Десетте топ лъжи на женените мъже

  • 12 413
  • 125
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 759
...пък за тройка ... може жена му да не иска...
                        И дори не че не иска, навита е, но е бременна в последните месеци  ooooh!.

# 46
  • Мнения: 1
А от къде накъде "Искам разнообразие в секса да елъжа"?
Моята теза е че не е нужно да се лъже за каквото и да било за да свалиш "мацка". А и както казват кажи си истината че никой да не ти повярва.

# 47
  • Мнения: 3 057
От всичко казано до тук лъжа може да е само "не съм женен" и евентуално полулъжа "ще се развеждаме" защото и да не е истина скоро може да е в такава ситуация. За всичко останало казано любовницата е наясно че той е женен и само малоумничка или влюбена би му се вързала.

# 48
  • Мнения: 107
Ако трябва да сме честни винаги съм казвал че обичам жена си, че няма никога да я изоставя, и че искам да остарея с нея и тн и тн. И въпреки всичко никога не страдам от липса на оферти. Държа да отбележа че нито съм красавец, нито паралия.

Сериозно? newsm78 И моят твърди, че това говорел пред тях Joy Що за лудост? Joy

Мен също много повече би ме привлякъл такъв мъж, отколкото някой хленчо. А оплакванията от жена си винаги са ме отблъсквали. Такъв не уважава себе си и жена си, какво да очаквам от него.

Ох, а аз се чудя, защо е толкова "вървежен" Joy Ама те много маймуни били на клона по всяко време Joy Само да не си била и ти, че  #2gunfire

# 49
Shocked Joyбрях 4е интересна тема Joy

# 50
  • Мнения: 4 380
Не отричам че може да има и лъжи, но практиката ми показва, че повечето мъже говорят САМАТА ИСТИНА. Няма какво да ходите далеч за да го разберете- четете само достатъчно ДиС, те жените сами си празнават колко им се прави секс, дали спят на отделни легла и в отделни стаи, какви са домакини и т.н. Няма нужда да ходиш далеч за да разбереш какво е качеството на половия му живот в семейството- достатъчно е да пробваш да се изчукаш с него за да видиш че за 10-15 години брак не е пробвал НИЩО от сексуалните си фантазии.

Смеете се вие, но се смеете на собственото си нещастие.

Съвсем друг е въпроса че дори с любовница мъжът (или жената респективно) не се решават на развод. Страх ги е като правило да не стане от трън та на глог. Страх ги е че секса пак ще стане рутина, че чувствата ще преминат...от много неща ги е страх. Включително всички страхове покрай деца с баналните причини да не ги лишавали от родител и тем подобни.

# 51
  • Мнения: 3 057
донякъде е истина това което казваш, но по темите и авторите тук не може да се съди за нищо - тема пуска човек с проблем, рядко щастливи семейства ще висят по форумите и ще се хвалят как те никак нямат такива проблеми.

# 52
  • Мнения: 7 474
Живеем още заедно, но сме разделени ми е фаворит ooooh!

# 53
  • Мнения: 4 380
донякъде е истина това което казваш, но по темите и авторите тук не може да се съди за нищо - тема пуска човек с проблем, рядко щастливи семейства ще висят по форумите и ще се хвалят как те никак нямат такива проблеми.

Любовници и връзки настрани също търсят хора с проблеми. Питай Никол- тя ще ти каже как изобщо не би забелязал как изглежда човек от другия пол ако нещо не куца в семейството. Wink

А този момък дето 2 години го държали на сухо и жена му била кръгла нула в домакинството, трябва да е много силно материално заинтересован за да твърди че няма да се разведе. Laughing Или да е много загубен и никой да не го ще. Laughing

Последна редакция: пн, 03 авг 2009, 20:02 от xenia

# 54
  • Мнения: 3 057
ок, схванах идеята, а аз се опитвах да помагам на хората с "инстинските" проблеми.
Някой трябва да го нося на ръце че ме е лишил от такива проблеми  Simple Smile

# 55
  • Мнения: 1
Ксенче, много злъч бе мила. Нещо незадоволена и злобничка ми се виждаш във всичките си постове. Лошо стопанисвана ми се струваш а?  Лошата новина за теб е че аз си обичам жената такава каквато е, и това че съм казал че не е особено добра в домакинството не е проблем за мен, и никакъв повод даже да си мисля и да я напускам. В един човек има много повече ценности. Не ме е срам да и помагам и отменям. Както вече казах не е нужно всичко изброено в темата да са лъжи, възможно е и хората да си говорят самата истина, а вие жените да си намирате оправдания на гузната съвест за успокоение в тежките летни нощи. Айде лека ви вечер и приятно остроумничене.

# 56
  • Мнения: 3 057
glumper, перфектно разбирам за какво си говорил, въпреки че го бях пропуснал защото си го изтрил. Останал си погрешно разбран с това което си казал. Чест ти прави че си подкрепял и обичал жена си такава каквато е през трудния период на бременноста и след нея. Подигравателните коментари нека да тежат на съвестта на авторите им.

# 57
  • Мнения: 1 232
много ми е интересно ако каже "обичам жена си, правя страхотен секс с нея, но искам да чукам и теб" ще ли да се навиете ....
о даааааааа би спечелил уважението ми веднага.И да бих правила секс с него с малката уговорка  че чукането е взаимно Mr. Green,и  евентуално завоалирано би ми обяснил изискванията си на френски Mr. Green

# 58
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
- Не сме разведени, но живеем в различни стаи/етажи и сме се разбрали всеки да си има свой живот и да не си правим проблеми, защото сме финансово и имотно много обвързани и няма как да се разведем.
Този аргумент ми е в топ 10 на лъжите.

# 59
  • Мнения: 608
11.Опитвам се да те изхвърля от мислите си,но не мога..
12.Ужасно е неподдържана/дебела,космата,миризлива/
Тези тактики сподели с мен един шавлив колега,когото захапах за забежките му.Познавам жена му-стройна,свястна и съвсем поддържана млада жена..

Общи условия

Активация на акаунт