MAGGI Клуб

  • 54 840
  • 778
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 816
Ей, МерСедес    bouquet, страхотна тема...къде съм гледала ,та не съм я видяла  newsm78.
Започвам да събирам опаковки разни......наскоро изхвърлих няколко стари ,чудейки се за какво би могло да ми послужат ...и сега ме яд,две не виждам  ooooh!.
Има ли някакъв срок за изпращане на опаковките?
Уж,четох ,но не видях  Embarassed  .

# 76
  • Мнения: 6 105
като ви носят списанието горе до апартамента ли се качва пощальонката или ви вика долу при пощите да си го вземете? newsm78
Аз живея в къща и по принцип ми го оставят в пощенската кутия. Много хора са ми се оплаквали, че им ги крадели от пощенските кутий. тези, които живеят в апартаменти.
Когато леля ми се регистрира за списанието даде моят адрес, за да не й го крадат от пощенската кутия в блока.
Ако имаш някой роднина, който живее в къща- може да дадеш неговият адрес, ако се опасяваш, че някой от съседите няма да му хвърли око и да ти го вземе.  Peace

# 77
  • У дома !
  • Мнения: 701
На мен първия път ми го донесе един съсед .Видял е жена от куриерската служба да чака пред входа за да и отвори някой ,да ми го качи.Втория  и третия път мъжа ми ги вадеше списанията от пощата Rolling Eyes
Жената е една и съща обикновено,която доставя поръчките и списанията,поне за кв.Младост
Тя ми каза,че по-добре на поръчките си да оставям домашния си телефон за да може да се свързва с мен преди да дойде,за да не идва напразно....явно не са и дали мобилен служебен и за това.....

# 78
  • Мнения: 117
По принцип трябва куриера да ви го предаде лично на ваша врата!

# 79
  • Мнения: 3 215
На мен ми го носи един дядо с колело Joy, живеем в къща. Обаче ги пуска директно в пощата, лично ми е давал, нещата, които поръчах , и веднъж бяхме спечелилил в една игра от Детски кът, та пратиха едно пакетче с лакомства.

# 80
  • София
  • Мнения: 6 840
Sad явно се е изчерпал текущият брой, но нищо ей сега ще измине времето и ще го получиш.
Е, нищо, поне знам, че е получено. Малко съм нетърпелива, щото имам доста точки и ми е мерак да си поръчам нещо, но ще почакам до есента. Wink
Като се замисля имам някакъв спомен, че съм посещавала сайта на Маги, сигурно във връзка с точките, но що не съм се записала? Thinking

Иначе на мейла ми писаха това: "Sledvashtiat broi na spisanieto shte se razprostraniava ot sredata na septemvri do sredata na oktomvri ot kurieri na firma Sprider". Не ги знам тези куриери, може би ми пишат по повод на това, че в плика при адреса бях написала да отбелязват на списанието, че е за мен, защото с хазяите ползваме обща пощ. кутия; предполагам и затова брошурата на Кауфланд така и не стига до мен  Crazy. Сега се сетих все пак да взема да предупредя хазяйката края на лятото. Simple Smile

# 81
  • Мнения: 117
Аня ако има някой познат близо до теб, който е член на клуба може да използваш талончета от неговото списание  Peace

# 82
  • София
  • Мнения: 6 840
Аня ако има някой познат близо до теб, който е член на клуба може да използваш талончета от неговото списание  Peace
  bouquet
освен да питам мамите в кварталната тема.

# 83
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 171
Маги имат ли мейл адрес?Искам да им пратя писмо.. newsm78


П.П.Опаа,открих го Embarassed Mr. Green

Последна редакция: ср, 22 юли 2009, 23:34 от ۰۪ ۫٭۪۫۰ Сливница ◊

# 84
  • Мнения: 2 179
Чудесна темичка   bouquet

Член съм на Маги клуб от 2 списания време. За първото не успях да се организирам и да изпратя точките, но за второто - още на следващия ден пуснах плика с всички налични ми точки, които имах  Laughing за 2 кутии, 2 рецептурника и 1 престилка  Simple Smile Преди малко ми ги доставиха Simple Smile
Рецептурниците са много сладки  Heart Eyes на преливащи розови редчета ще си описваме вкусотиите, като са отделили няколко редчета за Продукти и после и самото Приготвяне  Simple Smile
Кутиите станаха любима играчка на момчето ми  Laughing
Престилката е друга, не е като в списанието - има и гръб и просто си я обличаш и връзваш отстрани  Wink има си и голям червен джоб  Simple Smile

# 85
  • Мнения: 3 215
Аз още си чакам моя рецептурник, пратих точки предната седмица. Колко е голям  ?

# 86
  • Мнения: 2 179
Колкото тетрадка - размери 15,5/20,5см - това корицата, страничките са 15/20  Simple Smile

# 87
  • Мнения: 3 215
Ех, мъничък е значи...нищо ,няма значение Laughing

# 88
  • Мнения: 3
И аз се запалих от тази тема .Започвам събирането!!! ooooh!

# 89
  • Мнения: 14
Маги имат ли мейл адрес?Искам да им пратя писмо.. newsm78


П.П.Опаа,открих го Embarassed Mr. Green
Можеш ли да го копираш тук? И аз искам да им пиша, за да разбера дали са ми получили писмото

Общи условия

Активация на акаунт