За изхождането (ЕБХ) - тема 11

  • 37 467
  • 738
  •   1
Отговори
# 735
  • По света и у нас - за сега в Белгия :)
  • Мнения: 1
Аааааааааааа, ама защо е излязъл разказът така? ..... аз пуснах нова тема и копнах линка тук, а не самият разказ ........ аааааааааааааа hahaha


Людмил може, разбира се! Аз дори ти изпратих имейл със прикачен файл с разказа. Снимки подходящи имам една или две и то Софи вече е от 6 месеца на горе, но ще ти ги пратя  Simple Smile

Между другото историята се казва:
Кадифено дупе с приказна усмивка!

Май доколкото разбирам са ми изтрили темата и са я качили като публикация тук  newsm78 newsm78 newsm78

Модератори пускайте по едно съобщение, pleeeeeeeeeease, като правите такива неща, че почнах да се чудя къде бъркам  Hug

# 736
  • Мнения: 334
Аз се замислям дали ще мога да се справя с всичко.От толкова много грижи за бебока, домакинство и изхождане остава ли време и за самите себе си  newsm78

# 737
  • Мнения: 387
беборана.... одавна го минах тоя период, но ЕБХ не е следене на гащите, а на сигналите...т.е. ще се учите заедно...зареди се с търпение, не с време...време няма да имаш така или иначе за нищо друго освен за бебето в началото...

аз се запалих от разказа на една мама и почнах към втората седмица чак, когато бхя уверена, че мога да се справя...и когато вече бях влезнала в релси...това е въпрос на усет, не е надпревара с времето...

пожелавам ти едно прекрасно бебче, виждам от лентиката ти, че още си бременна...одавна не бях влизала в темата между впрочем...та идеята ми е следната...в началото ще ти е само до това да си гушкаш детето и да му се радваш, както и да се пробваш да свършиш малко домакинска работа докато то спи...

ЕБХ започва тогава когато усетиш първите сигнали, надуване на бузките, ококорване на очичките, втренчване, мрънкане или плач...докато суче бебето някой път може да спре и да почне да мрънка...това са част от сигналите, понякога ще ги улавяш, но докато го съблечеш и работата ще е свършена...на мен ми се е случвало милион пъти...

# 738

Общи условия

Активация на акаунт