Отговори
# 690
  • Мнения: 0
Момичета и при мен се появи леко кафеникаво зацапване без болки много бледо кафяво.Нормално ли е малко съм притеснена Sad

# 691
  • Мнения: 13
Аз редовно си се запасявам със сурови ядки - бадеми и орехи най-вече, взех си и от този бразилски орех днес (уф, бива ли да са толкова по-скъпи суровите ядки от печените?!).

При мен се оказа, че все пак е имало отлепване, само че този дежурният, на когото попаднах, не го е видял тогава, защото ме гледа с коремен ехограф. Добре, че го убедих да ми изпише Утрогестан. Сега е зарастнало, но продължавам с Дуфастон и Но шпа.

Другата седмижа се записвам на ж.к. и много се вълнувам, защото попаднах и на най-страхотната акушерка, при която се надявах да бъда. Ако има някоя мама в Майчин дом Варна, да споделя как върви. Аз имам голям стаж там, лежала съм 4-5 пъти, имам какви ли не процедури правени, включително операции и ин витро с последвал аборт, така че мога да давам инфо ако трябва.

п.с. Юхууу, сега видях на тикерчето, че вече съм в 10-та г.с.! Оле много бавно минава това време!
Аз не съм от Варна , но мисля в Майчин дом да отида на няколко прегледа и да раждам там.Може те ли да ми препоръчате лекар.

# 692
  • Мнения: 3 459
Тамън да направя севтето в новата тема, ама гледам не може да се пише.  Rolling Eyes

# 693
  • Мнения: 11
Момичета и при мен се появи леко кафеникаво зацапване без болки много бледо кафяво.Нормално ли е малко съм притеснена Sad
Нека не те плаша.Може и да не е нещо сериозно, но утре рано иди на лекар.Ние и да ти кажем не сме лекари, а и можем да те объркаме.Или ще те изплашим ненужно или ще те успокоим прекалено, за да не вземеш мерки на време.Чичо Док най-добре знае.

# 694
  • Мнения: 15
Samisi, аз съм при Капка Атанасова - изключително съм доволна от нея. Преживяхме какво ли не заедно и тя направи всичко възможно, за да сбъднем мечтата си за детенце. Много е всеотдайна и се ангажира лично - звъни ми постоянно, дори и от чужбина, само да ме проверява как съм, особено ако има някакъв проблем.
Имам познати при д-р Бейлерян - също я хвалят много, много е мила, реагира добре при разни ситуации, и аз съм останала с добро впечатление като я засичам по коридорите, понеже е точно в съседния кабинет.
Разбира се, Якови - баща и син - и с двамата имам малко опит - страхотни професионалисти.

Имаш избор, общо взето  Wink

Gergka, и въобще всички дами, при такива симптоми няма форуми, няма интернет, директно звънете на лекарите си - те затова са там. И вие ще сте по-спокойни, а и ще се реагира бързо и адекватно ако се наложи.

# 695
  • Мнения: 13
Извинявам се за малко тъпия въпрос , но как точно определяте кафяво ли е петното.Аз от няколко седмици имам засилено течение заради което си слагам ежедневни превръзки и някой път ако не съм имала възможност да я сменя да речем 4 часа после има по тъмен цвят който бие на кафяво.
До сега не съм мислила ,че е притеснително. Уф съжалявам за глупавото описание.

# 696
  • Мнения: 15
Изследвала ли си се за това течение? Принципно, нормалното засилено течение при бременност би трябвало да е примерно като такова при овулация - прозрачно и бяло. Ако е жълтеникаво или с по-наситен цвят, с миризма, това може да е признак за някакви инфекции, възпаления или хормонални нарушения.

# 697
  • Мнения: 13
Изследвала ли си се за това течение? Принципно, нормалното засилено течение при бременност би трябвало да е примерно като такова при овулация - прозрачно и бяло. Ако е жълтеникаво или с по-наситен цвят, с миризма, това може да е признак за някакви инфекции, възпаления или хормонални нарушения.
Изследвания ще ми пуснат другата седмица.Течението не ме е притеснявало до сега понеже няма  миризма и е прозрачно или бяло в някой моменти , но задължително ще искам да направя и микробиология.Четох ,че през бременноста е нормално да се появи или да се засили течението важното  е да нямаш някакви оплаквния.

# 698
  • Мнения: 299
Здравейте майски мамчета! Hug
Аз се завърнах официално сгодена  Grinning
Даже халките поръчахме вече и въобще подготовката върви
Иначе и на мен по малко ми се гади но не се е стигало до повръщане.
Но вече не мога да мина без съм след обед  Blush ако не дремна-заспивам в 9
А за цигарите и аз съм против.Още като започнахме опитите ги отказах и съм по-спокойна сега.
Samisi най-добре да те види лекар

Лека вечер от мен!

П.П Samis и аз имам някакво такова белезникаво.Аз разбрах че ти е било кафеникаво.... Blush
На мен ми пуснаха микробиология,но не са ми звъннали до сега,което трябва да значи че няма нищо

# 699
  • Мнения: 0
Tedy,и аз съм на вална халки рокли и сватбена подготовка.Колкото до течението за което ви споменах по пано чух се с доки,ако е кафеникаво без болки било нормално,но ми каза ако имаш болки идваш.Лека нощ  Hug

# 700
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
Добро утро bowuu
Значи много булки ще имаме и ще гледаме много сватбени снимки Party
Новата тема я правя в момента...когато е готова ще дам линк към нея и ще заключа тази. Благодаря за списъчето... Heart Eyes

# 701
  • Мнения: 11
Доро утро,мили момичета!Аз нали съм баба и съм отпуска не мога да спя много и ето ме сутринта рано тук.Да Ви е приятен деня и да нямате оплаквания! Hug

Последна редакция: пн, 04 окт 2010, 07:46 от wallka

# 702
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Добро утро, мами  Party Аз вчера тъкмо се похвалих, че не съм  Sick и няма и половин час след това........
Искам да ви попитам - прияжда ли ви се някога нещо? На мен като, че ли да, ама е временно и после ми минава. Какво правите в такива ситуации?

# 703
  • Мнения: 11
Нелка, това за прияждането е повече легенда и бабешки приказки (аз съм модерна бъдеща баба Praynig и за това говоря така).При моите две бременности не ми се ядеше нищо, та камо ли да имам силно желание за нещо определено.Даже напротив-аз съм си пощелива, а тогава изгубих апетит.И с приятелките ми беше така.Но, ако ти се яде нещо си хапни и да ти е наздраве Peace

# 704
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Ми на мен по принцип понякога ми се прияжда, дори да не съм бременна. На, онази вечер гледах една апетитна реклама и така да ми се прияде  Laughing Ама нищо ми няма де.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт