Колкото сме по-красиви,МАЙчетата ще са по-щастливи. N8

  • 19 559
  • 731
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 146
sinq pti4ka
пълна ти е кутията за лични съобщения ,ще ти пиша тук :
на обяд днес писах и Доцент Конова ,а тя вече ми е отговорила ,много съм благодарна ,щя копирам писмото ,да видите какви излседвания ми пише,че трябва да направя и да изкажете вашето мнение!
Благодаря ви предварително!!!

Здравейте, Таня,

При 2 спонтанни аборта препоръчвам следните изследвания:

- антикардиолипин IgG и IgM антитела

- анти-бета2-гликопротеин І антитела

- антинуклеарни антитела

- TSH, TAT, MAT

NK лимфоцити

От генетечните изследвания препоръчвам генни мутации, асоциирани с тромбофилия - 4 генни мутации.

В нашия сайт са описани тези изследвания и е предоставен ценоразпис.

Поздрави и успех!

Доц. Конова


-------- Оригинално писмо --------

Относно: Втори спонтанен аборт
До: eikonova@abv.bg
Изпратено на: Неделя, 2009, Ноември 22 14:23:39 EET
   

# 76
  • Мнения: 233
Маги, забравих да спомена преди, но да ти пожелая успешно пренасяне! Simple Smile

jasmin_veni, за съжаление, не мога да помогна с инфо. Sad Но, вярвам, че има мами тук, които са запознати!  Hug
А, да, и за количката. Като гледам, тя е някакъв аналог на Бъгабуто. Аз харесвам такива изчистени модели. Ако успееш да си я вземеш от ибей, ще е супер! Или пък някои познат да ти я купи от чужбина и да ти я прати. Но, според мен, малко са се поуляли с цената в Бг!  Crazy

Мимак, и аз съм почти съвсем сама с детето, а тя е в една възраст - леле-мале!  ooooh! Моят мъж е ужасно зает... сутрин тя спи, вечер, като се върне, тя пак спи... през уикенда полудява, не го оставя на мира от игра.  Laughing

# 77
  • Мнения: 72
Здравейте и от нас! Ние сме долу горе добре Simple Smile Бебо постоянно ме побутва, понякога и ме ритва , но съвсем лекичко.. много му се радвам  Heart Eyes С храната - още не мога да ям някои неща. Просто не ми се ядат- особено мазните .. уууфф.... не ми се мисли чак  Tired коремчето си расте и да си признае още не съм почнала с редовното мазане , а трябва  Rolling Eyes

пожелавам на всички лека вечер!
  1dating  loveuuu luvbed kiss smile3524

# 78
  • Sofia
  • Мнения: 4 493
змейче, въпросът беше кой шезлонг да избереш, нали  Confused Мисля, че всеки един от тях можеш сппокойно да продадеш тук поне на цената, на която си го взела. Ако този вотрият ти харесва и имаш възможност, поръчай го и ги сравни, когато ги получиш  Peace
Мимак, искрено ти съчувствам за това, че мъжът ти отсъства. Трябва да се стегнеш и да се справиш  Peace Аз първите 2 години след като Габи се роди, живях с него в Банско, з'то моят бизнес е там. С мъжа ми се виждахме през уикенда. Уж съм много оправна, там съм като у дома си, нищо не ми липсва, даже напротив, но имах моменти на огромна слабост, особено, когато той боледуваше - чувствах се толкова сама и безпомощна  Sad Никак не е лесно с едно, камоли с две деца. В един момент аз реших, че "жертвата" не си струва - не исках детето ми да расте в този чужд град и цялото ми семейство да страда от тази раздяла. Естествено, при мъжът ти няма как да стане да си напусне работата, затова ти ТРЯБВА да си силна!!! Динамиката, стресът, трудностите ще те държат стегната и борбена   bouquet

jasmin_veni, доколкото виждам на картинката, количката е като тази на мои приятели, които имат бебенце на 4 месеца. Ако искаш, специално ще питам за марката (не я запомних), но е много хбава и засега са много доволни! Те си имат момченце, а цвета е сиво с оранжево - на мен ми харесва много  Peace

Тoche, искаше ми се да ти споделя, че след като харесваш Kolorane, може би ще ти допадне лосион на тяло на Doliva с маслини и бадем. Това, ако решиш да се откажеш от Веледа. Единствено този ми е харесвал колкото Клорана  Peace

Ивон, харесах си панталон от сайта, който беше пуснала да видим палтенцето - има един памучен черен като клин. Иска ми се нещо такова - като скини дънки, да не е клин точно по крака  Rolling Eyes Ще ходя да го видя, когато съм без малкия. Много силно стискам палци да преборите бързо всички хреми, настинки и други гадости  Praynig Praynig Praynig Направи всичко необходимо за слуха, ако трябва извадете сливицата!!! В другата ни отчетна извадиха трета сливица на едно детенце точно заради проблем като вашия. Ще попитам специално как са нещата, въпреки че от тогава не са се оплаквали повече. 

# 79
  • Мнения: 143
Здравейте и от мен,

Преди малко се прибрах от разходка и още немога да повярвам, но видях точно такава количка каквато винаги съм си представяла. Тъкмо се бях отказала да търся в интернет, че нищо не ми харесваше и хоп количката взе че се появи. Разбира се бащата, които буташе количката беше подробно разпитан откъде е купена и тн. Трябва пак да разгледам и вашите линкове, които сте пускали за колички, за да видя дали няма подобни модели. Всъщност част от линковете в темата не ми се отварят, незнам защо така. Ето и линк-а към количката:

http://www.uppababy.com/products/product.php?id=79

Доколкото разбирам ще има подобрена версия за 2010, така че ще почакам още. Четох и мнения на хора, които са я ползвали. Звучи като много добра количка. За себе си реших, че най-важното е да не друса на бебето много. Уж тази количка возела по-меко. Пише, че заради наклон-а на кошницата, бебетата заспивали по-бързо и тн. А и най-важното може да се купят и други кошници за количката, например кошница за пътуване. Ах само и цената да беше по-малка, че мъжа ми хич не се зарадва като видя сумата.  Twisted Evil Въпреки всичко си мисля, че количката е важна инвестиция.

А идеята за шезлонга е супер! Това май също е нещо доста удобно за ползване.

Вие виждам, че вече пазарувате. Аз на този етап нищичко не съм купила. Мисля към 8-9 месец чак, не толкова от суеверие, ама като гледам постоянно излизат нови неща, а и намаленията се променят през годината. Как мислите много ли е късно да се пазарува към 8-9 месец?

# 80
  • Мнения: 233
Как мислите много ли е късно да се пазарува към 8-9 месец?
Аз мисля, че хич не е късно. С първото си дете почнах тогава някъде да се оглеждам за това и онова. Ама, аз да си призная, идея си нямах и какво му трябва на едно бебе.  ooooh! Joy Сега, като се сетя, чак срам ме хваща.  Blush Като се роди, имах само количка, легло и стол за кола (той беше най-важен, щото нямаше как да се приберем от болницата с колата без него). След това вече почнах да купувам разни бебешки аксесоари, като ми потрябваха.

Един съвет за количката. Ако наистина много ти харесва (която и да било), най-добре е да отидеш в някой магазин и лично да я пробваш. Така ще си затвърдиш убеждението, като усетиш "нещата" в ръцете си. Wink

# 81
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
jasmin_veni,според мен щяха да ти кажат ако бактериите са за притеснение,но ти все пак ако имаш възможност мини и питай лекаря си.Какво казали на тези курсове,че котето кога трябва да се махне?


alexx88, казаха от регистрирането на бременноста, ама като имам предвид, че коте не излиза и че съм вече в 4 месец най-вероятно е чистичко котето Simple Smile
Мерси, момичета за мненията за шезлонга - ще се поръчва ама утре като вкарам малко пари в картата  Blush  Алекс, не съм суеверна, аз толкова неща вече съм накупила  Embarassed Нямам спирачки с тоя шопинг - моето е направо болестно състояние  Crazy

jasmin_veni,, изчисти си ЛС  Laughing
Разчистих Simple Smile Ама то лошо няма да нямаш спирачки с шопинга, даже напротив Simple Smile Аз хич не обичам да обикалям много по магазините и излизам с цел и ...никога не намирам това, което търся, когато го търся Embarassed Твоя вариант е по-добър Simple Smile
jasmin_veni, доколкото виждам на картинката, количката е като тази на мои приятели, които имат бебенце на 4 месеца. Ако искаш, специално ще питам за марката (не я запомних), но е много хбава и засега са много доволни! Те си имат момченце, а цвета е сиво с оранжево - на мен ми харесва много  Peace
Аник, ще бъде много полезно инфо Simple Smile Най-вече ме интересува бебето как се чувства в летния кош, защото не ляга до долу, а е леко наклонен.

Ама хич не сме почитатели на ранното лягане гледам Laughing

Последна редакция: пн, 23 ное 2009, 00:33 от jasmin_veni

# 82
  • Мнения: 21
Добро утро!
Не са много почитателите и на ранното ставане Wink
Лека и успешна седмица от мен!

# 83
  • Русе
  • Мнения: 150
Добро утро и от мен!  Hug

Бюти и aniK благодаря ви за успокоението!Особенно на aniK за хубавите думи. Ще се справя ,цял живот съм била мъжко момиче и нищо не ме е спирало да се справям с нещата,когато наистина съм искала нещо. Моите страсти са колоезденето и алпинизма,отчасти и спелеологията.Четири години бачках по въжета и правех изолации на домовете ,на хората.Често са ми задавали въпроса : Не те ли е страх? И честно винаги отговорът ми е бил : НЕ ! Имало е само няколко момента в ,които да съм изпитала як Адреналин от тези мои страсти.ОБАЧЕ, откакто се роди Бойко (моето ново усещане Mr. Green) нещата се промениха.Сега знам ,какво е адреналин,стрес,безсилие ,но вече знам също,какво може една майка,като се надъха и мобилизира.Знам ,че мога да се справя и ще го направя,особенно като имам и вас. Hug Просто е трудно,когато любимият не е до теб.Хубавото е ,че си намери нова работа и сега 3-4 седмици ще си е в нас,3-4 седмици ще е на работа.За по-натам предполагам нещата ще се променят. Peace
aniK , аз много обичам Пирин! Всичките ни планини са различно красиви,но Пирин ми е влязла най-дълбоко в сърцето. Hug Банско също много ми харесваше,но не съм ходила отдавна и ми казаха,че няма да го позная ,ако ида.
Момичета в петък съм на ЖК и ще питам за кремчето,но той е от кестени и не виждам причина да не се препоръчва при бременност,но сте прави,че все пак е добре да се пита. Peace
Шезлонга наистина си е добра инвестиция за тези,които нямат.Бойко изкара до 6-тия месец в него. Peace
~Magi_TM~ Казва се Венокастан! Потърси го в Гугъл! Peace

Последна редакция: пн, 23 ное 2009, 09:04 от Мимак

# 84
  • Мнения: 120
Добро утро момичета

jasmin_veni относно бактериите,и на мен така ми пишеше на изследването.Когато лекарката го видя само ме попита дали ми се е появило бяло течение(било често срещано).Заради което ми изписаха едни хапченца и течението спря.

# 85
  • Мнения: 91
Здравейте момичета Simple Smile
Как сте днес?Хубаво било да се излежаваш през седмицата у вас  Wink
Честит имен ден на всички празнуващи  Hug Желая им мн здраве,щастие,любов и сбъднати мечти   bouquet
Jasmin_veni,и на мен така ми каза Варненския доктор,че щом котето е отдавна с нас и не ми е станало нищо до сега няма причина да го махаме,но пък Разградския беше категорично против котенцето и каза веднага да го разкараме поне докато бебо не стане на 1 година.Ние още си го държим в нас и евентуално ако намерим някой познат ще го дадем докато мъничкото не стане на 1 годинка.
Лек ден МАЙчета Simple Smile

# 86
  • Мнения: 6
Добро утро, майчета!  Grinning

Мимак, Тинаина, мерси за предложенията за вените. Днес съм на преглед и ще питам лекарката кое ми препоръчва - мазане или стягане. Аз в болницата лежах с едно момиче, което носеше такива чорапи за разширени вени, казваше че много стягат, ама ако се налага... Confused

Аз пак сънувах кошмари - за поредна нощ!!! Вече ме е страх като заспя какви ще ги натвори подсъзнанието ми... smile3506

# 87
  • Мнения: 32
Добро утро и от мен Simple Smile

Добро утро!
Не са много почитателите и на ранното ставане Wink
Лека и успешна седмица от мен!
Ама никак май не сме почитатели на ранно ставане. Ако може .... всяка сутрин ще ставам в 10-11ч Wink   bouquet

Лек и успешен ден, момичета Simple Smile

# 88
  • Мнения: 30
Добро утро, момичета!
Днес съм станала рано рано, че ходих да ми вземат кръв за хормоналните изследвания. Пфууу, без кръв останах вече. Сега съм планирала да сготвя една спаначена супа, та да се посъвзема малко. А следобеда мисля да отида да си купя сутиен за бременни, защото  bombs и всичко вече ми стяга и ми е неудобно (говоря за всичко, което купих след като забременях).

Иначе времето се очертава отново слънчево и топло, което е супер! Приятен ден!

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 4 148
змейче, въпросът беше кой шезлонг да избереш, нали  Confused Мисля, че всеки един от тях можеш сппокойно да продадеш тук поне на цената, на която си го взела. Ако този вотрият ти харесва и имаш възможност, поръчай го и ги сравни, когато ги получиш  Peace

Иска ми се нещо такова - като скини дънки, да не е клин точно по крака  Rolling Eyes Ще ходя да го видя, когато съм без малкия. Много силно стискам палци да преборите бързо всички хреми, настинки и други гадости  Praynig Praynig Praynig Направи всичко необходимо за слуха, ако трябва извадете сливицата!!! В другата ни отчетна извадиха трета сливица на едно детенце точно заради проблем като вашия. Ще попитам специално как са нещата, въпреки че от тогава не са се оплаквали повече. 

Точно това ми беше идеята за шезлонга  Laughing А тези дни гледах точно бременни дънки скини в ибей и се сетих за тебе - има малки размери - ако искаш пиши ми на ЛС ще ти пратя линкове
Като питаш за третата сливица, пиши после, че нали и ние сме с тоя проблем  Confused Аз давам вече само хомеопатия... то с лекарства и без пак за толкова време минава...

Аз най-сетне се намацах с къна - от 3 месеца все се канех  Blush Мъжът ми тъкмо изми банята миналия ден - трябва да залича после следите, че ще вземе да се откаже от това занимание  Mr. Green

Слънчева, аз пък правих спанак с ориз   chef

Общи условия

Активация на акаунт