Отзиви за Invisalign

  • 167 295
  • 1 110
  •   2
Отговори
# 630
  • Мнения: 2 534
Не може. Те се калибрират за определен брой часове ползване, за съжаление, и аз търсих такъв вариант, ако някой го е ползвал малко и им останали часове евентуално. Но то няма и отделни такива за захапване да се продават. Измислили са го...

# 631
  • Мнения: 46
Здравейте. Сложих си алайнерите и още при първото им сваляне счупих два атачмънта. Дайте съвет как да избягвам чупене и да не се налага да ход през ден до зъболекар.

# 632
  • София
  • Мнения: 337
И аз в началото счупих 2, защото трудно се сваляха. Отидете да ви ги залепят пак.
То си има цака - първо се откачат от вътрешната страна и после от външната.
След 1 седмица ще станат подвижни зъбите и ще се свалят лесно вече 🙂

# 633
  • Мнения: 46
А на всеки нов комплект ли ще е този кошмар?

# 634
  • София
  • Мнения: 337
При мен беше само първата седмица. После относно свалянето става все по-лесно. Ще имате и някоя друга раничка и афта, но това е част от процеса за разкрасяване 🙂

# 635
  • Мнения: X
Аз си поръчах ортоключ от амазон, защото в началото атачмънтите ми надраскваха пръстите при сваляне. Но даже вече нямам нужда от него и свикнах да ги дърпам откъм вътрешната страна на алайнера. Другото, на съвсем първите шини ми убиваха на долната устна, и док ми каза жабурене с лайка и наистина от една чаша лайка ми мина, а после свикнах и нямаше повече нужда. Запасих се з всеки случай с ортодонтско восък от аптеката, да си залепя малко топче ако ми убива някъде случайно

# 636
  • София
  • Мнения: 337
Еее това за пръв път го чувам. Аз се измъчих с неудобните ръбове.
Ще бъде полезно за тези, които сега започват 🙂

# 637
  • Мнения: 1 501
Аз си купих машинка електрическа за пилене на нокти и си ги пилех където ръбовете ме убиват. Вече обаче ги нося 7 месеца и съм към края на лечението и нищо не ми убива. Не ми се налага да ги пиля даже. Отдавна не съм.

# 638
  • Мнения: 46
Вече се понаучих как да ги свалям без да ги чупя. Simple Smile
А как стоят нещата с пиенето на алкохолни напитки? Мога ли да пия водка с алайнерите или е опасно за зъбите?

# 639
  • Мнения: 609
Здравейте, препоръчакте ми ортодонт в Пловдив, който работи с Invisalign. Знам за др Мисова и др Джуркова. Днес бях на консултация при др Джуркова и ми каза цена 6900лв. Някой може ли да ме ориентира за цените при др Мисова, консултацията ми с нея е чак спед 2 седмици.

# 640
  • Мнения: 851
Ако платиш накуп е 5700, при 3 х 2000 става 6000 лв и при 10 х 630 крайната цена е 6300 лв. Това са трите варианта при Мисова.

# 641
  • Пловдив
  • Мнения: 714
Консултацията при д-р Мисова включва сканиране и е безплатна. Джуркова не сканира и ни струваше 40 лв. консултацията.

# 642
  • Мнения: 609
При Джуркова консултацията е 50лв. Снима ме с фотоапарат, показа къде са проблемите нагледно, подробно ми обясни за вариантите и тн. Но ако разликата в цената е 900лв определено знам кой ще избера

# 643
  • Мнения: 2
Отново пълна поща и ще постна тук...

Здравейте, в момента съм с алайнери, на 14-ия комплект съм и изключително доволна. Пиша в темата за Инвизалайн. Много се радвам на резултата до момента.

Пп Напредъкът ми след последните снимки е голям, всъщност зъбите ми вече са почти идеално подредени Grinning
Здравейте, на колко често са консултациите с ортодонта при лечението с Invisalign, тъй като знам че с брекети е на всеки медец?

# 644
  • sofia
  • Мнения: 8 936
Честотата на посещенията зависи от това какво ще се намества и нуждата от проследяване. Синът ходи почти всеки месец, но има и периоди и през два месеца. Случвало се е да отиде и само да се установи, че на зъба му трябва още време, за да стигне желаното положение...и айде пак след 2-3 седмици.

Общи условия

Активация на акаунт