внимавайте с промоциите на БТК!!!

  • 24 741
  • 310
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 7 124
От няколко месеца не можем да се отървем от един пост, на който се плаща само такса за пазене на номер. Мисля, че е време за тотален развод на всичкото налично семейно БТК, което ми идва повече.
Но пък са упорити, не мога да им го отрека. Аз им казвам, че ще спирам телефони, а те ми обясняват каква хубава фирма са. Даже и за телевизията ми искали да се грижат.  Crazy "Каква телевизия ползвате?", ей на този въпрос отговорих с черно-бяла, а ако могат да ми я направят цветна с великолепието на услугите си. 

# 256
  • Мнения: 266
Има ли при вас някой, който е с този икономичен абонамент от 7.90лв. Мисля да минавам на него, но разговорите са едва ли не на тарифата на мобилните, та се чудя дали няма да е по-добре да си стоя на стандартната такса. Имам до 5 лв. разговори, за които давам 12 лв такса- не ми е изгодно. Тази икономичната ми се върти в главата...

# 257
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 798
Това зависи изцяло от теб,дали ще ги надвишаваш и как ще си засичаш разговорите ориентировъчно.

# 258
  • Мнения: 520
Има ли при вас някой, който е с този икономичен абонамент от 7.90лв. Мисля да минавам на него, но разговорите са едва ли не на тарифата на мобилните, та се чудя дали няма да е по-добре да си стоя на стандартната такса. Имам до 5 лв. разговори, за които давам 12 лв такса- не ми е изгодно. Тази икономичната ми се върти в главата...

7.80 е таксата за този план.
от 1 година сме на него. 30 минути са включени но само към БТК стационарни.
горе долу сме си в тези пари с редки изключения.
Пазим го заради възрастните,  докато ги има, че си знаят тези номера.
Дори и да ги надхвърлим минутите, таксуването е по 13 ст на минута.
но само към бтк мрежата. 

# 259
  • Мнения: 266
Това зависи изцяло от теб,дали ще ги надвишаваш и как ще си засичаш разговорите ориентировъчно.

iv.elina ,с теб обсъждахме и особеностите на офертите в близуу и хайде хоп и в тази тема. Оказа се, че май няма да мога лесно да се отърва от бтк-то и май ще се наложи да остана при тях.
Знам, че зависи от мен, но искам ориентировъчна информация, защото вече отвсякъде очаквам скрити условия. Тук самите разговори са около 13 ст. на минута, което за 5 мин разговор прави около 70ст, което си е доста. Отчитало се всяка започната секунда за една минута. Затова исках да питам дали има хора, които да са си изпатили в желанието си да икономисат. То за приказливите има доста повече възможности. Wink   Никак не са ми изгодни тия такси от окол о 15 лв, ама пък да си броя секундите докато говоря по домашния е доста тъпо.

# 260
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 722

iv Затова исках да питам дали има хора, които да са си изпатили в желанието си да икономисат.

Има да Simple Smile Една съседка само смяташе и броеше секундите и уж да е по-евтино, но я изненадаха с 90лв. сметка, а жената е пенсионерка и се видя в приключение.
Според мен, това е възможно най-неизгодният план. Може евентуално да се ползва колкото да има стационарен номер, на който само да ви търсят, а вие да се обаждате при нужда от мобилен. Иначе да се очаква почтеност от тази фирма е като да се чака от умрял писмо. Родителите ми също имаха такъв план, но след като пратиха 2 поредни месеца по 30-40 лв. сметка и то за нищо, на края го изключиха и минаха и те на мобилен. Добре че се отървах от БТК на време, няма оправия с тях, егати и наглеците са. Иначе много лесно се отървах - казах, че заминавам за чужбина, пуснах 1-месечно предизвестие и това беше.

# 261
  • Мнения: 520
Това зависи изцяло от теб,дали ще ги надвишаваш и как ще си засичаш разговорите ориентировъчно.

iv.elina ,с теб обсъждахме и особеностите на офертите в близуу и хайде хоп и в тази тема. Оказа се, че май няма да мога лесно да се отърва от бтк-то и май ще се наложи да остана при тях.
Знам, че зависи от мен, но искам ориентировъчна информация, защото вече отвсякъде очаквам скрити условия. Тук самите разговори са около 13 ст. на минута, което за 5 мин разговор прави около 70ст, което си е доста. Отчитало се всяка започната секунда за една минута. Затова исках да питам дали има хора, които да са си изпатили в желанието си да икономисат. То за приказливите има доста повече възможности. Wink   Никак не са ми изгодни тия такси от окол о 15 лв, ама пък да си броя секундите докато говоря по домашния е доста тъпо.

Чудесно е че игнорирате мнения които сте искали да прочетете, Въобще не ме вълнува тази част.
Проблема е Ваш. По горе са написани условията като забравих да спомена - договор за 1 година и тогава / към датата на подписването / ни подариха телефонен апарат. Стои си в кутията.
Не съм очарован / а / от услугите им, но както споменах, пазим номера заради родителите си, че те така си ги знаят. Докато ги има ...





# 262
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Чак сега открих тази полезна за мен тема. Тия от Виваком нещо се подиграват с нас. Миналия месец водих три разговора с чужбина и имам сметка от 100 лв. Преглътнах я някакси, но този месец само с един разговор с чужбина за около две минути и един с Мтел,ми сложили сметка 140 лв.Направо съм бясна. Сега ще ходя и ще искам разпечатка ,но не се надявам да успея да докажа ,че не съм говорила за толкова много пари. Tired

# 263
  • Мнения: 266
Чудесно е че игнорирате мнения които сте искали да прочетете, Въобще не ме вълнува тази част.
Проблема е Ваш. По горе са написани условията като забравих да спомена - договор за 1 година и тогава / към датата на подписването / ни подариха телефонен апарат. Стои си в кутията.
Не съм очарован / а / от услугите им, но както споменах, пазим номера заради родителите си, че те така си ги знаят. Докато ги има ...



Аа..нищо не съм игнорирала- дал/а / си изчерпателна информация, няма какво да и коментирам - вмествате  се в този план и това е. Просто съм в очакване и на други мнения. Прочетох условията и в сайта на виваком, те са ми ясни. Аз държа на телефона си именно заради номера, а не заради самия телефон и аз основно го пазя, защото някои близки хора така го знаят, но не мога да кажа, че  не го позлвам- може един, може 5 пъти да е в месеца, но си звъня.Затова искам мнение дали е изгодно- предварително ми е трудно да пресметна. Отчитам казаното в поста ви Simple Smile

Последна редакция: чт, 14 апр 2011, 23:25 от airy

# 264
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 798
Ето едно мнение относно евтин тарифен план.Ползваме плана,който е за инвалиди-7,80лв и 5ч. безпл. разговори.Принципно ползваме около 80-90мин. и никога не плащаме 7,80лв.а винаги 1-2лв отгоре.Не е толкова фатално ама е необяснимо. newsm78От стационарния телефон не се говори към мобилни,незнам нямам думи.

# 265
  • Мнения: X
И аз съм на 7.80,но защо си мисля,че тази тарифа е само с 30 минути включени?   newsm78
Не съм сигурна,беше отдавна,но нещо такова ми се върти в ума....30 минути.

# 266
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 798
Не-е-е нашата е за инвалиди.Аз съм 100процента сигурна.Даже има и за 5лв.,но тя е само за 1-ва група инвалиди.То ако беше 30мин. ние щяхме да плащаме по-сериозна сметка.Лошото е,че нещо не мога да се справя със това да откажа ел. фактура,за да получаваме разпечатка.Все се каня да звънна на 123 да ми помогнат във отказването.Иначе разпечатката се заплаща 60-70ст. за да вида какви шмекерлъци си измислят.

# 267
  • Мнения: 889
Има план за инвалиди- там се искат документ от телк, има и икономичен . Аз самата съм на втория от години и нямам изненади - 7.8 за 30 мин. Но НЕ го ползвам за да избирам от него. Ако смяташ да избираш и да броиш минути по- добре не се занимавай. Още повече че минутите са само към стационарни на бтк, а вече има доста конкуренция на стационарните. И ако някоя приятелката е абонат на кабелна телевизия например  и не се усетиш- може да стане купон.

# 268
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 798
И аз съм на това мнение.

# 269
  • Мнения: 266
Мисля, че и аз стигнах до това заключение. Наистина е по-добре така, въпреки, че наистина смятам, че на фона на конкуренцията цените за домашен тел. са доста високи-или по-скоро абонаментните такси и печелят единствено чрез ей такива договори, чрез които не можеш да се изместиш ако не се набуташ още повече. Сега трябва да чакам година предполагам ..., ама здраве да е, това е най-важното.

Общи условия

Активация на акаунт