Лозинка ни напусна...

  • 63 103
  • 381
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 531
Моля ви се някой да пише как е Лозинчето, тревожим се...

# 271
  • у дома
  • Мнения: 1 581
Моля ви се някой да пише как е Лозинчето, тревожим се...

 Praynig Praynig

# 272
  • Мнения: 9
Здравейте, сестра ми от четвъртък сутринта няма кръвоизливи, но все още и е много трудно дишането, болки от дясната и лявата страна на белия дроб заради срастванията на него,  има висока температура, понякога и високо кръвно,проблема е че след операцията и бронхоскопиите се появи нова инфекция по-силна и сега ще се борим още доста време и с нея доктора казва,че това е нормално дори при здрави хора да се появи,а при нея си е задължително,но надявам се скоро се подобри снощи смениха и антибиотиците с още по-хубави и силни от досегашниите и се надяваме вече да виждаме подобрение с всеки изминал ден .Това е за сега от мен. Praynig  

Последна редакция: нд, 07 мар 2010, 15:37 от yordanow

# 273
  • Мнения: 531
Оххх, толкова мъки изтърпя милата. Тази мръсна и долна болест си показа и най-гадната страна, да кървиш, да те боли до ужас и да не е показано да ти слагат болко-успокоителни, да се задушаваш, да си с температура, отпаднал до безкрайност и въпреки това да се бориш за живот.
 Пиша и душата ми се съдира от плач, гледам да не вия, за да не ме чува Илиана.
Божичко дай сили на Лoзинка..........

# 274
  • Мнения: 9 755
Бог да помага  на това ангелче да се възстанови бързо от болестта

# 275
  • Мнения: 531
Лозенце, честит празник.

# 276
  • Мнения: 9
Здравейте, преди час се върнах от болницата където е сестра ми, състоянието и се влошава, кръвоизлива е овладян няма кървене от четвъртък сутринта, но инфекцията се влошава вдига много висока температура 40.5 градуса, всичко идва от бактерията серация, която е в белия дроб а вече и в други органи, засега трите антибиотика който и слагат не действат, ако до петък няма подобрение ще трябва да премине на меронем, защото е резистентна към фортум а меронема е последното което може да и се прави, ситуацията не е много добра ще са нужни доста пари за пореден път.Затова се обръща ме към всички хора за пореден път за помощ и съпричастност. Praynig Hug

# 277
# 278
  • Мнения: 9
Здравейте, състоянието на сестра ми се влошава все повече днес са изолирали, още две бактерии псевдомонас и бахлодерия, това прави нейното положение много сложно, може да се наложи започването на много скъп антибиотик още от утре, затова моля всичко хора да помогнат с каквото може. Praynig Hug

# 279
  • Мнения: 384
Защо ще чакат до утре. Да го сменят още днес, то е ясно, че тези не действат. Всяко за6авяне влошава състоянието повече.
Милата, толкова ми е тъжно, непрекъснато мисля за нея и се моля да се оправи по-6ързо.  Praynig

# 280
  • Мнения: 9
Здравейте започват меронема чак утре, трябва да минат 2-3 дена с предишните 3 антибиотика, след 2-3 дни е първия ефект от антибиотика и затова се чака, лекарите се надяваха инфекцията да отмине с предишните 3  антибиотика. Не трябва веднага да се минава на най силния антибиотик.Надяваме се меронема да подейства и всичко да е наред и след 10 дена сестра ми да се прибере във вкъщи. Praynig Hug

Последна редакция: чт, 11 мар 2010, 22:17 от yordanow

# 281
  • Мнения: 9
Здравейте, вчера бях при сестра ми и разговарях с нейната лекуваща лекарка доктор Стоева, тя ми каза че състоянието на Ло е много лошо, от вчера са се влошили показателите на кръвта и орината 4 пъти на нормалното ниво, това е много лошо за бъбреците и черния дроб, инфекцията също се увеличава от вчера вече е на меронем лечението за 7 дена е 2100 лева, платих и останахме с още толкова пари и вече няма, минималното лечение с меронем трябва да е 16-18 дни, защото има три бактерии, серация,псевдоманос и бахлодерия, това прави лечението по дълго и с по високи дози, ние се молим и искаме отново да ви помолим за вашата помощ да помогнете с каквото можете.Свързахме се с една организация тя ще дари меронем за 1 ден, надяваме се да има и още от други такива благородни организации.Благодаря предварително на всички вас. Praynig Hug

# 282
  • Мнения: 2
Здравейте! Имам една идея, може и да ви е от помощ, а може и вече да сте го правили. Преди време мои познати успяха да си осигурят малко средства за лечението на двете им дечица, за които държавата ни мила беше отредила, че нямали шанс да се подобрят. Е, сгреши. Но те ходиха по разни фирми и банки и питаха дали не може да се отпусне някаква сума - кой, колкото може. Ако не ме лъже паметта, тогава отидоха в Прокредит банк и всъщност се оказа, че там, а има и други фирми, които дават възможност на служителите си да заделят ежемесечно някаква сума за благотворителност във фонд. Те бяха си представили епикризи и други мед. документи и в крайна сметка им бяха отпуснали остатъка от сумата, необходима за лечението. Това беше преди 3-4 години, но предполагам, че все още се практикува. Освен това може да се пусне запитване в някои фирми за дарение. Мнозина ще откажат, но пък други ще помогнат. Струва си да се опита поне с Прокредит банк.
Стискам палци нещата да се подобрят!

# 283
  • София
  • Мнения: 28
Да, Zlagrivla, и аз съм си го мислила
Сега съм процес на обсъждане с фондация I can too, за да може да сме легитимни, а не да ходим от  името на частно лице и неговите приятели да искаме помощ, макар че това е тъжната действителност на оцеляващия болен в България. Дано излезне нещо. Те са много дейни и много различни от повечето фондации в България.
Ако ти излезне възможност, питай ги с кой точно са говорили, ще ни е много от полза. Защото винаги става дума за човек, който е състрадателен и има някаква власт да инициира нещо...

# 284
  • Мнения: 531
Про-кредит банк отпускат пари само на деца- такава е политиката им, иначе е ного добра инициатива, но не става в нашия случай.
Може би ще е по-добре, да се направи смс- кампания, наистина мобилните оператори взимат процент, но от друга страна всеки човек може да пусне смс, по-лесно е.

Последна редакция: ср, 17 мар 2010, 07:56 от anettee

Общи условия

Активация на акаунт