С какво да подтисна апетита?

  • 121 404
  • 63
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 114
Не одобрявам хаповете.
Всяка сутрин правя в огромен чайник някакъв билков чай /да не е кисел/ и цял ден се наливам с него. Това ми убива апетита.
Ако пък наистина огладнея - хапвам нещо здравословно и диетично.
Тайната е да се яде често и по малко.
Не трябва да се гладува.
............запис

# 46
  • Мнения: 84
Здравейте от мен, по темата за намаляване на апетита мога да споделя аз пия чай Инхуа и при мен апетита видимо намаля ....

Още един глас за чайовете. Пия всяка сутрин Инхуа или някакъв подобен /Зелен чай, например/ с мед и лимон. И апетитът ми през целия ден е много слаб.

# 47
  • Мнения: 131
Аз пък ако през целия ден изпия 2-3 кафета (чисти, подсладени с малко мед) и цял ден мога да не ям, защото нямам апетит....

# 48
  • Мнения: 0
аз подтискам апетита с горчиво кафе, като съвсем издивея за нещо сладко ,изпивам една чаша кафе

# 49
  • Мнения: 0
сега видях предния отговор като моя  Joy

# 50
  • Мнения: 131
сега видях предния отговор като моя  Joy

Дам, значи не съм си въобразявала за кафето, щом като и при теб ефекта е същия Simple Smile

# 51
  • София
  • Мнения: 275
Кафето и на мен ми действа по същият начин.  Peace

# 52
  • софия
  • Мнения: 379
с 20 коремни преси Simple Smile

# 53
  • Мнения: 1 004
А откъде го имате този апетит?  Embarassed Аз години наред се опитвам да го добия, като малка също...и все нищо не се получава  Rolling Eyes

# 54
  • София
  • Мнения: 3 789
А откъде го имате този апетит?  Embarassed Аз години наред се опитвам да го добия, като малка също...и все нищо не се получава  Rolling Eyes
Да де, ама темата е как да се подтисне, а не как да се придобие Naughty
Май поста ти....объркал темите ще да е Crossing Arms

# 55
  • Мнения: 131
А откъде го имате този апетит?  Embarassed Аз години наред се опитвам да го добия, като малка също...и все нищо не се получава  Rolling Eyes
Да де, ама темата е как да се подтисне, а не как да се придобие Naughty
Май поста ти....объркал темите ще да е Crossing Arms
Просто жената май иска да каже, че ние се чудим как да си подтиснем апетита, защото имаме такъв, а тя самата се чуди, защото няма такъв и няма защо подтиска.Малко тъпо го обясних, но дано рабра.

# 56
  • Мнения: 4 175
Аз пък ако през целия ден изпия 2-3 кафета (чисти, подсладени с малко мед) и цял ден мога да не ям, защото нямам апетит....
И аз съм така когато изпия 1 кафе сутрин и после огладнявам чак към 13, даже сутрин закусвам само с кафе, което е вредно, но аз така се чувствам много по-добре сутрин да ми е леко.

# 57
  • Мнения: 1
Чаша зелен чай - неподсладен. Това действа при мен.

Този зелен чай води до привикване,  после няма да можеш да ходиш до тоалетна , ако не пиеш от него ! (:

# 58
  • Мнения: 80
Аз пия ето това http://www.vokil-bg.com/store/produkt/scitec-restyle-60-caps/
а иначе на сайта има мнг продукти за подтискане на апетита ето този напримеер също съм го пила и има ефект при мен http://www.vokil-bg.com/store/produkt/scitec-restyle-60-caps/
Но всичко си е индивидуално, на сайта мнг ми помогнаха при избора ми на добавки.

# 59
  • Лондон
  • Мнения: 403
Аз, не смея с добавки,я колит ,я гастрит ще се разсърдят и дълго време възстановяване.

Общи условия

Активация на акаунт