С какво да подтисна апетита?

  • 121 404
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 187
Страхотно-точно такова нещо ми трябва,има ли много странични действия...........може ли да се купи без рецепта.......каква е цената му?

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149


NEOLEXAN (НЕОЛЕКСАН)  днес питах в 2-е  аптеки,но го нямаше. Не разбрах дали искат рецепта за него.

# 17
# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
http://www.bodyart-bg.com/components/com_virtuemart/shop_image/p … 4a97aa283963f.jpg
Това е  добавки от същия тип.Ако взема нещо ,ще се отчета в темата.

# 19
  • Мнения: 4 678
.Не го подтискам..когато съм гладен хапвам извара/20 амино съдържа,протеин,помага на черния дроб/

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
 Взех си неолексан за 11.70 ,дават го без рецепта.Пише ,че трябва да се пие повече време за да стане насищане в организма.

# 21
  • Мнения: 187
И аз си взех Неолексан,но откакто го пия все ме боли глава-а трябваше да е обратното....
Продължавам, няма да спирам да го пия,дано да има ефект по-скоро!

# 22
  • Мнения: 7
Аз купих вчера Неолексан след като прочетох темата - пих тази сутрин и не се чувствуам добре - дано това премине.Ще съм благодарна за споделяне на вашия опит

# 23
  • софия
  • Мнения: 379
аз пия чай билкана 3 за отслабване, български и съм доволна.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
 Аз пия по1   хапче 20мин преди хранене.  Нямам проблеми за сега. За десерт хапвам ябълки ,издържам за сега на лакомията за сладко.На мен то ми е проблем.

# 25
  • Мнения: 35
Аз пия  калорекс апетин, Засищам се много бързо,и ако не спра на време/  случва се понякога /
после съжалявам много.
Опитвах се съвсем да потискам за да не ям, ама не мога да устискам и после още повече ям. Така че опитай с Калорекс АПЕТИН.

# 26
  • Мнения: 1 085
Не одобрявам хаповете.
Всяка сутрин правя в огромен чайник някакъв билков чай /да не е кисел/ и цял ден се наливам с него. Това ми убива апетита.
Ако пък наистина огладнея - хапвам нещо здравословно и диетично.
Тайната е да се яде често и по малко.
Не трябва да се гладува.

# 27
  • Мнения: 4 678
Не одобрявам хаповете.
Всяка сутрин правя в огромен чайник някакъв билков чай /да не е кисел/ и цял ден се наливам с него. Това ми убива апетита.
Ако пък наистина огладнея - хапвам нещо здравословно и диетично.
Тайната е да се яде често и по малко.
Не трябва да се гладува.
..като каза ..Не трябва да се гладува.... се сетих за една моя стара тема Mr. Green

Не гладувайте!
В противен случай страдат клетките,а заедно с тях и генетичният код.Нарушението на генетичният код във времето означава загиване на вида.Става така,че когато искате да намалите телесното си тегло вие влизате в битка с природните сили на еволюцията.Именно те милиони години са учили организма да натрупва мазнини в случай,че настъпят затруднения в изхранвамето.Предварително трябва да кажа,че битката няма да бъде лека.Нашият организъм е трениран от природата за всички неочаквани ситуации.Такава елементарна мярка като намаление на калориите изобщо не го трогва.Ако разбере,че го очаква дълъг глад,той ще заеме такава позиция,която е непробиваема.
Повярвайте,тук няма никакво преувеличение.Само няколко часа глад и организма започва да изважда на позиция тежката артилерия.Първата реакция е неочаквана:блокират се всички процеси в организма свързани с разход на мазнини.На езика на науката това се нарича свърхадаптация.Забавят се всички процеси вътре в организма.Настъпва нещо като летаргия.Целта е разход на енергия да се сведе до минимум.Разбира се това е разумно.Празничните илюминации са несъвместими с логиката на икономии.При това организма предпочита да се презстрахова.Например,вие намалявате калориите приети с храната с 25%,организма намалява обмяната с 35-40%.Това означава,че с толкова намалява и темпа на изгарене на мазнини.Може да въртите педалите на велоергометъра до посиняване,а резултат все пак няма,а всички си мислите ,че с малко тренировка и всички ще бъде наред.Знам ,че малко от вас ще ме послушат да не гладуват,но бях длъжен да опитам
Не гладувайте! Peace

Последна редакция: пт, 15 яну 2010, 20:06 от Поци

# 28
# 29
  • Мнения: 4 678
..колкото и да гладуваш..не може цял живот,нали..рано или късно ще започнеш да се храниш...и тогава идва Йо -Йо ефекта..както някои жени ми споделят...Пълнея само като пия вода ooooh!..метаболизма по време на гладуването...просто заспива...и чака първият удобен момент да се събуди...и да започне да трупа запаси..все пак храната е спасила човечеството от гладна смърт Peace

Общи условия

Активация на акаунт