внимавайте с промоциите на БТК!!!

  • 24 738
  • 310
  •   1
Отговори
# 300
  • Бургас
  • Мнения: 1 270
Да, сетих се след кано ви попитах и за това. Договора е за нови абонати, но те са стари, значи....
Според мен си търсят нови ,но предлагат и на старите да минат на тази тарифа. Не знам дали се е обаждала въпросната дама, те така или иначе решиха, че им е удобно, имат малко разговори, но с тази сегашната тарифа им идва скъпо. Дано не сгрешиха.

# 301
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Да, сетих се след кано ви попитах и за това. Договора е за нови абонати, но те са стари, значи....
Според мен си търсят нови ,но предлагат и на старите да минат на тази тарифа. Не знам дали се е обаждала въпросната дама, те така или иначе решиха, че им е удобно, имат малко разговори, но с тази сегашната тарифа им идва скъпо. Дано не сгрешиха.
Ако са без Договор просто искат да ги хванат с Договор Peace

# 302
  • София
  • Мнения: 30 186
Да, сетих се след кано ви попитах и за това. Договора е за нови абонати, но те са стари, значи....
Според мен си търсят нови ,но предлагат и на старите да минат на тази тарифа. Не знам дали се е обаждала въпросната дама, те така или иначе решиха, че им е удобно, имат малко разговори, но с тази сегашната тарифа им идва скъпо. Дано не сгрешиха.
Ако са без Договор просто искат да ги хванат с Договор Peace

не, целта е да се мине от старите безсрочни договори, на срочни  Close

# 303
  • Мнения: 7
Пускам го и в тази тема понеже касае същия проблем.

Подготвя се предаване по бнт1, което ще цели да се премахне тази порочна практика. Моля, ако можете да съдействате да се покажат нечистите подходи и откровените измами с които си служат виваком.
Повече информация има тук - http://blog.chiliev.com/?p=9092
Благодаря предварително ако решите да съдействате да се прекрати тази измама.
Моля, споделете и на ваши познати, които също са засегнати, подведени или измамени.
Поздрави.

# 304
  • Мнения: 8 911
Офффф, чак сега виждам тази тема  Simple Smile
Свеки беше за седмица в България и точно тази промоция нацелила  Crazy
Каза ми, че по телефона се съгласила на промяна на тарифния план и вариант, в който основната такса пада от 13 на 6.50 лв. Доставили й договора с куриер, тя подписала и разбира се, но не получила копие от този договор  Twisted Evil
Всичко това докато ние сме били на работа. Как мога да разбера, каква точно е била промоцията. Не вярвам да може нещо да се промени, де, но все пак да си знаем, какво ползваме

# 305
  • Мнения: X
Е, как не е получила?
Договорът, който ти пращат, остава за теб.

# 306
  • Мнения: 1 479
изпипано е юридически много грамотно и трудно може да се пребориш, да не кажа неможеш изобщо, защото аргументът "не чух" или "не прочетох" не те оправдава.
Не е изпипано, но трябва да се съдиш. Тези трикове са ги заимствали от други държави, късето тези номера бяха отхвърлени от съда като противоречащи на закона.
Трябва да се обърнете към Комисията за защита на потребителите или към някоя ТВ. да направят предаване.

# 307
  • София
  • Мнения: 30 186
изпипано е юридически много грамотно и трудно може да се пребориш, да не кажа неможеш изобщо, защото аргументът "не чух" или "не прочетох" не те оправдава.
Не е изпипано, но трябва да се съдиш. Тези трикове са ги заимствали от други държави, късето тези номера бяха отхвърлени от съда като противоречащи на закона.
Трябва да се обърнете към Комисията за защита на потребителите или към някоя ТВ. да направят предаване.

обърнах се точно към КЗП и след много нерви, ходене по мъките и упорство от моя страна, най-после получих извинение от Виваком и се върнах към стария тарифен план и безсрочен договор.


Успех на всички!

п.с. ето подробностите.

# 308
  • Мнения: 18 557
Явно доста хора вече са наясно с опитите им, защото последният път като ми се обади "представител" на Виваком, изведнъж стана доста нелюбезна след като на въпроса дали възнамеряваме да си запазим тарифния план й отговорих, че ако решим да го променяме ще отидем на място до техен офис. Не ме била питала дали ще го променяме, а дали ще го запазим...не съм била аз титуляр да казвам и ми затвори телефона без довиждане, без нищо.

# 309
  • Мнения: 2 180
О, аз пък съм доволна! Преподписах и за домашния, и за интернета, за мобилния /отделно са ми, не са в пакет/. С никакви обвързващи клаузи не ме връзват, договорите са срочни, след което могат да се прекратят по всяко време /няма я онази клопка да се подновява автоматично ако не се подаде уведомление месец преди датата на договора/. Четете, питайте, информирайте се и няма да се чувствате подведени.

# 310
  • Мнения: 1
Аз не съм никак доволна. Видях се в чудо с техните планове. Претенции имат да са най-евтините, но новата промоция на Мтел показва колко по-евтини тарифи може да има! Разликата е почти 14 в плановете в полза на Мтел и практически се налага към Виваком да се плаща 18 лева такса, вместо 4 и нещо. Sad Момичета, внимавайте много преди да изберете промоция!

Общи условия

Активация на акаунт