Февруарско бебче в коремче лудува, а мама вкъщи мързелува... (25)

  • 17 302
  • 728
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 7
Момичета някоя от вас има ли актуално инфо за цените в ТОКУДА. И този избор на екип там дали е задължителен ако си здравно осигурен?  newsm78
.....

Раждане по НЗОК не се плаща
Раждане без здравни осигуровки е 1500 лв. (без значение нормално или секцио)
Избор на екип е задължителен и в двата случая и цената е 1500 лв.
Неонатологичен пакет със скринингови изследвания - 500 лв. за нормално раждане и 600 лв. за секцио. Пакетът включва: трансфонтанелна  ехография, ехография на коремни органи, ехография на стави, хематологични изследвания, два безплатни прегледа в неонатологичния кабинет до края на 1-ви месец, обучение на майката за хранене на детето, къпане и консумативи.
Епидурална анестезия при нормално раждане - 300 лв.
Присъствие на бащата - 200 лв.
Лукс стая - 125 лв.
Нормална стая не се заплаща, а за ВИП стая няма посочени цени, но май е 85 лв.

# 706
  • София
  • Мнения: 35
Хайде едно голямо здравейте и от мен днес  Hug

Обичам петъците  Simple Smile
"The Notebook" е един наистина страхотен филм!! И аз горещо го препоръчвам.
Между другото ние снощи бяхме на театър и гледахме "Дядо Коледа е боклук". Така съм се смяла, че се изплаших да не получа контракции от толкова много смях Joy В Народния театър е постановката и горещо я препоръчвам. Peace
Хайде, мами, като се върнете от срещата в ЦУМ, ще чакаме да ни разказвате!!  Hug

Съни не се притеснявай излишно. Ще си вземете DVD-то.

Поздрави и много усмивки на всички  smile3525
Ели

# 707
  • York
  • Мнения: 826
Вижте какво се случва в най - добрия град за живеене   ooooh!

http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=421178

Как да не го застреляш идиота?  Sick

# 708
  • Мнения: 35

Малко се поразстроих, че сигурно ще трябва да съм със секцио по мед.показатели ( маргинална инсерция на пъпна връв - каквото и да значи това ooooh!),та евентуално ще съм към края на януари, но докато не е окончателно не си мърдам от при вас Heart Eyes
Обадих се и за МД за 27 Октомври - казаха, че не трябва специално записване Simple Smile, така че във вторник ще съм в 2ч. пред Регистратурата - хайде още някой да дойде Praynig
Моля, ако някой е бил със секцио в МД да драсне как е- може и на лс, за да не се спамва.
Най-хубав ден и ще чакам отборът от лекцията да се завърне  bouquet
Аз бях в МД със секцио - само че при уговорен лекар. Останах много доволна и сега пак ще съм при него със секцио в МД. Какво точно те интересува не разбрах?
А какво ще има в 2 4аса?Ако не е тайна разбира се Embarassed

# 709
  • Мнения: 3
Здравейте момичета,нямам много време за писане...за огромно съжаление,но днес научих нещо много интересно и искам веднага да го споделя с вас, и да разбера дали някой също може да потвърди информацията.Става въпрос за еднократната помощ при раждане казват че са я увеличили от 200 лв на 800 лв....това вярно ли е?А пък помоща за второ дете е станала 1800 лв....но не знам колко е била преди това.Дано се окаже истина,парите са си помощ,колкото и да са...

Прегръдки и целувки за всички....ние продължаваме с ремонта  ooooh!

# 710
  • Мнения: 163
Еднократната помощ при първо раждане е 250 лв., за второ дете - 600 лв., а за всяко следващо по 200 лв. (без коментар #Crazy).
Не знам да са я променяли. newsm78

Последна редакция: пт, 23 окт 2009, 16:55 от Xcat

# 711
  • София
  • Мнения: 492
Ай стига бееее... Shocked
То си е цяло богатство това, в моя случай - 1800лв..... Money
Това трябва да се провери на всяка цена.... Naughty

# 712
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 432
Еднократната помощ при раждане на второ дете е 600 лв. - не знам да са я променяли. newsm78
А аз и не вярвам Mr. Green. 600 е за второ, нали Xcat? За първото знам, че е 250.

Аз продължавам да кОпам, ще пиша по-късно.

Глей като стана дума за мангиз, как налазихме темата. Laughing

# 713
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
И аз не съм чула нищо по въпроса,знам за първо-200лв,за второ-600лв.От къде си я чула тази информация ако може да проверим някъде,не ми се вярва,чак толкова много да се е вдигнала.

# 714
  • Мнения: 35
Момичета някоя от вас има ли актуално инфо за цените в ТОКУДА. И този избор на екип там дали е задължителен ако си здравно осигурен?  newsm78
Питам за една близка.


Мерси предварително   bouquet
Задължително се плаща избор на екип - 1500лв и за секцио и за нормално раждане. И наче раждането е още 1500лв, но ако си по касата не го плащаш. Допълнително задължително се плаща и пакет за бебето - при нормално раждане е 500лв, а при секцио е 600лв.
В пакета са вклщчени доста неща, но се съм запозната точно.

# 715
  • Мнения: 304

Глей като стана дума за мангиз, как налазихме темата. Laughing[/color]
Да бе,като хлебарки hahaha hahaha hahaha!
И аз нямам инфо за такава промяна,ама ми се вижда нереалн-то това си е тройно увеличение.Е,ако е така ще бъде много прекрасно и на никого няма да се обидя!Обещавам!
Руми,обещала си да пишеш за стоките на Стефи!Аз така и не сколасах да скокна дотам!

# 716
  • България/Германия
  • Мнения: 515
Вижте какво се случва в най - добрия град за живеене   ooooh!

http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=421178

Как да не го застреляш идиота?  Sick


 #Cussing out  #2gunfire  Sick

# 717
  • Мнения: 16
Oпля, петък, петък, оле оле оле Simple Smile

Палци за всички с прегледи, момичета вярвам, че всичко ще е на 6!

А междувременно, нюзфлаш: Нов Рекорд за най-млада родилка в Сливен.

# 718
  • Мнения: 304
Oпля, петък, петък, оле оле оле Simple Smile

Палци за всички с прегледи, момичета вярвам, че всичко ще е на 6!

А междувременно, нюзфлаш: Нов Рекорд за най-млада родилка в Сливен.
#Crazy #Crazy #Crazy
Ромче,не ми се вярва де е иначе.Ама то детенце още!

# 719
  • Мнения: 0
Понякога не мога да повярвам за този доктор,и аз смятам да райдам в Окръжна болница-Варна,не ги е срам,направо съм потресена #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт