С какво да подтисна апетита?

  • 120 971
  • 63
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8
 Добар вечер на всички!
И аз съм тръгнала на лов за някакви таблетки или чай,които да подпомагат диетата ми не си правя и илюзии дори,че само с хапчета става.Просто ми е нужно за подтискане на зверския апетит.Имам също въпрос за така наречените таблетки Фигурал,някой знае ли нещо?

# 31
  • Мнения: 431
Аз пия сутрин преварена и леко топличка вода с лъжица мед и лъжица оцет. Убива ми апетита, но за не повече от 3 часа. Чувала съм, че ако се приема по-дълго време (аз пия едва от месец) има още по-хубав ефект.
По-напред в темата видях, че някой беше писал за ябълката като десерт. Аз пък знам, че не е много хубаво, и че плодовете като цяло се ядат на гладно...  Rolling Eyes

# 32
  • софия
  • Мнения: 379
пиех ябълков оцет на капсули, че обикновения ми беше гаден.  съчетавах го с други неща и не знам дали има ефект, но за прочистване на организма го вземах.

# 33
  • Мнения: 217
Аз пия Неолаксан заради мигрената но не съм забелязала да ми подтиска апетита. Peace

# 34
  • Мнения: 123
..колкото и да гладуваш..не може цял живот,нали..рано или късно ще започнеш да се храниш...и тогава идва Йо -Йо ефекта..както някои жени ми споделят...Пълнея само като пия вода ooooh!..метаболизма по време на гладуването...просто заспива...и чака първият удобен момент да се събуди...и да започне да трупа запаси..все пак храната е спасила човечеството от гладна смърт Peace


                  Peace

# 35
  • Мнения: X
не мога да повярвам, 4е има склонни да се тъп4ат с незнайна химия, вместо да мушнат малко извара, както препоръ4ва Поци

малко допълнение към неговото мнение:
...
Не гладувайте!
В противен случай страдат клетките,а заедно с тях и генетичният код....
Повярвайте,тук няма никакво преувеличение.Само няколко часа глад и организма започва да изважда на позиция тежката артилерия.Първата реакция е неочаквана:блокират се всички процеси в организма свързани с разход на мазнини.На езика на науката това се нарича свърхадаптация.Забавят се всички процеси вътре в организма.Настъпва нещо като летаргия.Целта е разход на енергия да се сведе до минимум....
Не гладувайте! Peace

резултат от така описаната от него летаргия:
вътрешните органи един след друг намаляват постепенно функциите си
но това става толкова постепенно, 4е не се усеща
едва след години се хваща повишен холестерол при някоя слу4айна контрола и тогава ви предписват статини с цел да се намали нивото му
а никой не се замисля, 4е това е естествената реакция на организма да поправи щетите
все пак холестеролът е основна градивна единица в тялото
та пиете си статините и сте доволни, вярвайки на медикофармацефти4ната мафия, докато постепенно се инвалидизирате

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 1 147
 На мен неолексан не ми повлия за сега.

# 37
  • Мнения: 888
Хранене на често и по малко с месо,зеленчуци,мляко,сирене,плодове... и няма да има нужда да се подтиска каквото и да е,защото просто ще сте винаги сити.Организма ще е спокоен...а само тогава е склонен да се раздели с мазнините.Иначе с глад и пр. чисто и просто ще изгорите активно тегло.

# 38
  • Мнения: 35
Здравейте момичета,За потискане на апетита опитайте с КАЛОРЕКС АПЕТИН
Аз са чувствам добре с него,Половин час преди хапване   Безвреден  е а и го пиеш когато хапваш  примерно ако не закусваш -не пиеш-няма  схема ,Така че опитайте

# 39
  • Мнения: 30
Чаша зелен чай - неподсладен. Това действа при мен.

# 40
  • Мнения: 266
Здравейте от мен, по темата за намаляване на апетита мога да споделя аз пия чай Инхуа и при мен апетита видимо намаля, освен това действа диуретично и лаксативно. За 5 дни съм свалила 3 кг, но съм само на плодове. Не знам дали ще действа така на всички, аз имах неутолим апетит след раждането, дори и след като спрях да кърмя. Сега е съвсем различно, не се нахвърлям на храната. Чаят го има по аптеките, аз си го купих за 7 лв - 32пак. ,пие се з пъти на ден.

# 41
  • Мнения: 445
   
Не гладувайте! ...

.......Знам ,че малко от вас ще ме послушат да не гладуват,но бях длъжен да опитам
Не гладувайте! Peace
Компетентно и изчерпателно.Само ще добавя,че често причината за този невротичен глад/който не е в стомаха,а в мислите/е недоспиването.Не го осъзнаваме,но дори да се чувстваме бодри,недостатъчният сън се отразява на апетита-неизчерпаемо желание да хапваш и да хапваш...Имам и такива моменти,но парченце сухар ми върши работа.Не подтискам глада,Поци го е обяснил много добре защо и ако вместо хапче за подтискане на глад се прочете целият пост,който съм цитирала ,ефекта ще е положителен.

# 42
  • Мнения: 0
пия калорекс апетин от месец наистина обива апетита създава чувство за ситост ям определено по малко на мен ми действа опитайте и вие

# 43
  • Мнения: 0
теди
пия вече 1 месец калорекс апетин мисля че ефекта е осезателен
ще продължа убива ми апетита

# 44
  • София
  • Мнения: 10 858
Чаша зелен чай - неподсладен. Това действа при мен.

Изключително подкрепям.  Peace Намалява апетита съвсем реално, пък и чисти мазнини.
Пийвам една чашка преди всяко хранене и в следствие на това се засищам с доста по-малко.

Другото, което действа при мен е Храм пиколинат. От години го ползвам, когато съм на диета.

Общи условия

Активация на акаунт