АВГУСТинската дружинка вече става на годинка!-тема № 21

  • 24 631
  • 730
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 591
Янче на мойто дете му е забелено още на един месец и нямаме проблем със забелването. И не искам да го правя защото на мене ми е трудно, а защото за него това е неприятна процедура, а това ще трябва после да го науча и да си го прави сам като стане по-голям. Моя мъж също е обрязан и няма никакви проблеми с чувствителността.  Тази процедура ще я правя само при добър специалист в болница, ако баща му даде де, защото засега нещо се дърпа.
Ето затова исках да имам момиченце струва ми се че е по-лесно с тях.

Последна редакция: ср, 25 авг 2010, 13:27 от dyndla

# 721
  • Мнения: 0
Добро утро мам4ета   bouquet

фликс - вие добре се ориентирате за снаха виждам  hahaha браво на вас. А как сте днес?
ссииллввии - има и доза глезене да знаеш. Прави ли така на други хора или само при теб??? Моя малкия мъж крива ме прави също и хи4 не ме слуша, но по4вам да го 'оправям' още малко да му мине от настинката, 4е се е разгевезил...  ooooh! Аз и вода нямам време да пия, 4е и мъжо като се изцепи, 4е цял ден съм спяла и ми иде да го пребия  #Cussing out Ама сега ше види той като по4на да ходя в колежа. Ще има толкова неща да у4и като как се пуска пералнята, как се прави ве4еря, как се гледа детето като са сами без мама, 4е като е болен няма да ходи на градина и ще трябва той да се оправя с него, ама как ще става...  ooooh!  Дано да ви минава бързо тоя период и се опитай някак си да си намираш 2 мин за блуждаене на мозъка, ей така за бърза по4ивка, 4е ще изкукаш инъ4е  Hug
Ние не сме спали много тази нощ  Tired Тия зъби са кошмарни в комбинация с вирус  ooooh! Поне успях да легна с него върху гърдите ми и така ... цяла нощ. Става в 6 всяка сутрин, а през деня спането му се свежда до максимум 30 мин след закуска. Ако някой се оплаква от неспящо бебе, да си помисли пак  Mr. Green Така сме си били по4ти винаги, ама прези 2-3 месеца поне следобед имаше още 30 мин, а сега и тях ги няма. Иска само 4исто пюрирана храна, глезене до безкрай. Ама днес не духа много, много и ще ходя за някакви витамини, 4е пием антибиотик, който разхлабва и тази сутрин на 2 пъти през половин 4ас такъв осир пак ми спретна, 4е не е истина - 4орапи, бодита, 4е и леглото омазахме, 4аршафи, завивки...  Sick Пералнята да е жива и здрава и вениша, пак да го спомена  Mr. Green
Айде, лек ден и събирайте слънце и заради нас  Hug
П.С. - за пишките забравих. До половината сме, смисъл вижда се добре главата, но не е да излезе цялата с ръб4ето. Подръпвам е силно казано, по-скоро я отварям, за да я измия и до там. Понеже и на мен не ми дава за пове4е, сам се надявам да си я оправя като по4не да поразбирва. Ще му казвам да си я мие сам и т.н., а като цяло тук не се пипат изобщо пишлетата. Аз и друг път съм ви го казвала и се смята за отживелица и само в тази 4аст на Европа се процедира с лекарска намеса, но пак всеки си знае как и какво да прави.
А я да ви питам - понеже ние не сме се подси4али и незнам много как изглежда. След второто дрис днес забелязах за4ервено дупето (до тук нормално), ама и от двете страни на топките към кра4етата 4ервени ситни пъп4ици??? Намазах със судокрем, но това подси4ане ли е и колко време горе-долу ще е така и какво да о4аквам???

# 722
  • Мнения: 2 382
Бях обещала да намеря рецептата за тортата с мюсли bowuu.
http://www.gotvetesmen.com/forum/index.php/topic,868.msg2290.html#msg2290
Аз най-често я правя с банани, поради липса на ягоди.Киселото мляко, леко го подслаждам и добавям сушени тропически плодове, освен стафидите.Препоръчвам мюслито, което е посочила автотката. Опитахме и с други варианти, но с това мюсли си става най-балансирано като вкус. И поема наистина много мляко. Мисля, че слагах 3 кофички на 1,5 пакет бисквити newsm78 .

# 723
  • Варна
  • Мнения: 98
Здравейте, момичета!

Първо искам да честитя рождените дни на всички дечица, които пропуснах! Да са здрави и усмихнати, палави и безгрижни и да радват много мама и тати!   bouquet

Ние в петък вечерта влязохме в болницата, Дария в четвъртък почна да ми ака много рядко, но 2 пъти за целия ден и в петък вече почна и да повръща, не яде нищо цял ден Shocked, направо ме изуми, но пък иначе беше весела, не беше поспалива и аз реших да изчакам. Изака се доста рядко два пъти, като вода и аз реших да си стегна багажа и да ходим да ни приемат в болница да не се обезводни. Включиха ни системи с глюкоза и натрий май беше и общо взето това им беше лечението, не и дадоха нищо за разстройство, един вид ми казаха, че нямало хапче с което да се спре разстройството Rolling Eyes, на което аз много не повярвах, бях си взела Хидрасек и и давах на своя глава. Днес ни изписаха, въпреки че тя още от вчера си е добре, ака по един път доста твърдо, даже сега си мисля че ще се запече. Simple Smile Не яде два дни и после реши че вече може да яде, но само попара(силно казано попара, сухар и вода, без масло и сирене), поглежда в купичката и ако види нещо друго почва да си клати главата и не иска. ooooh! Днес вече яде ориз с картофи, но не с такава охота както преди и ми се струва че така ще остане, дано да греша че досега ми бше супер лесно, само бутам с лъжицата, тя отваря уста и за 5 минути сме готови.

За пореден път се убеждавам че влезеш ли в болницата трябва малко от малко да разбираш за какви болести какви лекарства се дават и да бъдеш супер нахален и настоятелен. На Дарито в петък и бяха включили система, после в събота на обяд, че нещо не и бяха добри кръвните изследвания и толкоз, а тя неделя продължаваше да си ака течно. Че като ги подгоних аз вечерта, докато не и сложиха система не ги оставих на мира. Blush Mr. Green Вярно че имаха много работа и е само една лекарка на смяна вечерта и приема на 3 кабинате едновременно Rolling Eyes, но аз пък какво да си оставя детето ли? Naughty Иначе събота и неделя беше супер разпуснато, излизахме си по всяко време при положение че лежим в Инфекциозно, поне това беше някаква утеха, че иначе детето щеше да се побърка. Аз си мислех че ще бъде доста по тежко за Дария, но тя учудващо добре прие болницата, да се надяваме да не я вижда отвътре никога вече. Praynig

Не съм ви чела много, много, но видях много хубави снимки, Бърби какво направи ти бе, леле каква майсторка си станала, много ми хареса тортата ти, а пандата танцува просто невероятно. Grinning

Амбишъс, видях и вашата стая, много ми хареса, много е нежно. Sunglasses

Трейс, ти както винаги си невероятна, а щом даваш и консултации по Скайп, ще те притесня да ми обясняваш и на мен за тортата, да видим какво ще сътворя аз. Laughing

# 724
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
Лиде на подсечено ми прилича,мажи с крема по честичко и ако можеш оставяй без памперс чат-пат  Peace
Шайн благодаря ти за рецептата,аз вчера се скъсах да я търся,но с търсачката нищо не излезе.Задължително ще я направя,само,че едва ли ще намеря същото мюсли тук. newsm78
Ганушке тъкмо за теб си мислех,че одавна не си писала и си викам"сигурно по разходки ходи" ,а вие в болница  Shocked
Супер много се радвам,че Дари е добре,защото в БГ. важи максимата" Да не ти се налага да стигаш до болницата,че става лошо"
Никой не ти обръща внимание,и като те прочетох какво каза,да споделя какво гледах снощи и цяла нощ сънувам кошмари ooooh!

Едно детенце,на  2 години си отиде ,защото лекарите ТРИ дни го размотават от една болница в друга и никой не го е взел на сериозно.Повръщало е през ВСИЧКИТЕ дни и е имало висока Т.
Събитието се развива във Варна и майката се упреква,че е възпитана и не е вдигнала скандал,защо никой не им обръща нужното внимание,а е разчитала ,че "Лекарите" си знаят работата. #2gunfire #2gunfire

Ето ви линк,ако искате да разберете подробностите,но да ви кажа,много е тъжно Cry Cry

http://www.youtube.com/watch?v=lz2oqRNZ6c4

# 725
  • Кърджали
  • Мнения: 10 263
Добър ден.
Моето дете снощи от един и половина до три през нощта не спа. Какво беше туй чудо не знам, ама ме подлуди.Трябваше да и вися до кошарата и да я галя - ха съм спряла, ха се е разревала. Накрая към 3 зар зор заспа.И сутринта в 6 стана да яде, и в 7 стана окончателно. Веселба.Сега заспа към 11 и още не е станала. Преди около половин час влезнах в стаята, тя се пробуди, погледна е и се обърна - сякаш казва "Остави ме да дремна още 5 минути де".Добре че преди да легне хапна един банан, че иначе щеше да освирепее от глад без обяда.
Гануша, Кати на морето хвана някаква алергия, и от тогава и тя не се разбира нещго с храната. Иначе преди отваряше уста като гладно вълче, сега хапне три лъжички и отказва... Дано е период и мине скоро, че направо понякога си мисля че на фотосинтеза кара това дете.
Ох, щях да питам нещо. Заради пустия мерак на таткото оръфахме Кати.Сега ми е супер странна без косичка, то не че преди имаше кой зане колко.Обаче кожата на главата и е някак си все едно се бели. с какво може да го намажа, за да се оправи? ИМа и малко кафеви корички, тях пробвах с бебешкото олио, ама не успях да ги махна.За капак забелязах, че и кожата на дланите и се бели...
ТКова дете няма ли да става вече?  Rolling Eyes

# 726
  • Ах, морето
  • Мнения: 374
Снощи например пробвахме много хубав италиански ресторант-тих,зелен,приятен,по-различен (за бургазлии-казва се Казанова,срещу х-л Приморец е),но за почерпка на 11 възрастни доста щяхме да се оръсим и се отказахме.
За бургаската среща-вече е по-добре времето,така че май ще имам повече опции да се присъединим

Супер е този ресторант наистина. Имаше нужда градът ни от един наистина хубав ресторант, че ми е писнало от заведения, в които предлагат само полуфабрикати и скара. Ние там празнувахме след кръщенето. Скъпо е наистина, но си струва на фона на другите заведения, а и обстановката в градината е мнооого приятна.

За срещата казвайте на кой кога му е удобно (май по-добре в скайп да ги правим тези уговорки, че да не занимаваме останалите момичета. Моят скайп е vesi_127).

Всички болни дечица да оздравяват по-бързо и дано не се налага да се стига до болници.  Hug

# 727
  • Мнения: 326
Здравейте сладурки....
Нямам време много много да пиша, 4е съм се юрнала да чистя,да подреждам и т.н.....
Оправям и украсата за утре,дано устат не ми се надуе само от тия балони, 4е що балони съм надула досега и още колко има....ама така е, като искам да украсявам  Mr. Green
Ние днес си полу4ихме подаръка от Терпсихора и Алекс.Мислех утре да го разопаковам,ама естествено не издържах и го отворих веднага.Страхотен е...Много ви благодаря и на двамата,направо се просълзих на карти4ката....
Ето да го видите и вие


Ганушке,радвам се 4е Дарито е добре ве4е...Дано не се налага на никой,никога да стига до болница...Господ да ни пази дечицата

# 728
  • Мнения: 326
ХАЙДЕ СКОК В НОВАТА ТЕМА....

П.П.Нищо не съм променяла, ама наистина нямам никакво време...сори

# 729
  • Мнения: 466
Стела77,сега видях кога си писала  #Crazy Днес май ще имаш нужда от повече кафе   food010

Izvinqvam se za latinicata, ama ne6to se precaka. Ta az si lqgam obiknoveno kym 2 chasa.  Laughing

# 730
  • Мнения: 7
Лиде на подсечено ми прилича,мажи с крема по честичко и ако можеш оставяй без памперс чат-пат  Peace
Шайн благодаря ти за рецептата,аз вчера се скъсах да я търся,но с търсачката нищо не излезе.Задължително ще я направя,само,че едва ли ще намеря същото мюсли тук. newsm78
Ганушке тъкмо за теб си мислех,че одавна не си писала и си викам"сигурно по разходки ходи" ,а вие в болница  Shocked
Супер много се радвам,че Дари е добре,защото в БГ. важи максимата" Да не ти се налага да стигаш до болницата,че става лошо"
Никой не ти обръща внимание,и като те прочетох какво каза,да споделя какво гледах снощи и цяла нощ сънувам кошмари ooooh!

Едно детенце,на  2 години си отиде ,защото лекарите ТРИ дни го размотават от една болница в друга и никой не го е взел на сериозно.Повръщало е през ВСИЧКИТЕ дни и е имало висока Т.
Събитието се развива във Варна и майката се упреква,че е възпитана и не е вдигнала скандал,защо никой не им обръща нужното внимание,а е разчитала ,че "Лекарите" си знаят работата. #2gunfire #2gunfire

Ето ви линк,ако искате да разберете подробностите,но да ви кажа,много е тъжно Cry Cry

http://www.youtube.com/watch?v=lz2oqRNZ6c4


Нямам думи живея в малък град.На моя приятелка и се наложи да потърси личният лекар защото и двете и деца с температура и повръщане, но той отпуска съответно друг негов колега приема пациенти да ще ги приема ако си включи телефона.Направо ужас на какво прилича това.......вече като че ли нищо не ме учудва 

Общи условия

Активация на акаунт