Всякакви въпроси относно съдомиялните - 3

  • 77 340
  • 748
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 440
Повечето от малките съдомиялни трябва да се сложат върху плот,те не вибрират като пералня.Ако искаш да я поставиш на земята като мен,трябва да търсиш такава,която има помпа да изтласвка водата. Peace

# 46
  • Мнения: 634
и да добавя, че тези с помпите струват колкото големите Sad

# 47
  • Мнения: 80
 Simple Smile Да ви следя! От около месец имам съдомиялна и доста неща научих от вас!   bouquet

# 48
  • Мнения: 2 732
Добре де, четох ви, четох и пак не знам каква марка съдомиялна да си купя.Сумата която съм отделила е максимум 900-1000 лв.От домакинските уреди съм доволна от марката gorenje, а за съдомиялна дали е добра

# 49
  • Мнения: 1 477
Добре де, четох ви, четох и пак не знам каква марка съдомиялна да си купя.Сумата която съм отделила е максимум 900-1000 лв.От домакинските уреди съм доволна от марката gorenje, а за съдомиялна дали е добра
По принцип на марки не робувам.Когато избирахме съдомиялна се оглеждахме за следните екстри:да има отложен старт,половин зареждане,енергиен клас А,клас на изсушаване А(в общи линии да е максимално икономична).И най-накрая понеже мястото ни беше ограничено и размерите.Ето тази отговори на всичките ни претенции:http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09070433.Съотношението цена-качество също е добро PeaceУспех при избора.

# 50
  • Мнения: 57
Добре де, четох ви, четох и пак не знам каква марка съдомиялна да си купя.Сумата която съм отделила е максимум 900-1000 лв.От домакинските уреди съм доволна от марката gorenje, а за съдомиялна дали е добра

Скоро писах,  че взехме тази.
http://www.electron.bg/product_info.php?cPath=100&products_id=1644
клас; ААА икономична от всякъде Wink има отложен старт, половин програма, и мие перфектно на всички програми /пробвах ги вече/  тиха е, кошницата се регулира /височината/и е много красива, съдовете са напълно сухи Peace  разпознава препаратите Crazy Абе, мнооого съм доволна,  не  го  очаквах.

Сега имам  един въпрос.
Трябва ли след работа на машината,  вратата да се отваря?  Имам в предвид, дали принципът е като на  пералните, вратата да седи  открехната? И подсушавате ли я? Embarassed

# 51
  • Мнения: 15 379
Трябва ли след работа на машината,  вратата да се отваря?  Имам в предвид, дали принципът е като на  пералните, вратата да седи  открехната? И подсушавате ли я? Embarassed
Аз я оставям за известно време след като е приключила програмата с отворена врата.
Прибирам съдовете и я затварям.
Никога не съм подсушавала, то не е и нужно.

# 52
  • Мнения: 57
Благодаря Hug вече ще знам. Почти бях сигурна, но все пак Wink

# 53
  • Мнения: 803
Sourcherry, имаш едно разхладително питие от мен. Отлични консултации и в новата тема.
Ако сте наоколо, след приключване, можете да я отворите за кратко да излезе парата, но не е задължително.
Задължително е да е затворена, когато събирате съдовете. Така вътре се поддържа микроклимат, който не позволява да засъхват или да се развият лоши процеси.

# 54
  • София
  • Мнения: 1 735
Добре де, четох ви, четох и пак не знам каква марка съдомиялна да си купя.Сумата която съм отделила е максимум 900-1000 лв.От домакинските уреди съм доволна от марката gorenje, а за съдомиялна дали е добра
И у нас пералнята и готварската печка са Горение и решихме и такава микровълнова да вземем.Не съм очарована.Горение миялна не бих си взела.За тези пари Бош или Електролуск.
Относно отварянето на вратичката-аз я отвярам като свърши програмата,съдовете да изстинат и да ги извадя.След това я държа затворена.Понеже по много пъти я отварям/затварям на ден,реших по едно време да я държа отворена,колкото да не щтраква механизма.В резултат на това съдовете не се измиваха добре,защото когато е затворена непрекъснато вратичката, вътре средата е с висока влажност и съдовете по-лесно се мият след това,иначе хранителните остатъци изсъхват и после трудно или не се отмиват.

# 55
  • Мнения: 15 379
Sourcherry, имаш едно разхладително питие от мен. Отлични консултации и в новата тема.
Приятелю, загърбих се с нелеката задача да те отменям, защото никакъв не се появяваш Flutter.
Не че толкова успешно те замествам, но поне се опитвам.
Ако греша някъде ме поправяй Wink.

# 56
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Сигурно е обсъждано, но не ми се четат старите теми, та искам а  попитам DM имат ли прах за миялна и дали е хубав?
Аз ползвам на Калгонит прах и съм доволна,но си мисля за нещо по-евтино newsm78.

# 57
  • София
  • Мнения: 1 488
Да се запиша и аз, че си взехме миялна, но не сме се преместили още и понятие си нямам как се ползва такова чудо. Четох книжката, но ще следя и тук да се образовам Party

# 58
  • София
  • Мнения: 462
Здравейте !

Имам миялна машина и от 1 седмица не ми разтваря таблетките . Пробвах различни по вид таблетки и от
там реших, че проблема е в машината, а не от таблетките. Четох в упътването за такъв проблем, но не е описан.
Машината е Електролукс.
Дано да ми помогнете, че вече се отчайвам.....

Поздрави!

# 59
  • Мнения: 176
Контейнерчето отворено ли е? Къде е таблетката, ако е паднала долу не може да не се разтвори. Дори студ.вода я разтваря.

Общи условия

Активация на акаунт