Френски мечти и реалности - следваканционно (23)

  • 36 800
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 6
Честит Рожден Ден, Даная!   bigdance2 newsm59
И сега като бабите да кажа "Ей, колко бързо минава времетооо!Сякаш вчера беше първият и рожден ден!
Роца и Мария, благодаря ви за инфото. Дано сме в уредена община, когато дойде време за градина.
samuraika, тази година нещо и аз не усещам да са много поевтинели нещата около солдите. Може да има нещо общо с ходенето ни до БГ и Англия, където нещата са несравнимо по-евтини! Не че не опитах, ама без успех. В Лафайет примерно според мен просто се опитваха да се отърват от стари стоки преди новите колекции. То не че не е така всяка година...
Боби, аз си купих чорапогащници за бременни от София в Premaman. Бяха скъпи, но специален дизайн за корем отпред. Това са им магазините във Франция: http://www.premaman.com/wapr/fr/int/shop_list_results.jsp?country=FRA  -има и в Марсилия.
Също си купих някои парцалчета от С&А, както и от Н&М, откъдето са ми едни джинси, които да има начин да си нося цял живот! От София под колоните на Графа си взех много удобен дънков гащеризон...
kookai, писали сме заедно! Браво на теб за солдите! Прищя ми се и на мен като те прочетох.  Grinning

# 736
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Честит рожден ден на малката Даная  newsm59 newsm18  bigdance2  ura newsm59
Да расте здрава и щастлива    bouquet

Ние вече сме вкъщи, но и аз като Мелинда не бих отказала още няколко дена да бъда поглезена.

# 737
  • Мнения: 1 194
Честит 2-ри рожден ден, Даная! Бъди много здрава и усмихната! Hug

# 738
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 702
И от мен честит втори рожден ден на Даная! Да расте здрава и щастлива!  newsm59

Кой пуска новата тема?

# 739
  • Мнения: 1 194
Съмнява ме, че си ти! Laughing

# 740
  • Мнения: 628
О, и аз да честитя на малкото мишле Даная! (май на патерици)

Момичета, благодаря за линковете и съветите, следобед ще го намерим тоз Premaman марсилски! Мъжа ми се прибра - вярно всичко е намерил, душата. И сутиена ми е по мярка, 3 опаковки масло, да има, и бая неща от Виктория сикретс - блузи, пуловерчета, рокля - по 10 долара, с лопатата минал и събрал...такива хубави цветове. Нещо черното и сивото дето тук ги предлагат ми се сториха тъжни. Друг е въпросът, че в червената рокля съм като косатка, но ще го преживеем. Всичко, което е донесъл е с етикети "турски памук", а старите са "египетски". Но 10 долара, 14 лева - твърде съм доволна. Маслата са по 5. Дишаме спокойно.
Вчера ми излязоха резултатите от кръвния тест 1:113 риск, докторката се обади да ме предупреди, че може да правим амнио, подготвени сме, така че няма драма. Дано ни е наред бебето, че го чакаме от 7 години, но поне психически са ни подготвили, че това изследване давало "червен картон" на закъснелите мами като мен, та не сме си глътнали езика още.
Хубав ден, подготовка за уикенд! (и както сърбите казват..."е всека среда ли ще работиме?", ако се сещате за вица с дните на седмицата)

И Добре Дошла у дома , Мамо Щрумпф! Да ти е кротка и да си поспива Никита, да те поглезва таткото и много радост покрай бебка!

# 741
  • Мнения: 1 194
Боби, дано всичко е наред с изследванията!

ЧРД на Надин! Много здраве, щастие , любов и успехи!  bouquet И да минава да ни вижда от време на време!

# 742
  • Мнения: 3 241
Nadin, честит рожден ден!
  bigdance2  bigdance2
Много здраве, любов, по-малко работа и повече пътешествия!

# 743
  • Мнения: 1
Здравейте момичета!Минавам набързо да Ви пожелая хував уикенд  bouquet

Боби според мен няма да има проблеми с бебето!
 
Честит Рожден Ден на вчерашната и днешната рожденнички.
Желая им много здраве и щастие!

 happy bd bdbaloni  ura Tada baloni

# 744
  • Мнения: 1 325
[Честито на Надинката Hug Жива, здрава , много късмет и щастие в живота!!!/color]

bobi40,  всичко ще е наред с изследването Hug
Поздравления и за успешните покупки от страна на твоя половинчо Hug
Аз си чакам снега!Нали и малката излъгах  колко снежно и красиво ще е в бг, и шейна си бях харесала...а то пролет, даже и кокичетата цъфнаха.
Голямо благодаря за пожеланията към малката Hug

# 745
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 702

Позна  Grinning

Заповядайте в новата тема:

Франция чака затопляне - тема 24

Общи условия

Активация на акаунт