Новите ви книги - 5

  • 48 138
  • 735
  •   1
Отговори
# 360
  • Варна
  • Мнения: 1 888
Иначе последно приключих Вино от глухарчета на Бредбъри, невероятно насладителна и жизнеутвърждаваща книга. Дано ви допаднат и вдъхновят!
Насладителна.....много точно newsm10А продължението на Вино от глухарчета? Някой, прочел Сбогом лято, да сподели мнение. Аз си я купих, прочетох 2-3 странички и я оставих - струва ми се, че ще ми развали хубавото усещане от първата.
Пфу, аз я четох и нищо не разбрах. Изобщо не ми хареса. Нито смисъла й разбрах, дори имената на героите не можах да запомня.
Дали защото я четох след "Шоколад" ... не знам.

# 361
  • Мнения: 5 587
Да споделя. "Бонбонени обувки"- прекрасна книга, държи в напрежение и тревога от самото начало. С удоволствие ще я прочета още веднъж, този път бавно и с по-големи запаси шоколад вкъщи  Wink.

# 362
  • Мнения: 1 210
"Лекарство срещу северния вятър" увлича, чете се бързо, не оставя нищо и възбужда като нещо забранено- като да си се ровил в чужди писма  Laughing
Празна работа, докъде ли не води пустото човешко любопитство.

# 363
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 190

Стивънсън, един от най-любимите.

# 364
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689

Нямах я в превод.

# 365
  • Мнения: 4 406
Вчера "Яж, моли се и обичай" и "Кажи да"  направо двете  Wink
И днес аналогично "Розов храст и сладко от смокини" и "Стари шлагери и крем брюле"
по препоръка на limka   bouquet - харесвам такъв стил  Hug

С това за аванса приключих

# 366
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Е, Анж - страхотна книга е това! Страхотно се кефих, когато я четох!
Моята нова стара книга е :

# 367
  • Варна
  • Мнения: 1 888
Да споделя. "Бонбонени обувки"- прекрасна книга, държи в напрежение и тревога от самото начало. С удоволствие ще я прочета още веднъж, този път бавно и с по-големи запаси шоколад вкъщи  Wink.
Ти прочете ли я, бе?! Лелеее, аз имам още към 200 страници  Embarassed

# 368
  • Мнения: 5 587
Прочетох  Grinning. Аз съм от пристрастените - ако ми харесва книгата мога да чета денонощно.

# 369
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Моята нова стара книга е :

Oo, от автора на Листопад а?  Wink

# 370
  • Мнения: 5 587
Странно е, но наскоро бях се сетила за тази книга, а не знаех точното название на български. Благодаря  Hug!
Четох я в студентските години на руски "Чалыкушу" или "Королёк - птичка певчая".

# 371
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 190
И аз си я купих, Бомбо, ама миналата година, старо издание.

# 372
  • Мнения: 694
Това е новата ми книга:



С нетърпение чакам да започна да я чета... но първо трябва да свърша старата Simple Smile

# 373
  • Мнения: 120
На "Чучулигата" има ли ново издание?

# 374
  • Мнения: 20
И моята нова придобивка е "ЧУЧУЛИГАТА" на Решат Нури

Общи условия

Активация на акаунт