за разходките и лекарските екипи

  • 3 349
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • pomorie
  • Мнения: 848
Аз съм от разхождащите се...не ме свърташе на едно място (контракциите започнаха в 9 сутринта и родих на следващата сутрин в 5.20)никой не ми и попречи да се разхождам....родих в Поморие без предварително избран екип и  лекар.направо си отидох като ми падна тапата и който беше на смяна ме пое а вечерта дори няма дежурен лекар-родих при сестрата и санитарката а лекарката дойде към 8ч....нямах никакви проблеми-бременност и раждане като по учебник СЛАВА БОГУ!!!!!имахме желание таткото да присъства но в болницата в Поморие това е невъзможно другия вариянт беше Бургас но за родилното там съм чела много така че отпадна като вариянт...... нищо не платих само от благодарност занесохме малка почерпка  Hug

# 46
  • Мнения: 4
zdraveite az sam bremenna v 9 mesec termina mi e na 8 uni ,no tai kato nqmam nikakvi bolki i nikakvo razkritie i bebeto e nad 3 i 500 na 4 vav petak 6te sam sekcio iskam da popitam za sekcio,ako moje da mi obqsnite po-podrobno kakvo se pravi Simple Smile blagodarq predvaritelno
doktorkata mi kaza da ne qm i da ne piq ni6to vav tozi den Simple Smile

-----------
Пишете на кирилица.

Последна редакция: вт, 01 юни 2010, 14:19 от AnMary

# 47
  • София
  • Мнения: 44 354
 Shocked Shocked Shocked

егати и доктора да прави секцио защото  една седмица преди секцио няма болки и разкритие.... в потрес съм, честно...

# 48
  • Мнения: 6 274
Shocked Shocked Shocked

егати и доктора да прави секцио защото  една седмица преди секцио няма болки и разкритие.... в потрес съм, честно...

Много ясно.
А ако през тая седмица мацката вземе, че роди нормално?
М?
Кой е луд, да изпуска баницата?
  Tired

# 49
  • Мнения: 186
zdraveite az sam bremenna v 9 mesec termina mi e na 8 uni ,no tai kato nqmam nikakvi bolki i nikakvo razkritie i bebeto e nad 3 i 500 na 4 vav petak 6te sam sekcio iskam da popitam za sekcio,ako moje da mi obqsnite po-podrobno kakvo se pravi Simple Smile blagodarq predvaritelno
doktorkata mi kaza da ne qm i da ne piq ni6to vav tozi den Simple Smile
А защо искат да ти правят секцио?

# 50
  • София
  • Мнения: 44 354
явно защото на бебето гигант не му се излиза една седмица преди термин.

# 51
  • София
  • Мнения: 44 354
смей се ти, смей се Simple Smile)) ама момичето ще го клъцнат заради това в петък по мед. показания  ooooh! Crazy Laughing

# 52
  • Мнения: 6 274
Ми, момичето да беше се информирало, преди да се връзва на акъла на някой си, според когото бебето гигант hahaha трябва да се ражда, когато той прецени.

# 53
  • Мнения: 186
Ееее стига де Naughty,може докторкатаи да иска да я клъцне заради парички.
Дианка,ако няма някакъв сериозен проблем по-добре си изчакай термина ,а и има жени родили 2седмици след термина.

# 54
  • Мнения: 6 274
Ееее стига де Naughty,може докторкатаи да иска да я клъцне заради парички.
Дианка,ако няма някакъв сериозен проблем по-добре си изчакай термина ,а и има жени родили 2седмици след термина.

Сакън!
Така се чака то... с това "огромно" бебе...
  Whistling

# 55
  • Мнения: 798
Shocked Shocked Shocked

егати и доктора да прави секцио защото  една седмица преди секцио няма болки и разкритие.... в потрес съм, честно...

То си е за потрес!
Момиче, моля те потърси и друго мнение. Та до две седмици след термин се чака за нормално раждане. ето тук ми попадна набързо: http://www.moetodete.bg/bremennost/p3_4372_0.html

Сори за off-a, ама много се разлютявам от такива работи.

# 56
  • Мнения: 3 499
Освен ако не е с тесен таз, не е уточнено, че бебето е гигант. Писала е само над 3500...но това може да значи 3 и 7-800, което си се ражда нормално принципно, а може и да е 5100 Whistling

Общи условия

Активация на акаунт