Декемврийски бебешоци вече радват ни с подскоци! №9

  • 22 067
  • 709
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 30
dobra може ли малко повече информация за това, как си избираш посредника и как организираш с него нещата? В смисъл, трябва да му напиша и-мейл, че бих искала дадена поръчка да ми бъде изпратена чрез тях или как? Съжалявам за глупавите въпроси, но за първи път се сблъсквам с поръчки от чужбина. От друга страна, имам приятелско семейство англичани, които живеят в Блекпул, дали ще ми бъде по-евтино ако използвам тях за посредник например?

# 706
  • Мнения: 83
helene8118 и аз имам легло на което матрака е съсипан но ми казаха че в почти всеки магазин за матраци се продават някакви дунапренчета който можеш да облечеш после точно както ти написа една мама и не излизало много скъпо.
За това каква зодия ще се падне бебо нямам нищо против да е стрелец или скорпион понеже аз съм стрелец а таткото скорпион и си харесвам и двете зодии.
Не помня коя мама беше писала че е пила нещо дето не е трябвало споко и аз оня ден когато ме боля зъб пих аулин и после се побърках от притеснение но ми казаха че от едно пиене едва ли ще стане нещо,но друг път да не пия.
По отношение на дрешките не мисля да взимам много защото си имам а и ми дадоха но за мамите дето им е за първи път да спомена защото не прочетох някой да е написал че трябват и ританки все пак ще е студено времето.За дрешките от БГ не помня вече дали се свиват но мойте бяха от Сирия понеже нашия тати е арабин и свекито ме оборудва със всичко тогава не са мръднали въобще доста са качествени.
Приятен ден на всички.

# 707
  • Мнения: 1 572
dobra може ли малко повече информация за това, как си избираш посредника ....
Ето я темата, където всичко е подробно обяснено цък. Ако имаш други въпроси - питай на лични да не спамим тук. Аз съм "работила" с посредник Габко, но последния път малко ме ядосаха и спрях да поръчвам. Инъче като цяло са коректни и евтини, правила съм много поръчки с тях. За най-лесно им се обади по телефона и ги разпитай вместо да им четеш сайта.
За ританките - и аз съм им голям фен, намирам ги за практични при малко бебе. Но винаги отгоре съм им слагала и чорапче, за да пази по-топло... Но аз не съм добър пример, все ме гони параноя, че на детето му е студено  Blush

# 708
# 709
  • Мнения: 27
TROSHKATA количката може би ще я ползвате повече от година, тъй като като проходят децата те са много нестабилни и се уморяват доста бързо. Освен това се случва да спят по време на разходките и тогава е немислимо без количка. Нашата я ползвахме до втората годинка на сина ми.

The Girl според мен винаги ще се намери някой, който да ти разкаже история как са объркали пола на еди кой си. Вероятноста да объркат момче е мнооого малка. Доктора трябва да е хипер лаик или техниката да е мнооого стара. Като бях при Томова тя ми обясни, че някои доктори като не видят пишле казават, че ще е момиче. Но ако са специалисти ще чакат да видят и срамните устни на девойките и тогава да потвърдят пола.  ТА според мен много зависи кой гледа бебето и дали си прави труда да огледа "нещата" като хората. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт