи. А и пак за сламката да питам - чета че увивате тел и други такива за дръжки а моята зелена сламка е много бледо прозрачна - ще мога ли да я боядисам със зелена боя за яйца за по-достоверен ефект? Благодаря за отзивчивоста
)


, перушина похвърчала, даже на свои и чужди сте успели да се разделите- изобщо веселба
. Хубаво, че ви заварвам в мир и любов


.
...не се смейте, за мен си е голям успех