Бременни и майки от проблемното 2009 - седма част

  • 28 679
  • 723
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 250
grazia82, не е добра идея вазелинът. Не знам какво да те посъветвам, за да ти е по-лесно.
Имайте милост с тия сладки бебета, момичета. Иде ми да вляза в монитора да ги гушкам.

# 676
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Здравейте и от мен!
НВИ, честит рожден ден! Пожелавам ти здраве, любов и най-прекрасното детенце   bouquet
Choosy, нямам милост  Twisted Evil Ето го и моя дудуран със сини очета - http://amanita.snimka.bg/baby/gabriel.402426.14586503
Стиснати палци за Бо и малките принцеси на Аарвен.Чакаме добри новини   bouquet
Гушки на всички  Hug Hug Hug

# 677
  • Мнения: 851
Момичета, ето ги новините от днес :
Димана е захранена, не повръща вече. Яде по 8 мл на хранене (започва се от 2 мл). Все още разреждат млякото от утре започват да и дават концетрирано мляко. Коремчето и е вече мнгоо по-спокойно, както и перисталтиката.Миличката устиска този път, да не и е уруки. Дай Боже по-сериозно да започне да хапва съвсем скоро. Иначе е задържала килцата от вчера.
Константина днес и отварят кувьоза. Така се практикува,  за да се подготви телецто на бебето да се поддържа само температура, а от утре е на нормално легло. Или утре или в петък започвам да я храня. Хапва по 30 мл на всяко хранене.
Утре ми е ден за свиждане, дори и да не започна да я храня от утре, ще ги видя, което ми е много важно.
Всеки ден ми се къса сърцето като седна на тази "пейка за сведения". Чакаме 40 човека поне. Майки реват, изслушваш на всяко детенце (докато не ти дойде реда) състоянието.... А сърцето на всяка една майка е свито докато не чуеш, че малкото ти човече е добре!

# 678
  • Варна
  • Мнения: 3 913
Милата... като прочетох как седите на пейката и треперите аз се разтреперах... Пожелавам ти само добри новини и утре да си гушнеш рожбичките!

# 679
  • Мнения: 1 250
Cho_ko, мъчно ми стана, докато четях, но поне новините са добри.  Hug

# 680
  • Мнения: 1 768
Чоко , мило тази пейка ме накара да настръхна , но пък за радост новините са чудесни. Справят се бебките и се надявам да си ги прибереш час по-скоро  Praynig Praynig Praynig

# 681
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 834
НВИ, честит рожден ден! Много любов, късмет и леко раждане!  bouquet  bouquet  bouquet
Чоко, това са хубави новини, дано скоро си ги приберете в къщи и да се похвалиш със снимки Hug
Много красиви бебоци си имаме тук newsm51

# 682
  • Мнения: 1 062

Честит рожден ден, НВИ !
Много поводи за радост и усмивки !
Незабравими моменти и безмерно щастие !


Чоко, радвам се за добрите новини....дано все такива да са....за всички на пейката  Hug Praynig

Комикс, Арвен  Hug Praynig

Мамбина, Ели, целувки на малките сладури  Heart Eyes Grinning

# 683
  • Мнения: 518
И на мен ми се доплака като про4етох поста на 4ОКО,заради вси4ки тези майки дето всеки ден страдат и се надяват - за вси4ки тях и мъни4ките им бебенца Praynig Praynig. А на наще девойки ДИМАНА И КОНСТАНТИНА браво за напредъка.

А аз с този полижинакс ще мисля някакъв вариант, ще питам доки с какво може да се намажа предварително. Hug Hug Hug

# 684
  • Мнения: 9 120
Чоко - първо, да ти честитя рожбичките, с пожелания за бързо изписване и скоро да се радвате на дребосъчките вкъщи!!! Ужасно тежко е това, което разказваш, как може така да са го уредили - че няма ли кабинет, лично да се извиква всеки родител, да се говори между лекар и пациент...нямам думи, само ти пожелавам кураж да избуташ някак тези тежки дни до изписването на малките, но важното е да се справят и наддават добре и скоро да ви изпишат Praynig С кърма ли ги захранват? Много е важно това, така че поддържай лактацията си. Прегръщам те, влизам тук за да ви следя специално теб и Комикс, разбира се и другите бъдещи мамчета, които скоро ще гушкат бебчета Hug

Комикс - приятно ме изненадва твоята госпожичка, супер много се радвам да прочета че нещата вървят на добре!!! хайде скоро и вие да се прибирате вкъщи и да се радвате един на друг в домашни условия Praynig Силно те гушкам, мисля те постоянно!

НВИ - честит рожден ден, бъди жива и здрава преди всичко и най-прекрасното нещо - скоро да гушкаш детенцето си и да усетиш това безмерно щастие!  bouquet Радвам се, че си останала доволна от паскалева, ще видиш че ще е блестяща и на раждането Flutter

Грация - с тези глобули е много трудно, представям си, дано намериш начин да ги слагаш...Успех и на теб!!!

Кали7 - много се радвам да те видя тук  bouquet

Ели - малката е прекрасна, както винаги, госпожичка и половина, а как все е облечена като манекенка - ейц ейц Flutter

Денди - как са нещата при вас?

Ние сме горе долу добре, имаме и добри, и лоши дни, днес беше от лошите, доста мрънкаше Ивчо, а вечерта се съдра да реве...Много са тежки тези моменти, когато детенцето плачка, а ти не можеш с нищо да му помогнеш...особено сега, като плаче със сълзички, е ужасно тежко да го гледам да се мъчи Confused най-ми е хубаво като се усмихва и като спинка спокойно...знам, че е доволен.
Понякога се връщам назад и си мисля за времето преди да забременея...после докато бях бременна...осъзнавам, че всеки период си е имал плюсовете и минусите, както и през всеки период те грабват различни тревоги и радости - но може би това е чарът на живота, да е весело и да не е скучно Crazy
Да се отчета и аз със снимков материал: 1, 2, 3, 4, 5

# 685
  • Мнения: 3 294
Ех че сте писали ...  Whistling

Чоко , браво на малките принцески , приятна среща с тях днес ти пожелавам и да ги нагушкаш силно от нас  Hug

Ели , малката Александрина е прекрасна , както не веднъж съм казвала , винаги показвам снимчиците и на мъжо и му викам това е снахата  Mr. Green Heart Eyes

Мамбинка , Руенчо е голям бонбон , да го изпапкам направо , не се обвинявай за спирането на кърмата , все пак бебчето ти има нужда от теб - жива и здрава за да се грижиш за него , кърменето не трябва да е на всяка цена  Hug И аз минах през това , не съжалявам  Peace

Аманитка , Габриелчо много е пораснал , сладък дундьо  Hug Heart Eyes

Стефи , радвам се да те видя тук , Ивчо  е много сладък и колко много косичка има  Heart Eyes

За Комикс и Арвен   Praynig Praynig

И след такъв снимков материал , не мога и аз да не се наредя с пресни снимки на Юли  Whistlingю
 

# 686
  • Мнения: 3 246
Чоко, много ме натъжи твоя пост, като си представих тази пейка Sad . Важното е че бебките се справят Praynig
За бебките на ААрвен и Комикс  Praynig Praynig Praynig
Стеф, много сладък този бузанчо  Hug
Минди, твоят момък да не го поливате, че толкова бързо расте Hug

# 687
  • Мнения: 1 765
мале, мале пак сладко бебшко ревю...да ги изпапаш всичките... Heart Eyes

Стефииии, ама това пънкарче много пуФкавко бе, да го гушкаш, да го стискаш...да го гризкаш ( лекичко ). Много е порастнал... Hug

По повод пейката, а ние дори нямаме пейка... Tired Както и да е, моето нищо не е, в сравнение с това, през което Бориславка преминава....мамината душичка  Hug

Бебка е стабилна, папка, на много ниски параметри е ( почти никакви, концентрацията е като на стаен кислород ), дробчетата са разгънати, както си трябва, вече го няма емфизема, кръвните изследвания са добри, започнала е да прави магарийки, опитва да дърпа тръбичките, та са я сложили на едно местенце за по-лесно наблюдение.....бандитката на мама  Heart Eyes Hug След няколко дни е следващия опит за махане на апарата, дано вече успее, защото явно и я дразни, освен всичко останало...моля се, надявам се, вярвам в нея и така...пък и ако Господ малко и помогне Praynig Hug Praynig

# 688
  • Мнения: 1 622
Браво, Комиксче, браво, Бо!   love001 smile3525

Само така - новините са повече от добри и оптимистични! Ще успеете и скоро всичко неприятно ще е зад гърба ви!  Hug

# 689
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 834
Комиксче, това са страхотни новини Hug Мила беше така - на ниска концентрация и успя да се справи на втория опит за махане на апарата. А щом я дразни, явно и е по-добре. Ех, че се зарадвах Grinning
Чоко, дано всичко е наред с Димана и Константина! Praynig
Аарвен, как са твоите момичета? Praynig

Общи условия

Активация на акаунт