Десетте топ лъжи на женените мъже

  • 12 415
  • 125
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 448
много ми е интересно ако каже "обичам жена си, правя страхотен секс с нея, но искам да чукам и теб" ще ли да се навиете ....

Да, на тройка.  Party 

# 31
  • Мнения: 34
Peace това е безспорната топ лъжа

# 32
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
че кой говори за тройки.
говорим принципно, мъжа да засвидетелства безкрайната си любов към семейството и в частност към жена си, но иска да разнообрази секса. колко жени ще му се вържат .... твърде, твърде малко. а ако се изкара един страдалец и лъже на поразия доста повече ... това ми беше мисълта.

# 33
  • Мнения: 34
много ми е интересно ако каже "обичам жена си, правя страхотен секс с нея, но искам да чукам и теб" ще ли да се навиете ....
аз - да ако е 190 см и ако гледа като бик

# 34
  • Мнения: 4 965
много ми е интересно ако каже "обичам жена си, правя страхотен секс с нея, но искам да чукам и теб" ще ли да се навиете ....

При мен това е начинът да ме навие. Само за откровенността му дори си заслужава... Peace

# 35
  • Мнения: 2 448
че кой говори за тройки.

Е, мъж, който иска да си хване любовница за разнообразие ще откаже тройка, не вярвам.  Laughing

И от кога мъжете страдалци са за предпочитане пред силните и преуспелите?  

# 36
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
ми знам ли ... така излиза от темата.
пък за тройка ... може жена му да не иска.

# 37
  • Мнения: 1
Ако трябва да сме честни винаги съм казвал че обичам жена си, че няма никога да я изоставя, и че искам да остарея с нея и тн и тн. И въпреки всичко никога не страдам от липса на оферти. Държа да отбележа че нито съм красавец, нито паралия.

# 38
  • Мнения: 2 448
ми знам ли ... така излиза от темата.
пък за тройка ... може жена му да не иска.

Е, тръгнал за лов на друга, безкрайно обича жена си, това означава, че не би направил нещо, което тя не приема. Значи и жена му е на неговото мнение.

# 39
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
грешни изводи сякаш ...

# 40
  • Мнения: 12 694
че кой говори за тройки.
говорим принципно, мъжа да засвидетелства безкрайната си любов към семейството и в частност към жена си, но иска да разнообрази секса. колко жени ще му се вържат .... твърде, твърде малко. а ако се изкара един страдалец и лъже на поразия доста повече ... това ми беше мисълта.

Жените сме едни крехки, чувствителни същества. И ако кажеш просто Искам да те чукам - Аууу, какъв простак. А виж ако предизвикаш съчуствие - събуждат се майчинските ни инстинкти и се приспива гузната ни съвест - за тези, които я имат.
Всъщност тези лъжи за предназначени главно за моми, които искат да се омъжат.

 

# 41
  • Мнения: 562
Ако трябва да сме честни винаги съм казвал че обичам жена си, че няма никога да я изоставя, и че искам да остарея с нея и тн и тн. И въпреки всичко никога не страдам от липса на оферти. Държа да отбележа че нито съм красавец, нито паралия.

Даааммм - има достатъчно мацки, които са готови да си доказват, че могат да свалят един такъв мъж, така че въпросът е как се действа (ако е искрен или е успял да ги убеди, че наистина иска само жена си) и на какви жени попада дадения мъж.  Peace

# 42
  • Мнения: 107
Ако трябва да сме честни винаги съм казвал че обичам жена си, че няма никога да я изоставя, и че искам да остарея с нея и тн и тн. И въпреки всичко никога не страдам от липса на оферти. Държа да отбележа че нито съм красавец, нито паралия.

Сериозно? newsm78 И моят твърди, че това говорел пред тях Joy Що за лудост? Joy

# 43
  • Мнения: 12 694
Ако трябва да сме честни винаги съм казвал че обичам жена си, че няма никога да я изоставя, и че искам да остарея с нея и тн и тн. И въпреки всичко никога не страдам от липса на оферти. Държа да отбележа че нито съм красавец, нито паралия.

Сериозно? newsm78 И моят твърди, че това говорел пред тях Joy Що за лудост? Joy

Мен също много повече би ме привлякъл такъв мъж, отколкото някой хленчо. А оплакванията от жена си винаги са ме отблъсквали. Такъв не уважава себе си и жена си, какво да очаквам от него.

# 44
  • Мнения: 631

10. Оженил се е, защото са го насилили с бременност Crazy


 Това е.....№1 според мен и от там се тръгва :
2. Не сме се разбирали никога
3. Няма секс от както е детето
4. Не е момента за развод - заради детето
5. Ревнива е и това ме кара да го правя
6. Искам разнообразие в секса...

Абе много са, но има и такива които са коректни и искрени и си казват, че искат едното чукане с теб, без обвързване и дълга любовна връзка.

Общи условия

Активация на акаунт