Бременни и майки от проблемното 2009 - седма част

  • 28 679
  • 723
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 902
Чоко, новините са прекрасни. Нека все така бързо да идват хубавите мигове с принцесите и скоро да се гушкате здрави у дома. Константина е прелестна...Пу-пу.

# 706
  • Мнения: 3 294
Чоко , браво на малките , много е сладка Константина  Hug

# 707
  • Мнения: 1 062
Браво, Чоко...страхотни новини.
Много е сладка малката.
Скоро чакаме снимки и на двете кукли  Hug Heart Eyes

# 708
  • Мнения: 1 768
Чоко , страхотни новини слънчева мамо ! Ух , разплаках се от радост като видях снимката , много е сладка малката котанка.Чакаме скоро цяла фотосесия заедно с теб и таткото у вас ! Praynig Praynig Praynig

# 709
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Чо Ко, чудесни новини Party Малката кукла е прекрасна Heart Eyes Съвсем скоро съм сигурна, че ще ги видим и двечките в домашна обстановка Hug

# 710
  • Мнения: 524
Момичета, благодаря на всички за милите думи за моето слънчице!

Чоко, миличка, направо се просълзих от радост като видях малката мишчица, леле колко е миличка, о, душичка слакда, пу-пу, все така бързо да се оправят и скоро, ама съвсем скоро заедно със сестричката й а си ги приберете в къщи. Адски много се радвам на добрите вести, а това,ч е ще ги храните вие е страхотно - мама и тати, гушнали малките куклички  Hug. Да ги нацелуваш много малките ви принцески  Heart Eyes Hug

Комиксче, и ти така ни зарадва днес, браво на борбената Бо, все така да се развиват нещата и при вас. Много целувки и на вашето бебче  Heart Eyes Hug

Арвен, дано и при вас всичко да е ок, много стиснати палци за малките ти момиченца  Praynig Praynig Praynig

Минди, страшен е Юли, много е сладък и разбира се много е стилен, мама добре се е погрижила и този път за стайлинга на малкия господин. Много гушки и за него Hug Hug Hug

Стеф, Аманитка и вашите пухкавелковци са невероятно красиви и сладки,  иде ми да ги изпапкам тези бонбончета  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Гея, прекрасно семейство имаш, снимките са разкошни, а децата приказни  Hug

Грация82, това с глобулите е неприятно, но няма как, слагай ги, и на мен преди раждането ми изписаха май беше Гинодактарин, нищо, че се гласяхме за секцио. Добре е ако има гъбички да се изчистят преди раздането. Като гледам то не останало много, миличка, сискам палци за леко раздане и бързо възстановяване  Praynig Hug

Много прегръдки за всички мами, бебчета и коремчета  Hug Hug Hug

# 711
  • Мнения: 851
Преди да изчезна отново за следващото хранене да се похваля - гушках я малката мишчица и я хранех. Ако трябва да сме реалисти хранене е силно казано. От 30 мл изяде 8 с биберон, но не трябва да сме максималисти... все пак и е първо хранене. Помъчихме се 10тина-15 мин и после  другото за отрицателно време пое с сондата. После се опитвахме да се оригнем....но и от там сме далече. Важното е, че я  гушках до мене 30 минути! Чувството е невероятно.
Чакам лекарите утре да разрешат и на Димана да се храни с биберон Тя е доста по-отракана, макар "по-малка". Цока си водата от биберона и хич не се дава...но предполагам едно е да и дадат 2-3-5 мл водичка, друго е да я спретнат да пие 30 мл от биберон.
Тя Константина спеше шрез цялото време, само като я пощипна и се усещаше каква  дейност трябва да извършваме, но има време и до там ще стигнем.
Прегръщам ви всички! Благодаря за милите думи и пожеланията ви.
Да ви се връщат тъпкано!!!

Последна редакция: чт, 03 сеп 2009, 17:52 от Cho_ko

# 712
  • Варна
  • Мнения: 3 913
Чоко, браво на твоите момичета! Само така! Гушкай и милвай на воля, да усети детенце, че мама е там, това давало още сили!

Комикс, твоята душичка заслужава приза за Борбеност! Дано е все така и да получаваш и ни носиш добри новини!

# 713
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 834
Чоко, така са - мързеливички в началото, а и не им стигат силите, но ще закрепнат лека полека, не се притеснявай Hug А и тук в болницата ми казваха - не е важно да са будни, важно е да цокат Grinning
Благодаря за милите думи за семейството ми Hug

# 714
  • Мнения: 3 246
Чоко, много хубави новини, браво на малките кукли Hug Много е сладка Константина Hug

# 715
  • Мнения: 518
4О КО, ,много се радвам за теб и за малките мишлета. ТИ просто  цъфтиш, усеща се по поста ти, а и няма как да е друго я4е при тея страхотни новини. Много, много се радвам за вас Hug
СИАНКА, ЕЛИ  Hug

# 716
  • Мнения: 314
Чоко мила днес след моето разочарование това с малката КОНКТАНТИНА направо ме вдигна на крака много е сладка чакаме и другото мишленце.   Hug  ви много и трите
 newsm51 newsm51

# 717
  • Мнения: 3 294
Чоко , браво мила, радвам се че сте се гушкали , от тук нататък няма да се разделите с малките  Hug

За Комикс и Арвен  Praynig Praynig

Сандито , съжалявам за неуспеха , почини си и другата година ще те чакаме да се запишеш при нас  Hug

Много приятни емоции ви пожелавам и ето една зареждаща усмивка от Юли за най-прекрасните майчета  Hug

# 718
  • Мнения: 518
Аххх, БОЖЕ, ма то да го ма4каш цял ден , 4е да не го пуснеш тва пухенце и леки тръп4инки има като 4е ли... много красив, нямам думи. :crazy

# 719
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Ааааааааааа, Минди, удържате ли се изобщо да на изядете тези сладки бузки, охххххххххххх, ще нацелувам монитора Crazy

Общи условия

Активация на акаунт