Отговори
# 705
  • Мнения: 1 328
Добро утро и от мен, хубава седмица на всички.
За мен започва с малко Sick.. след като снощи изядох 2 парченца черен шоколад, по принцип ужасно много го обичам.. и веднага след това ми се догади. Пууу, мислех че този път ще ми се размине Simple Smile
За термините - чудесна работа, браво, моя е така  Grinning

# 706
  • Мнения: 49
Добро утро и от мен мамчета  Hug

Мисля днес да звънна в Токуда, за да разбера как стои въпроса с ЖК по НЗОК. По мои изчисления вече съм в 6 г.с. дали е време да чуем сърчице ?

# 707
  • Мнения: 32
нищо не ми се прияжда и всичко ям  Mr. Green

Добро утро Simple Smile

днес съм на макарони с кафе  Crazy

кажете нещо за мазилото че много ме боли тоз ишиас - мога ли с нещо да мажа или да си купя повече носни кърпички и да  Cry по цяла вечер

# 708
  • Мнения: 1 328
нищо не ми се прияжда и всичко ям  Mr. Green

Добро утро Simple Smile

днес съм на макарони с кафе  Crazy

кажете нещо за мазилото че много ме боли тоз ишиас - мога ли с нещо да мажа или да си купя повече носни кърпички и да  Cry по цяла вечер

можеш да провериш за мазило с арника, мисля че става за бременни.. или питай док за някакво хомеопатично, има такива, които доста бързо действат и за мазане и на хапчета.

# 709
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
 Hug Добро утро Simple Smile
Колко много ми се беше насъбрало за четене...
При мен положението си е същото, яко ядене иначе  Sick Ха направя пауза по-голяма от 2 часа и после влизам в омагьосам кръг. Дано да му се вижда края на това неразположениие.
В петък вечерта имах някакви странни болки в бъбреците Rolling Eyes Обикновено нямам проблеми и се изненадах от тази болка. Вързах си една блуза на кръста да ме загрее и ми мина. Сигурно е и от гадната настинка. Носа ми е запушен, и нощем като дишам с устата ми придрасква и гърлото. За сега не съм взела някакви мерки, освен чай, мед и лимони. Лошото е, че и каката нещо се разкашля  Confused И съм на тръгни как ще я взема от градината и дали пак няма да ми наложи домашен режим.
За прияждането на разни неща... ми аз като съдя по себе си... както по цял ден мисля какво и кога да ям, че да не ми е зле... то неизбежно стигаш до някакви конкретни неща, дето точно в момента не са налични в хладилника  Mr. Green
Иначе вчера си направих една разходка в Кауфланд (по принчип не пазарувам аз) и си представях как всяко нещо дето видя и ще ми е в количката. Ми... не ми се случи. Даже хич. Ама щото се бях настроила и си взех разни работи дето си спомних, че са ми се забивали в мозъка. И така си имах все "полезни" работи в количката  Mr. Green
Намерих и прословутия бразилски орех. Мисля, че е печен. Ама нещо вкуса ми не ми е много приятен, представям си ако беше суров  Rolling Eyes

# 710
  • на североизток
  • Мнения: 285
Добър ден и от мен!
Не съм ви чела два дена и сте изписали темата Shocked
За списъчето - благодаря и моят термин е точен Hug
Сега се връщам да ви чета, че имам много да наваксвам.

# 711
  • Варна
  • Мнения: 71
Здравейте, моят термин е на 21.05.2011г.

# 712
  • Мнения: 847
wallka, добре дошла,желая ти много късмет и май месец да станеш горда баба!
Не знам защо сте решили в Токуда,разбира се решението си е ваше, но трябва да знаеш, че: Токуда нямат спешно отделение, т.е. ако дъщеря ти има нужда от помощ или консултация,няма да има към кого да се обърне; освен това Токуда е хубаво място за раждане,ако всичко ти е наред-иначе ти следят бременността,колкото да ти вземат парите и накрая те препращат към Майчин дом. Казвам ти това от опит на близки и познати,но можеш и сама да го провериш. Аз лияно за това се отказах от Токуда още с първата си бременност. Според мен е хубаво да се свържте с клиниката "Майчин риск", отделение "Високорискова бременност" и да си се следите там от самото начало. Майчин дом имат договор с Военно-медицинска академия и изпращат там случаите,с които дори те не могат да се правят. Така или иначе имате време да проучите всичко и да направите най-добрия избор. Надявам се да съм била поне малко полезна  Grinning

# 713
  • Мнения: 137
Добър ден и от мен:)

Днес не мога да се надигна от леглото,   вече съм в редиците на Sick, само сутрин, през деня някак удържам гаденето.

На мен пък ми се дояждат разни неща, но само солени..... Купих си бразилски орех, но още не съм го опитвала.

Толкоз от мен...отивам на работа...

Лек ден



# 714
  • Мнения: 660
Привет, дами!

Много сте писали последните 2 дни... едва попрочетох, че днес нещо не се чувствам добре и гледам да полягвам предимно.

Благодаря ви за труда с термините - моят за сега е така, но съм на лекар чак на 13.10. и ако каже друго се надявам да може да се смени.

Отивам да полягвам, че пак ми се  Sick

# 715
  • Мнения: 10
Мамчетаааа, помощ! Огладнявам на по-малко от 2 часа хахаха Накрая ще бъда слоницата-майка, ако продължавам с тези темпове. Уж се опитвам да се залъгвам с малки неща, ама вече съм над 2кг плюс. Явно килограмите, които свалих преди лятото сега ще ми се върнат бързо-бързо. Четох, че ако си бил с нисък индекс на телесна маса, може да качиш до 18-20кг. Ама не ми се иска много-много да се стига до там.
Вие с какво залъгвате глада си?
Аз нямам някакви конкретни изисквания към храната  Laughing Дори много се чудя какво да мушна в устата си, ама пусти глад... трябва да се яде. #Crazy

# 716
  • Мнения: 356
Момичета,здравейте и от мен.Не говорете за  този глад,че аз съм на най-много 3 часа и съм качила вече 6 килограма,до 9 месец сигурно вече ще се  newsm55 Joy.Исках да попитам някой вечер докато спи усеща ли някакви болки в коремчето ниско долу?Аз вечер като си легна и все нещо ме наболва...маика ми казва че било нормално,от разтягането на матката се усещат леки болки.А относно течението...аз от няколко седмици съм направо сухичка...но ако се напъна малко повечеко за нещо и тогава чак ми се появява.Леле вече нямам търпени да гушна малкото си  newsm30 newsm30 newsm30 или да усетя как ритка !!!

# 717
  • Мнения: 11
Io_Io, благодаря мила за съвета!Ще търся тази клиника "Майчин риск".Предложението ми се вижда много добро.Относно военна болница роман мога да изпиша.Аз от 25 години работя в Министерство на отбраната и от толкова съм пациент на военна болница.Военна болница,или както ти я наричаш Военно-медицинска академия има само клиника по гинекология и не се занимава с бременни.Аз няколко пъти вече писах, че преди месец се оперирах в Токуда.Защо мислиш избягах от Военна болница и отидох да си плащам в Токуда?Дали защото парите са ми излишни?Неееее!Уплаших се и не искам да ги видя.При първия преглед на моя проблем д-р Анастасова от военна болница ми каза, че нямам десен яйчник и понеже аз съм оперирана от извънматочна бременност реших, че тогава са ми извадили яйчника без да ми кажат.Когато отидох в Токуда заключението на докторицата предизвика бурен смях там.Оказа се, че ми е преброила яйчника за киста без дори да му има нещо.Ха дай се в ръцете на такива!Нещо не мога да се сетя какъв ще е този проблем дето в Майчин дом няма да могат да го решат, а ще го решат във военна болница.Малко се унесох в писане, но винаги се ядосвам като се сетя.Имам позната медсестра от военна болница.Тя също търси да се оперира някъде навън-нищо, че работи там.Майчета, какъвто и проблем да имате да стоите далече от военна болница.А и отношението им към пациентите е крайно арогантно.

Последна редакция: пн, 04 окт 2010, 12:53 от wallka

# 718
  • Мнения: 13
Момичета някой ще си правили фетална морфология четох ,че трябвало да се направи до 13 седмица.Тези който са от Варна къде мислят да го направят и някой знае ли цени ?

# 719
  • Мнения: 3 459
Здравейте и от нас Simple Smile
За ядене хич да не чувам, че съм станала баси опустошителя на храна  Mr. Green
Току-що изядох две купи таратор  ooooh!

Самиси, аз ще ходя на ФМ и БХС след няколко седмици. Цените тук в Пловдив се върят около 60-80 лева за ФМ.  Peace
БХС - 80 лв.

Общи условия

Активация на акаунт