ОСМОКЛАСНИЦИ в коледно настроение

  • 25 756
  • 749
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 716
Много мъдрувам върху Нотбук-а  на Мтел  Thinking
Някой да сподели става ли за нещо тая джаджа?
Може ли да се ползва интернет и пр.

Много съм застреляна начи.

ИРИНА ЧЕСТИТО ЗЛАТО НА ПЕШИ  newsm10 newsm44 smile3525

Гордостта на мама.

Добре че не съм попаднала в темата със заяждането с възрастта  Twisted Evil

Последна редакция: вт, 08 дек 2009, 16:20 от Знаток

# 16
  • София
  • Мнения: 18 095
Много мъдрувам върху Нотбук-а  на Мтел  Thinking
Някой да сподели става ли за нещо тая джаджа?
Може ли да се ползва интернет и пр.
Извинявам се за нахълтването в темата ви. Peace
Знаток, предполагам имаш предвид Нетбука на Mtel - View Sonic или нещо подобно като наименование за сумата от 226 лева в брой в промоционалния период до 31.12. И аз бях залитнала по него , докато не прочетох, че промоцията в брой е валидна само при договорно активиране за 24 месеца на някоя  от Mtel Surf вариациите за пренос на данни...Т.е това автоматично означава всеки месец само за таксата да се бъркам между 5 и 65 лева месечно..Дано да бъркам, ама май е точно така.. newsm78

# 17
  • София
  • Мнения: 1 266
Ей, че хубава тема! Ние пак сме тук! Честит парзник на всчики млади, купонджийски души! То както лети времето, скоро ще обсъждаме кандидатстудентски курсове, изпити, университети  Laughing Дано нашите деца изживеят тези емоции и те. Да сме живи и здрави!

# 18
  • Варна
  • Мнения: 262
  е Време е за коледно настроение  People Santa

Дано в торбата има нещо и за нас    santa2

# 19
  • Мнения: 7 161
not stubborn enough ,извиненията за излишни.Налълтвай по-често!
Ние вашата тема я превзехме, така че...

Знаток, зависи кой и за какво ще го ползва.
Но обвързването с коя да е GSM компания с годишен договор е притеснително и неизгодно.

# 20
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Знаток,че става,става,много е добър за тези размери,но май таксата е 55лв.месечно за две години,смятай колко прави това ooooh!

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 1 484
Честит празник и от мен!
Желая студентски дух и настроение!

И благодаря за коледното настроение в новата темичка.

# 22
  • гр.София
  • Мнения: 465
Честит празник на всички настоящи,бивши и бъдещи студенти!
Аз лично ще го празнувам винаги!И по няколко пъти,ако трябва Joy Joy Joy
Знаток
Много мъдрувам върху Нотбук-а  на Мтел-не мъдрувай,а бягай далече от тези еретични мисли!Дори да оставим настрана заробващия договор с оператора,интернета е с отвратително качество!Те даже си казват,че е по-добре да имаш достъп до бавен интернет,отколкото до никакъв,което едва ли е приемливо за теб или Лили!
Мерси за темичката!Да не губим време и да почваме! Wine Glass
Приятно изкарване!

# 23
  • Мнения: 3 740
Честит ни празник! Мисля, че си е национален отвсякъде. Щото на нацията й дай поводи за празнуване. Simple Smile
Вкъщи сме равномерно разпределени: двама дипломирани (за малко да напиша бивши  Wink) студенти, двама настоящи и двама бъдещи (за единия стискайте палци лятото). Настоящите отидоха по купони, а дипломираните ще си сипем по едно под надзора на бъдещите. Да имат стимул да учат. Mr. Green

# 24
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Добре съм ви заварила в новата тема! Наздраве на празнуващите! Wine Glass

# 25
  • България
  • Мнения: 2 164
Тъй като пак оспамихме темата  Wink, един въпрос към ellytza: Ще ходиш ли на концерта на "Гришко"?

# 26
  • София
  • Мнения: 1 634
Днес имаше баскетболен мач между Първа АНГЛИЙСКА  и Първа НЕМСКА -  в залата на ХТИ!
Христо е в отбора!  Peace Е, не е играл целия мач, но е доволен! Все пак са зайци   Blush

Познайте резултата!  newsm44

Момичета , пак да ви напомня - ако някой иска да стане абонат на Спектър Нет - имам талони за 1 месец безплатен интернет на нов абонат!   Hands Thumbsup
Аз съм много доволна!  newsm10
Аз нали не съм разбрала, .. та добре че пояснихте че Нотбук било интернет,.. Joy

# 27
  • Мнения: 389
Привет момичета  и от мен
Благодаря на Знаток за новата тема
Честит правник на всички празнуващи

# 28
  • София
  • Мнения: 1 634
СРЕЩА НА 20.12 - ЗАПИСВАНЕТО ПРОДЪЛЖАВА!

1.Dorothy
2.Lady-B
3.Казабланка
4.Margaritavass
5.Asss62
6.borondy
7.Zla gad
8. ellytza
9. dessislavas
10. SofiaV
11. noshtna_ptica
12. rosisd
13. Знаток…?  - вярвам, че ще размислиш
13. adv – 20.12
14. snow_bird 
15. FireLite - има доброто желание да дойде на срещата
16. ana_ - по-важно е желанието, а тя има такова
17. Prekrasna
18. white s. – ще те запиша с малки букви- да си (почти) невидима Wink
19. bodra – има желание! Значи ще дойде Wink
20. Скубиду – има желание- ще ни вмести между две Коледни партита Wink



# 29
  • Мнения: 497
Вчера не посмях да пиша -да не ни заключат заради мен hahaha hahaha, днес пък вече сте на 2 страница....
Знаток, добре че се появи да ни избавиш от терзанията около новата тема, обаче ме утрепа с изречението "Добре че не съм попаднала в темата със заяждането с възрастта", защото се разпознавам в него с питането си до Ирина на колко години е Пеши. Малко само да обясня-че нямам сестра (и в прекия и в преносния смисъл) и не съм го задала тоя въпрос да се заяждам -ама изобщо даже не ми е и хрумнало такова нещо, а просто се зачудих, защото от поста на Ана  ставаше ясно, че говори за Пеши, а в линка пишеше Петър на 13 г., ама нали аршина ми е по мойто дете-осмокрасник е равно на 14г., та затова се зачудих защо са го писали наш Пеши на 13 години-реших, че журналята пак са спали, затова попитах. Оф, обясних и се оправдах, че нямам сестра, да му ...., не съм искала да се заяждам (стана с размерите за есе, особено завършека и той достоен... Joy)

Общи условия

Активация на акаунт