Декемврийски бебешоци вече радват ни с подскоци! №9

  • 22 083
  • 709
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 070
Легло си харесах във Вис виталис,количката също ще е от там(колебая се м/у карера на бертони и кобра на абц дизайн).

Мисля че няма място за сравнение между Бертони и АБС дизайн,втората като качество я превъзхожда,но все пак ти си решаваш. Можеш да следиш тази тема или да попиташ там какво ще ти препоръчат http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=515620.0

Добро утро мами,
7/8 много се смях на историята със сестра ти  Laughing

Каква история?  newsm78 Аз нямам сестра  Rolling Eyes

# 691
  • Морска приказка
  • Мнения: 465
Добро утро мами,
7/8 много се смях на историята със сестра ти  Laughing

Каква история?  newsm78 Аз нямам сестра  Rolling Eyes
Абе и аз търсих тая история назад, че викам пропуснала съм я....
И аз съм за АБС, със сигурнсот бертони не бих ти препоръчала  Peace
TROSHKATA ти да не би да живееш в Младост ? Може да обиколим някой ден, че аз не ги знам много бебешките магазини в малдост Peace

# 692
  • Мнения: 14
опс  Embarassed
историята е от dobra. Извинявам се  Laughing
За зодиите да кажа, че и аз искам моя да е стрелец - води се за най-сексуалната зодия  Laughing

# 693
  • Мнения: 1 070

Абе и аз търсих тая история назад, че викам пропуснала съм я....


А,ти да не пропуснеш нещо  Flutter Клюкарка  Mr. Green

опс  Embarassed
историята е от dobra. Извинявам се  Laughing


Няма за какво  Peace Тъкмо разбрах скритият талант на Дани  Grinning

# 694
  • Мнения: 55
Елинка Малинка много се радвам за теб,представям си и като те види мъжът ти колко ще е щастлив .За зодиите-много искам да е стрелец ама само беба си знае каква ще е.Легло си харесах във Вис виталис,количката също ще е от там(колебая се м/у карера на бертони и кобра на абц дизайн).Дрешките са ми по лесни памучни бодита на нормални цени има в борсата на Х.Димитър,а в Младост има мн. хубави магазини за бебета пак на добри цени.В аутлета на Принцес има магазин на Дисни със страхотни бодита(поне на вид за качество не мога да коментирам-но беба ще покаже след време).Калина З как мина училището за бременни ,ходи ли вече какво правихте ,чакам да разкажеш.   


Simple Smile Привет отново! Вчера отидох за първи път. Там подходът е доста индивидуален, събират се до 3 мамчета в група. Другата девойка не можа да дойде, обаче, и вчера бях само аз Simple Smile  Стои се 1 час, а мина като 5 мин. Жената е много мила и сладкодумна. Говорихме си за храненето като цяло, следващия път ще ми прави меню Simple Smile ще видим какво е... аз мисля, че и сега хапвам нещата, които са полезни, а другите избягвам, но не се знае... Simple Smile

В сайта им има цялата програма:

    * етапи на бременността
    * предродова и следродова депресия
    * бременната модел - ян и ин енергия, специално меню
    * методи на обезболяване (и при секцио)
    * техника на дишане, танци, релаксиращ масаж
    * техника на медитация, релаксация
    * шопинг лист
    * специален урок за новороденото - практически занимания
    * специална програма - двигателен апарат, умствено развитие, хранене на детето до 1 годишна възраст
    * психологически консултации до 7 годишна възраст

Последните 2 точки са след раждането... Тя остава на линия дълго след това.

Чакам да дойдат практическите, сигурно е най-интересно Wink ще слагаме памперси Simple Smile Следващата седмица съм отново, ще видим какво ще правим тогава...

# 695
  • Морска приказка
  • Мнения: 465
KalinaZ звучи доста интересно. Значи ще има от кой да получим ценни съвети  Wink
⅞ ...and Happily Ever After шА мА извиняааш, ама не съм клюкарка  smile3516 виж "Мара подробната" по-може  Joy

# 696
  • Мнения: 30
Здравейте и от мен с днешна дата  Wink

Интересна ми е темата за дрешките - чувствам се много неподготвена и все се страхувам дали ще успея да се снабдя с достатъчно и подходящи дрешки за малкия човек. От една страна се притеснявам да не накупя твърде излишни неща, от друга да не би пък да не са достатъчно и да не мога да смогна на пране и сушене. Може да ви звучи налудничаво, но когато човек е неопитен е нормално да има страхове  Embarassed От досегашните ми обиколки по детски магазини, аз лично най-много харесах дрешките в Бейби мола, очите ми останаха в тях. Мисля от там да понакупя това онова - а колко сладурски комплектчета за изписване имаше, направо нямам търпение  Crazy
Във Вис Виталис не съм ходила още, но в Джъмбо например - хм нещо не ми харесаха материите.
Аз искам да ви питам нещо друго. Имам следната чуденка - тъй като баща ми е дърводелец, когато аз съм се родила /като първородно дете/ ми е направил чудесна люлка, която впоследствие е отгледала поне 12-13 деца. Решила съм да я ползвам и за моето бебче живот и здраве, като дядото ще я поосвежи разбира се, но е много хубава. Проблемът е обаче, че не мога да си намеря матраче за нея, трябва ми такова с размери 37/85см., а по магазините всичко, което се предлага е за детски легълца. Някой може ли да ме посъветва от къде евентуално бих могла да намеря такова матраче (може и дюшече).

# 697
  • Мнения: 27
Здравейте и от мен с днешна дата  Wink

Интересна ми е темата за дрешките - чувствам се много неподготвена и все се страхувам дали ще успея да се снабдя с достатъчно и подходящи дрешки за малкия човек. От една страна се притеснявам да не накупя твърде излишни неща, от друга да не би пък да не са достатъчно и да не мога да смогна на пране и сушене. Може да ви звучи налудничаво, но когато човек е неопитен е нормално да има страхове  Embarassed От досегашните ми обиколки по детски магазини, аз лично най-много харесах дрешките в Бейби мола, очите ми останаха в тях. Мисля от там да понакупя това онова - а колко сладурски комплектчета за изписване имаше, направо нямам търпение  Crazy
Във Вис Виталис не съм ходила още, но в Джъмбо например - хм нещо не ми харесаха материите.
Аз искам да ви питам нещо друго. Имам следната чуденка - тъй като баща ми е дърводелец, когато аз съм се родила /като първородно дете/ ми е направил чудесна люлка, която впоследствие е отгледала поне 12-13 деца. Решила съм да я ползвам и за моето бебче живот и здраве, като дядото ще я поосвежи разбира се, но е много хубава. Проблемът е обаче, че не мога да си намеря матраче за нея, трябва ми такова с размери 37/85см., а по магазините всичко, което се предлага е за детски легълца. Някой може ли да ме посъветва от къде евентуално бих могла да намеря такова матраче (може и дюшече).


Можеш да си купиш лист дунапрен и да си го облечеш с калъф от хасе. Ако не ти се занимава можеш да си поръчаш нестандартен размер на почти всички производители на матрачета . В ТЕД цетата на м2 за матраче с викочена 8 см. и пълнеж от дунапрен е 50лв /м2.

# 698
  • Мнения: 1 572
Проблемът е обаче, че не мога да си намеря матраче за нея,  Peace.

Ето и една идея от Англия цък С посредническа фирма за доставка ще ти излезе евтино. Предлагат и чаршафчета с ластик в точния размер.
И още един.

Последна редакция: пт, 03 сеп 2010, 12:30 от dobra

# 699
  • софия
  • Мнения: 1 707
Данили от Младост 4 съм до новия блок на флоримонт,да може да се разберем и ще ги разгледаме .7/8 във Вис виталис ми казаха че бертонито е копие на абц-то,но до декември ще излизат и нови модели и ще изчакам.Чесно не ми се дават много пари за количка като ще я ползвам не повече до другата зима.   

# 700
  • софия
  • Мнения: 1 707
опс  Embarassed
историята е от dobra. Извинявам се  Laughing
За зодиите да кажа, че и аз искам моя да е стрелец - води се за най-сексуалната зодия  Laughing
мила не дей така ние със девойките какво ще правим newsm78.Калина З  мисля и аз да ги посетя явно има полза от тях,благодаря ти че написа .Мамчета днес мъжо ще ме води за 3 дни на Сандански-много съм доволна.

# 701
  • Мнения: 14
TROSHKATA, то и за жена не е лошо да е сексуална ... ама с 1 човек. Но така или иначе това си е индивидуално, някои по запознати ще кажат, че асцендента има повече знаечение и тн  Laughing  Laughing  Laughing
Да са ни живи и здрави бебоците, пък каквито и да са, ще ги учим на сексуална култура и уважение към другия пол.

# 702
  • Мнения: 55
Здравейте и от мен с днешна дата  Wink

Интересна ми е темата за дрешките - чувствам се много неподготвена и все се страхувам дали ще успея да се снабдя с достатъчно и подходящи дрешки за малкия човек. От една страна се притеснявам да не накупя твърде излишни неща, от друга да не би пък да не са достатъчно и да не мога да смогна на пране и сушене. Може да ви звучи налудничаво, но когато човек е неопитен е нормално да има страхове  Embarassed От досегашните ми обиколки по детски магазини, аз лично най-много харесах дрешките в Бейби мола, очите ми останаха в тях. Мисля от там да понакупя това онова - а колко сладурски комплектчета за изписване имаше, направо нямам търпение  Crazy
Във Вис Виталис не съм ходила още, но в Джъмбо например - хм нещо не ми харесаха материите.
Аз искам да ви питам нещо друго. Имам следната чуденка - тъй като баща ми е дърводелец, когато аз съм се родила /като първородно дете/ ми е направил чудесна люлка, която впоследствие е отгледала поне 12-13 деца. Решила съм да я ползвам и за моето бебче живот и здраве, като дядото ще я поосвежи разбира се, но е много хубава. Проблемът е обаче, че не мога да си намеря матраче за нея, трябва ми такова с размери 37/85см., а по магазините всичко, което се предлага е за детски легълца. Някой може ли да ме посъветва от къде евентуално бих могла да намеря такова матраче (може и дюшече).




Helene, и аз съм в голяма чуденка с тези дрешки. Като паднала от Марс съм, но е нормално за първи път Simple Smile Бях с една приятелка в Baby Mall за подарък и да ти кажа то наистина има хиляди неща... как да се изберат най-необходимите просто не знам... Сигурна съм, че ще има доста безсмислени покупки Simple Smile Една моя близка ми даде каталози на Mothercare и на Premaman да се ориентирам какво има (аз нали още не ходя много по магазините... ) и в тях има списък с най-важните неща за в началото, вкл. и списък на дрешките, които са 100% необходими първите дни и седмици. Мисля да взема такива, пък после те ще почнат да се трупат :0 Като знам бабата и дядото (моите родители демек)... а и приятели като идват, то всеки носи нещо... накрая винаги е пълно с дрехи Wink  

За матрачето и аз мисля, че можеш да пробваш в ТЕД.

Troshkata, аз мисля, че ще има полза от такива курсове, пък да видим.. поне ми става по-спокойно, че по някакъв начин се подготвям... Simple Smile Много приятно изкарване в Сандански на теб! Simple Smile Едно от любимите места! Ама не се задава скоро Wink

# 703
  • Мнения: 30
katiahr, dobra, KalinaZ благодаря ви за съветите! Определено ще са ми от полза!  bouquet

# 704
  • Мнения: 52
Момичета да ви попитам дали има вероятност да се обърка пола при 4Д  newsm78 ?Едни дървени философки,които не са ходили на такъв преглед започнаха да спорят с мен ,че апарата на 4Д не може да даде 100% верен резултат и как някави си техни познати им били объркали пола и т.н. Ах,че съм бясна  smile3515 newsm61 smile3511 .Аз си знам ,че не е така,ама си се ядосах...Та нашия спор тръгна от там ,че съм си поръчала синьо легълце  Rolling Eyes
Оставям ви за сега,ще ида да си полегна,че и аз нещо не мога да се наспя като хората.

Общи условия

Активация на акаунт