Интервално хранене - тема №2

  • 30 732
  • 733
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 488
Добро утро момичета и честита ни нова темичка Simple Smile Ели -   bouquet

Като гледам от снощи в аферата с баничките има вече и словашка следа - ahoj и успех. Че ни чака обикаляне - Пловдив, София, Словакия - ще има да ядем баничкииииииии

След 36 часа на течности, вчера след 12.00 си похапнах оризови бисквитки, салата, сандвич с кашкавал и диня. Днес мисля да ям когато и каквото ми се яде и от 21.00 почвам следващите 36 часа.
Бързам да ви се похваля и още нещо - вчера си купих колело!!! От дълго време го планирах и сега съм супер щастлива. За съжаление снощи валя дъжд и не можах да го карам, на чакам с нетърпение да се оправи временцето - и се мятам.

# 31
  • Мнения: 191
 Добро утро  момичета .
solima , а след първите 36 часа имаш ли резултат или не ? Трудно ли ти беше  , как се чустваш  и т.н. Сподели ако обичаш , че ми е интересно .

Добро утро, момичета! Аз вече съм на работа, но това не ми пречи да ви сервирам кафето  Hug

Адашче , и аз вече съм на работа , но и на мен не ми пречи да се почерпя от кафенцето ти. Благодаря , много е вкусно.
 

# 32
  • София
  • Мнения: 488
Здравей Диди, аз открих темичката в началото на миналата седмица. За два дена изчетох всичко, обмислих и реших, че първо ще правя 2х36 и после с фаст-5 ще поддържам тегло.
Първото 36-часово гладуване направих от сряда вечерта до петък на обяд. Мина леко и неусетно. По принцип най-тегаво ми беше вечерта, в която не трябваше да ям, на се готвех за 3-дневно пътуване до морето - и в гладене, сгъване и подреждане на бански и дажапанки вечерта мина неусетно. Лично на мене айранът ми помага най-много да не чувствам глад. Предварително си бях купила любимите ми бисквитки Хогаренас и на другия ден в 12.00 се наградих с тях. Тези часове също минаха сравнително леко - пътувах и ту придремвах, ту си четях една супер интересна книга. По едно време - към 10,30 ми пристърга, но си казах, че за 90 мин. няма да се излагам и забих нос в книгата. В 12,00 бях супер горда със себе си.
Следващите 36 часа направих от неделя вечерта до вчера на обяд - съвпадна с пълнолунието. Този път мина още по-леко - даже вчера се накарах да ям на обяд - хич, ама хич не ми се ядеше. Резулататът до тук е -1,800 и усещането за невероятна лекота.
Аз бях писала, че преди съм правила диетата на д-р Ори и знам, че първо си отиват см, а после кг. Затова съм  решила, че след третите 36 часа ще дам отчет и за - дай Боже - намаления в обиколките.
Стана малко дълго, но дано съм била полезна Simple Smile.

# 33
  • Мнения: 459
Solima, благодаря за споделения опит.

Аз също се замислям да започна 2х36 докато посваля малко кг и после с фастчето да си ги задържа, но ще видим какво ще каже днес г-н Кантарев  Joy

# 34
  • Мнения: 1 835
Добро утро момичета.Солима,много хубаво че обясни всичко подробно за 36 часа,много е полезно според мен за всички.Аз след време евентуално ще пробвам,просто да видя как ще се чувствам.За сега съм обаче супер с фаст-5,скоро ще стане месец и да ви кажа мисля наистина да ми е начин на живот,намерих себе си тъй да се каже Laughing
Миленче,чак трагедия не са 69кг.,не се взирай толкова в цифрите,пък и всеки кантар тегли различно.Аз имам един обикновен,като не съм в настроение си го оправям с него,той ме показва с 2кг. някъде по-малко от електронния Simple SmileДнес ще чакаме резултати от адашките,дано се зарадвате момичета,много го искам,защото така човек придобива увереност,че нещата ще се случат.Но искам да ви кажа,че и да не е това,което ви се иска,не трябва да се отчайвате,ама никак.Това е много важно,вътрешното състояние на човека,знам го от личен опит.

# 35
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 919
Позачезнах, но такава работа ми се струпа на главата, че дъх не мога да си поема.
С лунуването се изложих точно на финала. Но нещо зверски ми пристърга вечерта и един час преди да си легна си хапнах. Embarassed По-важното е, че на сутирнта въпреки всичко имаше минусов резултат. До момента - за около седмица на интервално хранене, имам вече твърдо -3 кг плюс още една половинка, която се колебае нагоре-надолу. Доволна съм и то много. Grinning
Лошото е, че в петък и събота имам пътуване извън страната и доста натоварена програма, обвързана и с други хора и ангажименти, и май няма да успея да се вместя в рамките на интервалното. Thinking Дано все пак успея. Praynig

# 36
  • Мнения: 6
mamamishi,това с кантарите е така,аз затова моя го изхвърлих Mr. Greenизнервя ме.Беше най обикновен и си показваше всеки път каквото му дойде.
И аз се замислям на тези 36 часа,но ми се струва,че няма да издържа.
Solima честито  колело,и аз имам ,но малката не ходи на детска и нямам време да го карам.Сега от понеделник като отвори детската се вземам в ръце и го яхвам.

Момичета ,снощи почувствах много тежест в корема и изкарах цялата вечеря,как ще изкарам до 17 днес не знам.Сигурно се получи от чушките,които ядох ,защото бяха с чесън,а той,колкото и да го обичам ми дразни стомаха.
lulumba smile3501 smile3525

# 37
  • Мнения: 1 835
Лулумба браво smile3501,ти си нашата гордост,-3кг. за седмица,ти би всички рекорди.Дано все така да е Peace
Миленче,ти си в началото още,ако не можеш до 17,не се мъчи и хапни по-рано,има период през който организма да се настрои за прозореца и след това всичко си тръгва и не си гладна преди времето.Аз съм противник на всякакви мъчения,това е и една от идеите на този режим според мен.Още повече,че понякога ни се случват и други неща,не сме роботи все пак.Аз преди десетина дни така се насвятках извън прозореца с водки,че чак ме е срам EmbarassedАма не съм се обвинявала,така се случи просто,пък и той махмурлука достатъчно ми отмъсти на другия ден че и аз да се самонаказвам Laughing

Последна редакция: ср, 28 юли 2010, 11:15 от mamamishi

# 38
  • Мнения: 564
    Здравейте, момичета!   bouquet

 Мислих, умувах, чудих се   newsm78 и накрая реших да се присъединя към вашите стройни редички. Аз от 2 месеца съм на режим на хранене, с който смъквам бавно и трайно, но ми се ще да си подпомогна малко последните 5 кг. Нетърпеливка се оказах  Blush В крайна сметка реших да съчетая моя режим с 2х36. Мисля, че няма да имам проблем, тъй като съм свикнала покрай лунуванията да не ям по цял ден. Дори на последното пълнолуние ми се получиха точно 36 часа. Така че, може да се брои, че вече съм започала  Mr. Green
 Смятам да наравя следващите 36 от довечера до петък сутринта.  Другите часове на течности ще гледам да ги съчетая пак с фазите на луната. Пия основно вода, билкови и зелени чайове и фрешове от грейпфрут.
 Дано пък се позабърза смъкването на килцата  Crazy
 И да питам - има ли определен интервал между двата 36 часа за седмица или както си ги наместя?

# 39
  • София
  • Мнения: 488
Bobeto, добре си ни дошла! Позволявам си аз да ти отговоря по темата 2х36, защото като изключим основателката на темата - Ели, май само аз правя цикъла 2х36. Ако кажем, че първото гладуване го правиш от неделя вечерта до вторник по обяд, то следващото гладуване (поне според мене) може да започне най-рано в сряда вечерта и то ще приключи в петък на обяд. Уикенда не се натоварваш с гладуване и в неделя вечерта почваш пак. Така се получават точно 2х36 гладувания за една седмица. Ако искаш можеш да увеличиш времето между двата цикъла, но според мен не трябда да го намаляваш защото ще се получи прекалено натоварващо за организма.

# 40
  • Мнения: 1 835
Бобето,добре дошла при нас!Още една нетърпеливка ще си имаме значи Laughing,няма лошо.По въпроса за 36-часовото аз не съм много компетентна,но Ели като се включи ще ти обясни по-подробно каквото те интересува.Успех от мен :peace

# 41
  • Мнения: 191
Ето ме Hug...здравейте, милички!  bouquet

Bobeto , добре дошла! Hug Добре си го намислила - 2х36 е идеално за целта ти, както я описваш, а и за всяка килограмова цел по принцип Peace. solima го прави в момента и е обяснила много точно всичко.  Peace Тя има и прекрасни, напълно очаквани резултати. Така че - действай смело и успех! Peace
Иначе няма много какво да се уточнява по 2х36...аз и на първа страница съм писала как се разпределят двата 36-часови интервала в рамките на седмицата. Идеята е между два цикъла да има поне едни 36 часа, в които човек да се храни - иначе се получава прегладняване, вредно е и не води до нищо добро.
Пак да си кажа - ако циклите 2х36 правете само това - не се ангажирайте с лунните фази. Просто няма нужда...същото важи и за Фаст-5.
Когато, живи и здрави, постигнем желаното, тогава лунните фази могат да са много полезни за задържане на оптималното тегло.
Но докато сваляме 2х36 е напълно достатъчно, въпреки че може да се размине с лунните фази! Peace
lulumba , браво мила!  bouquet Страхотни резултати постигаш! Peace Не го мисли режима по време на пътуването - успех ти пожелавам на него, а после за нула време ще си влезеш в релси Peace.
Миленка, засега не го мисли 2х36 ...дай си време да свикнеш с фастинга първо. Иначе 2х36 изобщо не е страшно, издържа се, само първите един-два пъти вечерта е малко по-трудно, но се преодолява с повече течности (всякакви) и ако, както solima е направила - си намериш занимание далеч от масата Wink.
eldi , мерси за кафенцето и успех с контролното мерене днес! Peace
Аз пък ще ходя на фитнес (ако някой не е разбрал Crazy Laughing), а и една друга работа ми се отвори, та не знам дали ще мога да намина насам до довечера. newsm78 Да си кажа честно, иска ми се много да направя няколко 2х36 и аз, но съм любопитна да видя как ще ми се отрази спорт+Фаст-5 и ще се удържа поне още 10-тина дни, смятано от вчера. Разчитам спорта да ми увеличи и апетита и вечер да хапвам по повече, че както сме се разбрали вече - трябва да се яде, за да се отслабва! Peace
solima, честито ти колело!  bouquet Със здраве и с кеф да си го караш! Peace
mamamishi Hug  bouquet

Приятен и успешен ден на всички Hug  bouquet

# 42
  • Мнения: 564
   Благодаря ви за посрещането!  Hug

...И за разясненията  Blush И аз така си го мислех, ама по-добре и да си попитам. Солима, ти днес си на второто 36, нали? Успех ти пожелавам!  Peace Айде, довечера и аз 'затварям' джама  Mr. Green
Ех, дано най-накрая паднат тези килограми, въпреки че тази цифра не съм я виждала от 10 години! Нооо.. явно не съм била достатъчно мотивирана досега.
От другата седмица се завръщам и към спорта, че ми се наложи да го изоставя за 3 седмици  Tired

 Момичета, пожелавам усмихнат ден на всички!   bouquet

# 43
  • Габрово
  • Мнения: 582
 Hug
Privet ot dujdovna Slovakiq!Az uj nqma6e da pi6a 4esto,ama ...Purvo,ako nqkoj znae kak da pi6a na kirilica kato si nqmam na laptopa drugi osven latinski i slova6ki bukvi da mi obqsni ,4e az  :oops:ne razbiram.Az su6to pravq 2x36 ot sno6ti.Mislq,4e nqma da imam problemi,za6toto lunuvam ve4e 1 godina /s prekusvaniq,no izdurjam samo na voda ,kafe i 4aj bez ni6to kogato pravq lunuvanita/no 6te vidim kakvo 6te se polu4i.I az sum ot neturpelivite,iskam da otslabna burzo,a posle da zadurjam.Tova e ,6te dokladvam utre.
  bouquet

# 44
  • Мнения: 191
ili-ana , нетърпеливите станахме две. Ще се надпреварваме в нетърпението си.

Общи условия

Активация на акаунт