внимавайте с промоциите на БТК!!!

  • 24 740
  • 310
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 202
Момичета, а дали можем да си купим някакъв рутер дето да ни свърши работа за ADSL-а на Vivacom, защото при нас май проблемът е именно в него...просто не мога да се разбера със служителите в офисите им, тъй като са твърде некомпетентни Confused

# 286
  • Soon London :)
  • Мнения: 133
Аз лично мисля, че не, защото ADSL -a не е като другия интернет, но може и да бъркам. Ще се допитам до колегите и ще пиша пак.

# 287
  • Мнения: 202
Аз лично мисля, че не, защото ADSL -a не е като другия интернет, но може и да бъркам. Ще се допитам до колегите и ще пиша пак.
  bouquet

# 288
  • Soon London :)
  • Мнения: 133
KIARA, права се оказах. Огледах даже един БТК модел, всъщност в него влиза телефонна букса. Продават се такива ADSL модеми, но пак не е сигурно, че ще станат, защото АДСЛ Модемите, които БТК дават имат някакви си техни настройки. Съжалявам Hug

# 289
  • Мнения: 202
Еехх, кофти...рутерите им не стават и исках да си купя някой, ама сега трябва да се примирявам с наличния Sad
juju Благодаря  Hug

# 290
  • Soon London :)
  • Мнения: 133
Еехх, кофти...рутерите им не стават и исках да си купя някой, ама сега трябва да се примирявам с наличния Sad
juju Благодаря  Hug
След модема на БТК можеш да сложиш  каквото искаш, може безжичен да боднеш даже.
Т.е. ще ползваш модема им само за входящ нет и след него АП или рутър, суич или каквото решиш Simple Smile Ако съм разбрала правилно какво искаш де  Hug

# 291
  • София
  • Мнения: 8 940
Момичета, а дали можем да си купим някакъв рутер дето да ни свърши работа за ADSL-а на Vivacom, защото при нас май проблемът е именно в него...просто не мога да се разбера със служителите в офисите им, тъй като са твърде некомпетентни Confused
Не може. Защото те си кодират рутерите.

# 292
  • Мнения: 202
juju, Aннa   bouquet и аз така подозирах, но ми се искаше някой, който е по в час с тези неща да потвърди Simple Smile...ами значи ще продължим с техните, които са повече от неставащи Confused

# 293
  • Мнения: 33
Цялата работа на БТК йм е такава... Некомпетентно обслужване, тъпа инфраструктура и залъгващи промоции...

# 294
  • Мнения: 1 370
немога да го приема това  Naughty Комисията за защита на потребителите трябва да се самосезира в такива случаи  Crossing Arms Тъжно, много тъжно. Ето затова нямам домашен телефон към БТК.

изпипано е юридически много грамотно и трудно може да се пребориш, да не кажа неможеш изобщо, защото аргументът "не чух" или "не прочетох" не те оправдава. Те са го написали, друг е въпросът колко объркващо с правни термини и подвеждащо.
Точно това ми казаха от КЗП Варна днес.
 Няма спасение от този договор, особено ако го сключва възрастен роднина. И си го подновяват по същата схема през 6м - т.е. преди да е изтекъл договораа го променят и удължават. Ако случая е с пенсионер, както е при мен, сигурно няма да се посвенят да му спрат пенсията, ако си позволи да не плати. Нямам думи да обясня, колко съм обидена...

# 295
  • София
  • Мнения: 2 062
Да се похваля - вече съм щастливо разделена с БТК Laughing Жалбата до КЗП даде резултат и спряха да ми начисляват суми за своеволно продължения от тях договор. Аз обаче ги засипах с допълнения жалбата. През месец - два пишех и до тях и до КЗП /по мейл/.

Не ги оставяйте тези да ви мамят!

# 296
  • Мнения: 372
Здравейте,  какво мислите за промоцците на Vivacom за преференциално купуване на GSM при включване в определен пакет? Колебая се дали си струва и каква е уловката?

# 297
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 797
не се колебай ами се откажи

# 298
  • Бургас
  • Мнения: 1 272
Майка ми днес е ходила да си плаща телефона и са й предложили някаква промоция за домашния телефон, вместо до сегашната такса от 13.50 да плащат по 6.50, плюс включени минути за извънградско .
Договор и молби не се подписвали, когато искаш се отказваш. Не знам къде е уловката,какво да я посъветвам? А иначе още тази вечер ще й се обадят да я питат,пъргави са.

# 299
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Майка ми днес е ходила да си плаща телефона и са й предложили някаква промоция за домашния телефон, вместо до сегашната такса от 13.50 да плащат по 6.50, плюс включени минути за извънградско .
Договор и молби не се подписвали, когато искаш се отказваш. Не знам къде е уловката,какво да я посъветвам? А иначе още тази вечер ще й се обадят да я питат,пъргави са.
[/quote
Погледни на сайта им-мисля,че се казва план фикс или нещо такова-подписва се Договор за 2 години, като само първите 6месеца абонам.такса е 6.50лв, а в останалото време от договора е пак 12.50лв. Уловката е 2годишен Договор, мисля,нямаш право да се отказваш или плащаш неустойка! Peace

Общи условия

Активация на акаунт