За и против противогрипните ваксини

  • 5 851
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 569
Твърдо против !

# 31
  • Мнения: 4 473
Последните 2 години давах ваксина с локално приложение, но не видях ефект и реших, че няма смисъл да продължавам.Сега давам един американски продукт(специална формула за имунната система на детето), от който видимо има резултат.

# 32
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Аз съм ЗА противогрипните ваксини, но определено не съм убедена, че предпазват със сигурност от грипчета. Вече 7 година ще стане откакто не пропускам да се боцна!  Joy

# 33
  • Мнения: 6 315
Последна опция.

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 903
Вчера бяхме на лекар за да ни разясни какви имуностимоланти да даваме на Силви. Според лекаря ваксината е само против три вида грип. Не на всички деца влияела добре, някой правили реакция /не разбрах каква/ Sick по време на поставянето на инжекцията.
От думите му реших да не поставяме такава, а да започнем с Бронховакском и Ехинацея.

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Твърдо НЕ! Организма трябва да си създава имунитет.Е, ако става дума за възрастни или деца, които често боледуват - да, но за едно нормално дете няма лошо дори да изкара някой грип. Защо да му се изнежва организма от сега?Нека свикне сам да се бори с вирусите.
Това е моето мнение.

# 36
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
 ignore2Твърдо съм против! newsm34

# 37
  • Мнения: 215
ПРОТИВ! Аз съм За ваксините, които създават траен, доживотен имунитет. Останалите са бошлав работа, противогрипната също. Ваксинират се против един щам, обаче през зимата се появява друг и пак се тръшват.

 202uu  202uu  202uu

# 38
  • Мнения: 1 735
Допреди 2,3 год. си слагах редовно.Майка ми ги купува вкъщи и настоява всички да се ваксинираме.Откакто ги спрях,установих,че не съм същият здрав човек от едно време.Само да ми кухне някой насреща-и аз на легло! Tired Tired Tired
Направо ми се разби имунитета . Sick
Та сега посмъртно няма да сложа повече,пък дано се оправя и пак си стана като преди  baby_neutral baby_neutral baby_neutral

# 39
  • Мнения: 141
НЕ! НЕ! НЕ!

Два пъти съм си слагал, втората щеше да ме убие.
Две денонощия постоянно с 39- 40 градуса.
Накрая жената ме завлече в банята и пусна студената вода та се охладих.
На третия ден се довлачих до колата (буквално казано), добре че се кара лесно и отидох на лекар.
Мой приятел, завърши молекулярна биология, специализирал вирусология направо побесня като разбра.
Според него и неговите преподаватели нещата с виксините, витамините, хранителните добавки са чиста търговия и нямат нищо общо със доброто здраве. Даже напротив - могат и да убиват. Примери - доста деца в Бг са инвалидизирани следствие на ваксини.
Противогрипната ваксина представлява утрепан вирус (ако вируса може да бъде убит). Вкарвайки си такова нещо в организма, човек направо си натриса чуждо ДНК, което в един момент може да му направи гаден номер - примерно рак. Най-новите изследвания показват връзка между някои ракови заболявания и заразяването с вирусна ДНК. Организма създава имунитет срещу белтъчната обвивка на вируса, и така го блокира. Защо тогава правят ваксината не от опаковката на вируса, а слагат и ДНК? Това ме попита моя човек. Щоти вика е по-лесно за производство, пък после народа кучета го яли.
Затова не. И аз откакто си сложих два пъти от тогава не съм в час със здравето.

# 40
  • Мнения: 1 735
НЕ! НЕ! НЕ!

Два пъти съм си слагал, втората щеше да ме убие.
Две денонощия постоянно с 39- 40 градуса.
Накрая жената ме завлече в банята и пусна студената вода та се охладих.
На третия ден се довлачих до колата (буквално казано), добре че се кара лесно и отидох на лекар.
Мой приятел, завърши молекулярна биология, специализирал вирусология направо побесня като разбра.
Според него и неговите преподаватели нещата с виксините, витамините, хранителните добавки са чиста търговия и нямат нищо общо със доброто здраве. Даже напротив - могат и да убиват. Примери - доста деца в Бг са инвалидизирани следствие на ваксини.[/b]Противогрипната ваксина представлява утрепан вирус (ако вируса може да бъде убит). Вкарвайки си такова нещо в организма, човек направо си натриса чуждо ДНК, което в един момент може да му направи гаден номер - примерно рак. Най-новите изследвания показват връзка между някои ракови заболявания и заразяването с вирусна ДНК. Организма създава имунитет срещу белтъчната обвивка на вируса, и така го блокира. Защо тогава правят ваксината не от опаковката на вируса, а слагат и ДНК? Това ме попита моя човек. Щоти вика е по-лесно за производство, пък после народа кучета го яли.
Затова не. И аз откакто си сложих два пъти от тогава не съм в час със здравето.
running running running Бягам,бягам ,но не мога да избягам от този изкривен и извратен свят ,в който живеем.Само насъм ми се случва и то пак относително рядко... cry

# 41
  • София
  • Мнения: 4 423
Твърдо против! #Cussing out

# 42
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Знам, че грипния вирус непрекъсно мутира и се видоизменя. До като открият ваксина за грипа върлувал миналия месец (примерно), вируса тотално е мутирал и цялата работа се обезсмисля

# 43
  • Мнения: 4 629
  Аз съм против мисля, че не помагат. Мъжа ми е "За" и имаме спорове по випроса за детето. До сега не сме слагали

# 44
  • Мнения: 1 735
Знам, че грипния вирус непрекъсно мутира и се видоизменя. До като открият ваксина за грипа върлувал миналия месец (примерно), вируса тотално е мутирал и цялата работа се обезсмисля
Абсолютно! Само дето струват майка си и баща си тия ваксини...  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт