Десетте топ лъжи на женените мъже

  • 12 414
  • 125
  •   1
Отговори
# 15
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
пак зачетох това което сте писали, но все ми се струва че може някои да са казали истината ....

# 16
  • Мнения: 3 371
баси и досадата е да ги слушаш дори само женените. те са повече женени, отколкото аз Laughing Laughing Laughing .
като почнем от класическото  - не спя с жена си от n- на брой години, и стигнеш, ама ние така си живеем, че не можем да си разделим апартамента  Laughing Laughing Laughing и ми иде да побягна  Stop .
никакви женени  Stop Stop Stop
ако ще се забива нещо, то да е ерген или разведен  Party Party Party

# 17
  • Мнения: 1 058
"На жена ми съм осигурил, жилище, кола, пари за почивки, за да води децата и няма право да иска нищо повче от мен, особено пък внимание. С теб се забавлявам най-много на света, тя да се опарвя".  Laughing Laughing

И в същото време като му звънне по телефона и няма по-мил и любящ съпруг от него!!!
Толкова са жалки!!! #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 18
  • Мнения: 12 694
пак зачетох това което сте писали, но все ми се струва че може някои да са казали истината ....

Може, но когато в разстояние на 10 г. ти го повтаря, леко се усъмняваш.

# 19
  • Мнения: 2 448
Всеки мъж може да те излъже всичко с цел да те вкара в леглото си. Изобщо не зависи от семейното му положение. За жените пък да не говорим, лъжем повече и по убедително.  Twisted Evil

# 20
  • Мнения: 562

Ей това и за това, че е в развод са ми най-култовите!!!  Joy

# 21
  • Мнения: 410
наистина измислят какво ли не само да те вкарат в леглото-а са столкова смешни!

# 22
  • Мнения: 6
Мъжете са ясни .... лъжите са им все едни и същи.
По-интересно би ми било да разбера кои са десетте топ лъжи на омъжените жени  Joy

Скоро маникюристката ми разказва как една дама за малко да изнасили мъжа и  Thinking

# 23
  • Мнения: 1
С жена ми спим в различни стаи, не бяхме правили секс близо 2 години когато беше бременна с малката и след раждането, в домакинството си е почти кръгла нула ( и си го знае) така че в онзи период щеше да си е чиста истина едно такова мое твърдение.

# 24
  • Мнения: 2
да значи на мен се случи отдавна ,..каза ми че...му било жал нея да

# 25
  • Мнения: 6
С жена ми спим в различни стаи, не бяхме правили секс близо 2 години когато беше бременна с малката и след раждането, в домакинството си е почти кръгла нула ( и си го знае) така че в онзи период щеше да си е чиста истина едно такова мое твърдение.
А имаш ли любовница  newsm78
Ако имаш, говориш ли и и на нея такива неща?

# 26
  • Мнения: 2
именно де гадно и е тапичко за оправдание ooooh!

# 27
  • София
  • Мнения: 1 555
 - Правя секс с жена ми по задължение, за да не се усъмни.  Mr. Green Laughing

 - Не съм щастлив с нея, но не мога да се разведа заради децата

# 28
# 29
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
много ми е интересно ако каже "обичам жена си, правя страхотен секс с нея, но искам да чукам и теб" ще ли да се навиете ....

Общи условия

Активация на акаунт