Разделно хранене 41

  • 44 176
  • 749
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 380
Момичета, на седмото небе съм! Напъхах се в дрехи, които бях отписала. Всички ми казват колко съм отслабнала, въпреки че на мен първо ми личи на лицето-хлътват ми бузите, защото имам скули. Корем, дупе, крака, навсякъде. И на цици  Sad, но ще го преживея
О, боже, не мога да повярвам!  Grinning

Браво voltage13!
Знам какво е чувството, понеже и аз след раждането не можех да си вляза поне година в дрехите и след РХ, когато за първи път влезнах в нещо не приличащо на палатка, си умрях от кеф.... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 31
  • Мнения: 861
Привет и от мен!
Тук май има сервизно заели се с отслабване  Laughing Даже и аз съм от тях. Днес ми е осми ден на плодове. Посвалила съм малко, макар че колко точно не зная, кантарът ми не показва два пъти една и съща стойност  Crazy. Не спазвам точно плодовия режим - не ям плодовете по часове, чайчета пия по едно две на ден, но пак нередовно - ето днес не съм се сетила. Пия и много вода, но и кафе. Не съм решила колко да изкарам така, но най-малко още 2 дни. Много ми се ще да направя и аз житния режим, правила съм го веднъж за 7 дни. Спомням си, че беше хубаво да се започне след пълнолуние, а тази седмица на 30-ти тъкмо е пълнолуние. За съжаление няма да мога - от 30.01 до 01.02 ще съм в Германия и по-скоро няма да ям нищо отколкото да житувам  Mr. Green. Миналата година по време на панаира изкарах 4 дни почти на глад - не ми допадаха ястията в менютата, салатите им не бяха по мой вкус, а и от стреса явно бях загубила и апетит. Единият ден даже и вода не бях пила - все ми сервираха газирана. Като се прибрах в Бургас се разболях. Всъщност температура вдигнах още в самолета, докато чакахме да го ремонтират, представете си. И сега като се познавам пак ще е същата работа - по цял ден блудкаво шварц кафе със сметана. То аз го пия чисто по принцип, но май точно това кафе единствения начин да го преглътнеш е да му сложиш сметана  Sick.
Така, какво друго от мен  newsm78. Алекс, искам да те поздравя за новата работа. Не знам дали съм го пропуснала някъде между редовете или не си споменала умишлено какво ще работиш, ама на мен ми е интересно с какво би се занимавала такава интересна и енергична дама като теб. Ако не е тайна, сподели  Wink. Аз ви бях обещала да се похваля с един проект, в който участвах, само че това, което искам да ви покажа е файл в PDF. Не се сещам как да го видите. Ще помогне ли някой с идея  Peace

# 32
  • Мнения: 679
sladkish4e къде се губиш ти? в априлския форум не се мяркаш много. вярно че там някои от майките са истерия и паника  Mr. Green
ти и по време на бременността ли караш  на РХ? аз чак сега успях пак да го започна. даже ме похвалиха, че дупето ми е заслабнало за сметка на корема  Blush
и на мен ще ми е интересен въпрса на Мим4е: кои храни стимулират лаксацията?

# 33
  • Мнения: 1 380
tansu не ги чета априлките.....
Просто ми писна от "истерички" както ти се изразяваш...
Ами разделна съм от време на време, но не съм стриктна.Вече съм +10 кила Blush
Много ми тежи вече....с нетърпение чакам средата на април. Party
Много ме мъчи анемия.
Сега мъжо е поръчал водорасли на Аквасорс, които са за вегетарианци и хора с анемия. Пия мастни к-ни, зелена енергия и коластра..... Mr. Green
През деня, ако не ям на често ми се гади и вие сват.Сега тези дни и болки в корема имам....
АГ ми изписа едни лекарства за анемия, но с Калина ги пих и имах запек.
После ми изписа "Тотема", но от нея имам киселини и позиви за повръщане.....няма оправия.....и хомеопатия за анемията пих-без резултат..... ooooh!

# 34
  • Мнения: 0
Ето ме и мен , наи-накрая!!!Голяма мъка беше, без комп толкова време , маправо отка4их,преинсталираха го.Гледам 4е добре сте си пописали,има много нови дами за което -:welcome: !!!Виждам и много  от позагубилите се в последно време waveyАлекс4е ,Хаписмайл, благодаря ви 4е сте се сетили за моите болежки мили4ки,ами пооправих се, наболява ме още малко, ама ядва се Rolling EyesАлекс4е,4естита да ти е новата работа и от мен,много прфесионални успехи ти желая и да си я работиш с кеф,защото знам по себе си какво е 4увството,желая ти го от все сарце newsm51 , и както те е попитала Реге, ако не е тайна ,каква е то4но тя ???И както винаги, гледам,не си ми забравила 4ай4ето нито един ден,нищо 4е мен ме нямаше, за което също  bouquetРазделното си го спазвам,ама и аз сам зациклила на едни кг. стана около 20 дни,ама не се притеснявам, и да не сваля пове4е,ми е все тая, и така си се харесвам - на 57 кг smile3521Хаписмайл,радвам се , 4е при теб нещата запо4ват да се понареждат newsm10.Сега ще ставам, 4е имам работа,утре ще пиша пове4е, на вси4ки, да не изброявам поименно да не пропусна някой, мнооого гушки и целувки, лека ве4ер Hug  love001

# 35
  • Мнения: 2 999
Здравейте красавици неземни  Hug

Сладкишче малко остана ще се справиш, важното е да сте добре с Калина.
Тансу ти нищо не казваш как върви при теб?
Алексче на 8-ми ще стискам палци и както казват хората хаирлия  Hug Браво за житния режим.
Реге мило прати на мен ПДФ, мога да дам мозък  Mr. Green Да ти кажа много се изкушавам да направя само плодове, обаче ще се въздържа, защото определено ще се върна отново на изходна точка с метаболизма и килограмите. В момента усилено намалявам порциите като количество, като се стремя на често по малко, но общо взето си спазвам часовете взависимост от продуктите. Надявам се да раздвижа нещата, голяма битка е.
Елизабет дано и при теб нещата да се раздвижат.
Мимче мога ако искаш да проверя и да ти кажа, кои продукти са добри за засилване на лактацията. От моя приятелка която в момента кърми, знам че сутрин яде сурови ядки с мед,лимон и сушени плодове. Но мога да я питам, за да не би нещо да не съм разбрала правилно.
Йонито, Госпожо  Hug
Светле, ти не се натоварвай, а и не се вторачвай в килограмите ще смъкнеш още но по-бавно.
Хеписмайл мисля че съм виждала в Испания жито и то в Маркедона, ако не се лъжа как се казваше веригата магазини. Беше на стилажа със зърнените продукти.  Hug Ако ли не в БГ магазините или диетичните ще има  Peace
Виви първо се сваля на сантиметри и се усеща по друхите и после се вижда и на кантара.  Peace

Сладурки за всички вас много  Hug и хубава вечер   bouquet

# 36
  • София
  • Мнения: 336
Dundy Sladurska - не съм питала аз за житото в Испания Joy(ще ми се да съм в Чужденеция, ама още не ми се е отворил парашутът Whistling) Hug. Но съм сигурна, че този, който пита, ще намери отговора(винаги си толкова миличка и отзивчива Heart Eyes) Hug Heart Eyes
Реге - аз от утре почвам на плодове, мисля да карам 10 дни, после 10 дни захранване, ама да видим, важното е да се заинатя и да почна Mr. Green

# 37
  • Мнения: 2 724
Dundy  Heart Eyes,  аз още на 1. 02 започвам, не на 8  Grinning.
svetla64 ,много хубаво ,че се чувстваш добре, сега се пaзи повече Peace.
sladkish4e,  аз хрупах магданоз в промишлени количества, не зная дали това  ми помогна ,но се оправих бързо .
ReGe, дано не се завъртиш в омагьосания кръг ,не гладувай, може само плодове да ядеш ,но не гладувай Praynig.
Ще чакам с нетърпение да видя проекта.
А моята нова работа е в лаборатория ,подробности - на лични ,има си причини  Wink.

# 38
  • Мнения: 2 999
Хеписмайл ама че съм блейка  Crazy
Алексче сори мило, аз тотално съм се объркала с това изчитане на всичките ви постове  Crazy Joy два дена не съм влизала и почнах вече да се бъркам  hahaha
Реге абсолютно подкрепям мнението на Алексче - не гладувай  Hug

# 39
  • Скопие/Асеновград
  • Мнения: 158
Сладурска, аз също ям много ядки, моркови, картофи, ябълки, сушени кайсии,стафиди, пълнозърнест домашен хляб...  Много странно, не ми и помисля за салата. Мъжът ми вика да съм престанела с бадемите, не били за наяждане Joy Ще чакам да пишеш какво е казала приятелката ти.
gery_to, "да" за манджите  Mr. Green хем са лесни, хем може да ги яде цялото семейство. Фасул, леща, ориз, картофи- по-рядко, докато се свалят килограми.
Надявам се скоро да ми се оправи интернета, за да мога да качвам още рецепти в блога.
Ставам,че сега ще си дойде голямата хала от градина и бебето ще се събуди.

# 40
  • Мнения: 3 371
Привет мили мои ! Влизам набързо , само да ви кажа ,че много ми липсвате , но нямам никакво време - по цял ден съм на ски с децата и вечер гледам да понапиша нещо , ама нещо хич ме няма  Embarassed!
Бързам да се похваля  - синът ми днес си взе Висшата математика 1 част! Party Май при него всяко зло -зла добро , ще се окаже ! Peace
Алексче ,  Heart Eyes , Сладурска , Heart Eyes - много ми липсвате !
Мимче , Йонито , Сладкишче , Светле , happysmile ,tansu , Реге  и всички останали куклички - сладурчета , много ви прегръщам и ви цункам по домова книга ! Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 41
  • ES
  • Мнения: 2 172
Дунди, много ти благодаря,  Hug  непременно ще потърся в Меркадона, дано има. Много ме запали този житен режим, а и не е много дълъг само 10 дни. Аз сега се захранвам след 21 дневно гладуване ще видим кога ще правя житуването, когато намеря жито де.

Мим4е, поствай по_бързо разделните си рецепти.  Peace

Хеписмайл, защо ти е да гладуваш, гледах веднъж твои снимки, 4е ти си си направо слаба. Ако го правиш с цел пре4истване или ле4ебна цел, е друг въпрос.

Лактогонни храни са овесените ядки, другите ядки _ бадеми, орехи, лешници. А и кърмата е на принципа на търсенето, слага ли се бебето 4есто на гърдата, ще има и кърмица.

Защо сте против гладуването?

# 42
  • Мнения: 2 999
Гери не сме против гладуването, но тъй като и аз, така и Елизабет, така и Реге сме минали през доста експериментални режими. Включително, че аз  на плод, чай и мед миналата година направих два курса за по 20 дена с по 20 дена захранване и жестоки ограничения в количеството и тотално вегетарианство и това изтезателство върху организма ми беше в продължение на 3 години поради здравословни причини. Вярно благодарение на тези крайни мерки сега имам всеки весец цикъл и бях дълго време слабичка, даже кльощава /така се харесвам/, но дори и при направено правилно захранване, когато се мине една граница на експерименти организма в един момент започва да ти отмъщава и вместо да отслабваш започваш да качваш килограми. Така наречения йо-йо ефект. И сега да видиш аз съм точно под неговото влияние от 8 месеца - идея нямаш каква забава пада, направо ми се реве. Знаеш ли как ми се иска да почна отново с плод, мед и чай, ама знам, че само ще си задълбоча проблема. Сега се стремя да ям трите основни групи, но като следвам РХ. Да има протеин - животински, въглехидрат и мазнини. Както и да е - на теб ти желая успех! Hug

# 43
  • Сливен
  • Мнения: 116
Здравейте сладурани!Много имам да изчитам браво голяма активност.До сега се мъчих с една торта ,,цици,, за мъжлето което утре е рожденник ,а аз пак 24 часа ще съм на онова скапано дежурство  smile3514, затова ще ви почерпя виртуално с парченце торта на 29 по-рано просто няма как за мое съжаление.Липсвате ми много и обещавам да наваксвам с посещенията в темата .Хайде  smile3524спокойни сънища и много  Hug Hug Hug.

# 44
  • Мнения: 2 999
Анджела сигурна съм че е станала страхотна тортата, а за дежурството определено е гадничко, но все ще измислите нещо, за да споделите празника заедно  Wink Hug
Мимче ето и рецептите от моята приятелка: Орехи, стафиди /за предпочитане бели/, изключително много овесени ядки. Сок от черен касис. Варена каша от овесени ядки с вода и в нея добавени орехите и стафидите. А след обеда също може да се ядат орехи на корем. Освен това се прави една много ефикасна смес от равни количества семена от копър и анасон и всичко това се смила на машинка за кафе и полученото количество се смесва със същото количество мед /1:1/ взема се по 1ч.л. сутрин и/ или вечер. Може допълнително прясно мляко, но казва, че ако бебето е в началните месеци /1 или 2/ може да получи колики. Другото, което на нея и помага е бирата.
Мимче,Тансу,Сладкишче надявам се да съм ви била от полза. Моята приятелка така успя да увеличи кърмата си. За вас тричките много  Hug

Общи условия

Активация на акаунт