Нека има Еко подфорум в Бг-Мамма!

  • 8 771
  • 177
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 988
А какво е общото между еко и  раждането вкъщи?  newsm78

Някои твърдят, че се наблюдава тенденция по-еко ориентираните да раждат по-често в къщи. За България става дума.
Според мен няма (много) общо (в глобално отношение). Но на този етап такива теми най-лесно ще намират място в такъв форум.

Кабив, браво!  Hug Дано има файда.  Peace

# 16
  • Мнения: 803
Момичета, всичко е добре дотук, но разпространете инофрмация за искането си из другите подфоруми.
Не всички, които биха подкрепили, четат в този.

# 17
  • Мнения: 658
Момичета, всичко е добре дотук, но разпространете инофрмация за искането си из другите подфоруми.
Не всички, които биха подкрепили, четат в този.
Аз вече си позволих да информирам в няколко теми, може да се включите и вие Simple Smile

# 18
# 19
  • Мнения: 2 185
Определено има нужда от такъв (под)форум. Хората, които се вълнуваме от такава тематика трябва да търсим различните теми къде ли не разпръснати из форума. Ще е чудесно да са събрани на едно място.

# 20
  • Мнения: 2 652
Момичета, всичко е добре дотук, но разпространете инофрмация за искането си из другите подфоруми.
Не всички, които биха подкрепили, четат в този.
Аз вече си позволих да информирам в няколко теми, може да се включите и вие Simple Smile

И аз, и аз. Явно телепатично сме се стиковали, щото не те мернах там, където аз пусках Simple Smile

# 21
  • Мнения: 274
За! В хармония с природата!

# 22
# 23
# 24
# 25
  • София
  • Мнения: 407
Подкрепям! Peace  Hug

# 26
  • Мнения: 902
  bouquet  Hug Hug Oпределено съм ЗА такъв (под)форум! Peace

# 27
  • Мнения: 129
Абсолютно е необходим!

... както писах в маймунската тема, когато стана въпрос
... темите, които биха запълнили един такъв подфорум ги има вече така или иначе. Когато ме интересува нещо, свързано с раждането и гледането на деца, предпочитам да задам въпроса и да прочета мненията най-вече на тези, които споделят моите възгледи за живота, защото и аз искам да гледам децата си по маймунския начин, например. Ако публикувам тема в общия подфорум най-вероятно ще получа купчина отговори, които няма да паснат на моето светоусещане, включително и заяждания, а тези, чиито мнение ме интересува, в повечето случаи са престанали да преглеждат общите теми, така че най-вероятно няма да видят моя въпрос. Обособяването на подфорум, който е отворен за всички, не е отделяне с тухлена стена, а начин за тези клиенти (защото все пак сме такива), които се интересуват, да имат лесен достъп до интересуващите ги теми, а не да обикалят целия форум. И, разбира се, избягва се честото пререкание, поне по моя опит в повечето случаи тези, които се итнересуват от природосъобразен живот, обикновено проявяват търпимост към чуждите мнения, а същевременно биват квалифицирани по разни начини.

Последна редакция: пн, 01 фев 2010, 03:58 от Milush

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 316
Нека има!  Simple Smile

# 29
  • Мнения: 832
Аз също съм ЗА  Peace

Общи условия

Активация на акаунт