Колкото сме по-красиви,МАЙчетата ще са по-щастливи. N8

  • 19 517
  • 731
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5
 Момичета, забравих да се отчета за олиото за мазане..
Велев ми даде един тестер на Хип, който мирише много леко и е много приятен, много съм доволна, но в ремедиум не го видях, незнам дали се намира лесно и каква му е цената. Но с радост открих, че олиото на Велев го има в много малки опаковки -  10 мл. за проба. Купих си го и съм много доволна , малко по - силен аромат. Това на хип е малко по - гъсто.
   А Велев много похвали витамините наа Хип, защото са само естествени съставки, купих си ги и от днес съм на тях - много приятно сокче. Струват 8 лева и са за 12 дни, по 20 мг. на ден.
А намреих и някаква Био боя за коса ез амоняк и без други два химикала, но е по - скъпа от лореал - около 20 лева едната, на мен ми трябват 2 за корените..., но дано хване.

Змейче, столчето е страхотно, направо се влюбих, взимай смело.

# 61
# 62
  • Sofia
  • Мнения: 4 458
Ехо, нова тема сте подхванали - благодаря на Tinaina   bouquet
Честито на всички новоразбрали пола и добре дошли на новите мамчета. Аз ви следих тайничко, за да не пропусна нещо, че после много има за наваксване  ooooh!
Ние прекарахме страхотно в Сандански - пълен релакс. Детското клубче в хотела работеше от 8 до 22ч., а на Габи много му хареса и когато не бяхме навън, той си играеше там, та ние успяхме хубаво да се належим и напием с кафета  Mr. Green Embarassed Само с едно от храненията сбърках и стомахът ми веднага поправи стореното  Sick

Milkinis, разгледах снимките - истинска сватба, страхотни младоженци, супер купон  Peace Ти си много свежа булка - и да ти е било лошо, не личи   Hug
Змейче, аз утре ще отида да си взема олиото от пощата  Heart Eyes
Kenga_, стискам палци за серклажа. Така поне малко спокойствие ще си осигуриш   bouquet
Mentha, радвам се, че вече пописваш повече и по-често  Peace

# 63
  • Мнения: 14
  bouquet Мамита, какво си прайкате в неделния ден, ние трябва да чистим, но мъжлето заспа и мен ме хвана мързела. Да ви се оплача, че стриите ми си стоят на гърдите, а мажа ли мажа, вече ме е страх да погледна дали са повече от двете,които се появиха преди. Shocked Алекс мисля, че попита дали сме имали усещане за бебко какво ще е , аз си знаех, че ще е момченце и докторката като каза, че си има атрибут и е мъж направо реших, че ставам за гледачка  Blush, но може би е било силно повече желанието ми и не самато усещане, все пак не сме казали още на родителите ни, че ще е момче, защото не искам да има сърдити за имената, бяхме решили, ако е момиче да е Виктория или Вивиан, но ето, че няма да е, а на мен за момче много ми харесва Кевин и Антонио , но има да ги мислим имената, а колко ли ще се сърдят всички, но нямат тук глас  Embarassed Някой спомена, че имал кошмари, аз съм същата по цяла нощ само се стряскам, събуждам се със сълзи, абе пълен ужас, продължавам да се стряскам от всичко, а какъв ужас е като седна да се возя в колата, само пискам, ако видя кола на 2 метра пред нас, ужасна съм...но стига от мен. Целувки и се пазете, стойте си на топло и се гушкайте, то друго не остава  Hug Hug Hug

# 64
  • Мнения: 120
Кака Лара темичката за смешното аждане е много интересна и забавна.Аз я бях почнала по едно време но реших да си я оставя за по напреднал етап,когато страхът се увеличи  Simple Smile
змейковица  шезлонгчето е супер сладко.

аз днес също се поразходих, да използвам слънцето.Мъжо беше обещал да излезем някъде но задряма и го чакам да се разбуди.
.Последно време имам проблем с концентрацията.след една седмица имам изпит ,а съм страшно разсеяна и направо не знам как ще го взема. Rolling EyesДано имам и малко късмет Simple Smile

# 65
  • София / Сливен
  • Мнения: 35
Много се радвам затова че angelka е писала за витамините на Хип  Laughing аз имам проблем с гълтане на хапчета и мисля че тези са за мен.

# 66
  • Русе
  • Мнения: 150
Днес не сте много активни! Mr. Green
desex ,пази се почивка му е майката!И аз минах от там. Peace
vivid_v и на мен ми излезе отзад на крака една вена ooooh! Ей това кремче   http://www.zdravnitza.com/a/nav/store/one/one/store/939/category/16  съм го ползвала след първото раждане за хемороиди и ми помогна,предполагам и за краката е добро.Мисля да си го купя отново. Peace
~Magi_TM~ ,успех с операцията "смяна на гнездото". Peace
змейковица, шезлонгчето е много веселяшко. Hug
kremenaks ,няма да изчезнат,но мажи да не излязат други.Аз си имам в наследство. Mr. Green
Ние се разходихме с малкият ,времето беше страхотно.Но таткото вече ужасно ми липсва,много ми натежава да се справям абсолютно сама с всичко,но по-трудното ще дойде,когато се роди бебето.Тогава ще се видя в чудо. Whistling

# 67
  • Мнения: 150
здравейте и от мен, ох да ви се оплача мен от два дни ме мъчат страшни газове и така ме наболява корема, днес даже ме болееше в ляво ниско долу , и малко се стреснах и взех ножпа и все си мисля че е от червата, тъй като преди от това каза че е лекарката... Simple Smile

alex88,честити розови гащички....  


змейковица, много е хубав шезлонга ,не му се чуди а и цената е доста изгодна..

Последна редакция: нд, 22 ное 2009, 20:01 от dilqnkaa

# 68
  • Мнения: 467
Мимак , vivid_v през първата бременост вените ми започнаха да се разширяват и носих специални чорапи до горе, които изглеждат като нормални , но са супер стягащи и си е цял фитнес да ги облечеш. Сега пак ше ми изпишат такива, но се побирам за сега в старите, ако ми наранат караката ше ида за нови, но никакви мазила не ми дават да ползвам. Ти консултира ли се с гиниколог за това и наистина ли може да помогне. Ако наистина може да се ползва при беремени и иима ефект, моля да ми кажеш за да поръчам да  ми шратят от БГ. Благодаря!

# 69
  • Мнения: 233
desex, всичко ще се оправи, само гледай наистина да си почиваш!  Hug

Мента, аз лично нямам такава платка за панталон. Виждат ми се, по принцип, доста практични. Ще чакаме да споделиш опит! Simple Smile

Аз нямам никакво предчувствие какво ще е бебето, но и при двата случая, много ще се радваме.

Темата "Смешно ли е раждането" съм я чела, мисля че, цялата преди да родя.  Mr. Green Ей, такъв смях съм се смяла.  Joy Други теми и разкази за раждане ВЪОБЩЕ не съм търсила! Отидох много позитивна да раждам и в интерес на истината и моето раждане се оказа леко и весело. Не знам дали е съвпадение, но бях много щастлива.

змейче, според мен, шезлонгът си е добра инвестиция. Мишел нямаше почти никакви бебешки принадлежности, освен шезлонг, стол за кола и някоя друга дранкулка. Идеална работа вършеше. Мъкнех я навсякъде из къщи. Като готвех, беше с мен в кухнята. Зяпаше си отвътре и беше много спокойна и доволна... Ако започнеше да мрънка, само протягах крак и я люлеех, докато си вършех работата... После като заякна, на 6-7 месеца беше, се люлееше сама в него, ама с някаква огромна засилка.  Joy Как беше разбрала, че става номера, не знам, ама голям кеф беше. Laughing Моят има пълно легнало положение и затова не се притеснявах да я държа по-дълго време вътре. А като заспеше, я пренасях в леглото й.

аниК, много хубаво, че сте си починали! Аз също си мечтая за един уикенд релакс! Wink

# 70
  • Русе
  • Мнения: 764
Змейче, Мимак, мерси! Днес само махахме излишните неща, които няма къде да сложим в новата квартира. Стаята ми в апартамента на родителите ми заприлича на склад.
Змейче, шезлонга е супер, а цената му още повече.
desex, почивай си сега само. Всичко ще е наред.
Tinaina , тези чорапи и преди ги беше споменала. Аз обаче в БГ не съм виждала такива. Sad И аз имам една доста видима вена на единия крак, а и съм предлазположена- майка ми е с разширени вени ни се чудя какво да правя?!
Мимак , ако кремчето помага и гинеколога ти е казал, ч е може да се ползва ще го потърся и аз. Но на мен  нещо не ми отваря линка.

# 71
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
Здравейте момичета Simple Smile
Змейче шезонга е супер, поръчвай го Simple Smile

И аз бях получила дерматоза преди няколко седмици и мазах с крем Здраве, пъпките изсъхнаха и паднаха. Сега обаче имам проблеми с един белег на ръката, който заради хормоните не стана гладък, а набъбва от съединителна тъкан. Хирурзите отказаха да цепват сега, дерматолога каза да не мажа с нищо, ама то болииии Sad Като го закача с яке е много гадно Sad Ако някой знае добър дерматолог в София ще съм му благодарна, че искам още една консултация.

Днес бяхме на курса за бременни и родители, организиран от център за социални грижи, за който ви писах тази седмица:)  Много съм впечатлена и ми помогна да се отърва от някои страхове. Само нещо не се разбрахме с един от татковците, който е Вет. и е на мнение, че куче и коте трябва да се махнат на момента и да не правим компромис ConfusedАз нещо не харесвам този вариант и ще заведа котката да я изследват за токсоплазмоза, а утре ще си пусна едни антитела. Wink И без това утре ще дам кръв да ми видят тироидните хормони, заради кистичка на щит.жлезата, ще ползвам да дам и кръв за това. Да ви питам нещо:
На ЖК в петък ми казаха, че имам бактерии в урината, ама не ми казаха какви, а следващата ЖК е чак на 10.12.  Дали щяха да ми кажат ако е притеснително нещо? Утре да пусна ли още една стерилна урина или да си изчакам консултацията?

# 72
  • Мнения: 32
Здравейте Simple Smile

# 73
  • Мнения: 91
jasmin_veni,според мен щяха да ти кажат ако бактериите са за притеснение,но ти все пак ако имаш възможност мини и питай лекаря си.Какво казали на тези курсове,че котето кога трябва да се махне?
Змейче,шезлонга наистина е супер и цената е мн тънкаж.Взимай ако не си суеверна за покупки за бебето от сега.
Ние днес свършихме доста работа с мъжо-изчистихме,измихме чиниите,аз сготвих,подредихме,разходихме се и естествено че и кафенце пихме с едни дружки мои.Абе добре си изкарахме.Аз тази седмица ще съм си в нас.Цялата фирма сме в отпуска де,но аз ще ходя от време на време за това-онова но към следобед.Поне ще мога да си почина като хората Simple Smile
Желая ви една спокойна семейна,неделна вечер  Hug

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 4 145
Мерси, момичета за мненията за шезлонга - ще се поръчва ама утре като вкарам малко пари в картата  Blush  Алекс, не съм суеверна, аз толкова неща вече съм накупила  Embarassed Нямам спирачки с тоя шопинг - моето е направо болестно състояние  Crazy

jasmin_veni,, изчисти си ЛС  Laughing

Бюти, и на мен така ми казаха за шезлонга и затова тоя път реших, че ще си взема хубав. Когато се роди Кали бяхме на квартира супер тясна и нямаше място за нищо. Наши приятели ни бяха дали някакъв супер прост шезлонг - не беше особено хубав и въпреки това го ползвахме доста. Убедена съм, че е полезна покупка  Peace

Общи условия

Активация на акаунт