В Зоната килцата намали и здравословно се храни!!- 2 част

  • 84 558
  • 516
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 493
Днес май ще приключа с 8-9блока
Закуската -няма
Обяда - 3бл
Следобяд - 1бл
Вечерята - домати 660гр- 3бл+9малки маслини, 28гр шунка и 70гр сирене - 3бл
Малко по късно - извара с мед и орех - 1или 2 бл ...ще видим

# 496
  • Мнения: 94
Някой може ли да ми каже в кои големи вериги продават хляб Тонус или коя фирма го произвежда. Търсих го в магазините около нас, но не го откривам.

# 497
  • София
  • Мнения: 293
Няма нито Тонус, нито Бонус, поне в моя квартал

# 498
  • София
  • Мнения: 1 365
Вярно е , рядко се намира този хляб. Днес купих от едно малко магазинче тип "гараж", но не винаги го има. Когато ходим в Метро купувам няколко и замразявам Confused

# 499
  • Мнения: 31
Няма нито Тонус, нито Бонус, поне в моя квартал
При нас също ги няма. Аз си купувам Вита. Той е нещо подобно на тях. 1 филия - 1въгл. блок. Тия хлябове ги има предимно по големите матазини.

# 500
  • Мнения: 2
Пробвайте в  цба Peace

# 501
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Самоцитирам се за хляба "Тонус" -  Peace http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=499323.msg15553637#msg15553637

Опитайте новият хляб от серията "Златна Добруджа" /на "Савимекс"/
РЪЖЕН FINES
Съдържание:пълнозърнесто ръжено брашно тип 1000, хлебна мая, сол, ръжена закваска,раст. мазнина, вода.
1 филия=14гр.=34 кал.
Б - 1,4гр.
В - 9,5гр. = 1ВБ
М - 0,3гр.
фибри- 0,3гр.
натрий - 71,3 мгр.


Много е вкусен  Laughing


А какво правите, когато ви се дояде шоколад - по колко изяждате и какво добавяте, за да стане в нужното съотношение М:В:Б ?

Stelda, това съм извадила от симеоновската диета Wink
1 редче шоколад от малката страна /напречно Wink/ е 1 ВБ, мазнини не се добавят, защото е много мазен, консумира се само с 1 блок протеини  Peace

1/2 "Сникърс" / от нормалния не мах  Joy/=2ВБ, 2МБ - добавят се  2 блока протеини

Последна редакция: пт, 16 юли 2010, 00:08 от lenny_pld

# 502
  • Мнения: 94
Привет, отново възникна питане- означава ли, че с рационално хранене и влизане в Зоната, организмът ми ще започне да чисти само натрупаните мазнини, т.е. ще намаля обиколките в проблемните области- корем,ханш, бедра? Много се надявам да е така Praynig

# 503
  • София
  • Мнения: 1 365
Привет, отново възникна питане- означава ли, че с рационално хранене и влизане в Зоната, организмът ми ще започне да чисти само натрупаните мазнини, т.е. ще намаля обиколките в проблемните области- корем,ханш, бедра? Много се надявам да е така Praynig
Да ти кажа точно това се получава  Simple Smile
Да споделя с вас предложение за междинна или късна закуска - пъпеш на парченца или праскова с извара. И ядки за М. Много ми е вкусно и доста засища.

# 504
  • Мнения: 1
Добро утро!  Simple Smile

За закуска си направих следната каша: овесени ядки, соев протеин, ленено и сусамено семе, овесени и пшеничени трици, стевия. Приемливо стана на вкус. Следващият път мисля да добавя и канела  Wink.
Реших да разнообразя малко менюто си. Мисля за протеини да използвам сутрин соев протеин, следобед яйце и вечер извара, че нещо месото ми омръзна.

# 505
  • Мнения: 31
 Здравейте!
Днес май няма много активни. Споделям, че май ще "прегреша". Пека едни пици в момента и няма да им устоя. Embarassed Embarassed Embarassed
Обаче след 4 часа пак ще съм в Зоната. Peace Grinning
Лека вечер на всички! Simple Smile

# 506
  • София
  • Мнения: 1 365
zika , да си призная на пица и аз не устоявам  Joy
Днес от обяд лунувам.

# 507
  • Мнения: 7
дами да ви попитам - някой знае ли нещо за хранене в зоната в комбинация с бременност - че това си е специфичен период за организма на жената и това хранене препоръчва ли се  и в същите норми ли или завишени количества блокове .....
Благодаря предварително на двсички ви

# 508
  • Мнения: 454
Малко въпроси и от мен:
1. Изварата може ли да бъде пълномаслена или трябва задължително да е обезмаслена?
2. С какво може евентуално да се замени изварата?
3. Хляба Тонус може ли да се замени с някакъв пълнозърнест хляб?

# 509
  • Мнения: 5
Здравейте и от мен. Joy И аз реших да пробвам зоната. Прочетах книгата и уж схванах ама искам да се консултирам с вас защото в началото е малко трудно.Като сметнах ми се получиха ок.8блоко , ще пробвам с тях пък ще видим дали ще ми стигнат.Някъде назад май четах че грамажа на месото е в готово състояние не в сурово - така ли е? newsm78
Това беше менюто ми за днес не изпитвах глад но незнам дали е точно!
Закуска
2 ф.бонус , 50гр сирене, 1,5л зехтин – 2Б
Обяд
„извара 80гр, 2 домата и 1 краставица,1,5л лека майонеза – 2Б
Сл.обяд
1 кофичса кисело мляко, 6 бадема – 2Б
Вечеря
80г. Телешко 2 чушки ,1 домат , 1 с.л. зехтин, ½ ябълка – 2Б

Общи условия

Активация на акаунт