Отговори
# 15
  • Мнения: 2 222
ЧЕСТИТО, Валерия!!! Каква голяма и хубава девойка е Радост   Hug

# 16
  • у нас
  • Мнения: 1 870
и аз тук Hug

# 17
  • Мнения: 15
Haide I az ot klinikata v novata temichka Simple Smile Samo deto az ja vijdam cherno bjala Simple Smile
Valeria, da vi e jiva I zdrava malkata-goljama Radost!!!
Vesi, prati im ti parolkata na aissa I nat Simple Smile

# 18
  • Словения
  • Мнения: 32
Браво, Гала   bouquet Мерси за новата тема, а ние мацки, останалите трябва също да се научим да правим темички, че вижте докъде я докарахме да тормозим мама с бебче, което пък милото има вече и колики. Успех в борбата с тях, Гале  Hug

Ева2010, благодаря ти   bouquet,  Praynig и стискам палци за теб да тръгне родовия процес от само себе си!

Опа, още бебенца Grinning
Честито на Валерия и Красс   bouquet Бъдете щастливи, момичета с малките си рожби Grinning

# 19
  • Мнения: 1 427
Лелеее, Валерия - какво хубаво пухче  Heart Eyes Да ти е жива и здрава и само радост да ти носи!

# 20
  • Мнения: 95
Валерия, честита Радост. Леле, колко е пухкавка. Да ти е жива и здрава!
П.С. качих още нови снимки на Ема в албума  Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 1 193
Леле истинси бебевалеж е при нас!

Честито на новите мами!

# 22
  • някъде в България
  • Мнения: 55
Здравейте,извинявам се че спрях да пиша напоследък ама сърцето ми се разби от дертове вече.От по предната седмица и миналата малкия прави гнойни ангини и много високи температури.Разорихме се от пари за лекарства,търчане по лекари и горкото ми дете.Отделно и за прегледите по бебето в частната пръскаме парички и само плача и не мога да намеря дори време да поспя като хората.Днес бях при доки да потвърдим датата,но надявам се да ме извините няма да я оповестя засега(тия дни ще е ) и ще пиша смс вероятно на Галка като дойда в съзнание след операцията.Само се моля да закрепя малкия докато влезна и да си отдъхна малко поне,ама не виждам как ще стане.Татко се опитва да вземе отпуската и да се включи да помага ама и това се бави.В събота мина рожденния ден на малкия скромно поради много причини и сега нямам търпение да си гушна и другото детенце.Напълних пак поста си само с оплаквания ама незнам дали ще ме разберете какво ми е да се смея да се порадвам на предстоящото събитие. Тая нощ се очертава пак тежка и без сън, а рано сутринта трябва да дам АБ и да търча пеша в другия край на града при личната педиатърка за едно направление и от там да отида при другата да задейства изследванията.Да го дупчат и сама  Cry

Сега искам да честитя на всички мами който родиха свойте рожби,нека им бъдат живи и здрави и да пълнят дните им с много радост и щастие.
На тези който още не са родили желая леко и бързо раждане и да се насладят на най-прекрасния момент пълноценно.

Ще ви прочитам когато мога за да съм в течение на нещата но незнам дарли ще пиша,така ми е подтиснато.

# 23
  • някъде в България
  • Мнения: 55
Забравих да пиша че днес доки като "замерва" бебчо ме "попари" че едва ли ще се роди повече от 3.100 кг в най -добрия вариант. Е явно ще си родя още  едно малко мишле като баткото.

# 24
  • Мнения: 33
Melani34, моето слънчице се роди 3,100 кг и спадна до 2,900 в родилното. Нормално си е детето, не е мъничко. Качих снимчици в албумчето, такива сладурчета са всичките  Hug

Дана, благодаря за отговора, мисля,че много ще ми помогне, тъй като в болницата ми казаха,че 10 минути упорство от моя страна са достатъчни и ако не ще - не ще. Сега ще пробваме 20 минути, надявам поне за малко да почне да захапва, въпреки че той така започва да плаче като е гладен и е на гърдата, а не получава храна в устата си директно,че не знам как ще изкараме 20 минути. Но ще опитам задължително още на следващото ни хранене.

Валерия
, Честита дъщеричка! Тя много пораснала, както се казва - направо отгледана! Само радост да ти носи!

# 25
  • Мнения: 95
NKl , мнооого е сладък малкия. И с тези дрешки е страхотен!

# 26
  • Мнения: 1 427
 Hug Мелани, само е опитай да се успокоиш! /лесно е да се каже/

Малко извън темата - но се подсетих от една друга тема за педиатрите. Нали знаете, че след изписването трябва да дойде педиатъра на детето на домашна визитация. Има много лекари, които злоупотребяват и искат суми от порядъка на 15-20лв за това посещение. Според програма Детско здравеопазване това посещение се поема от ЗК и е безплатно.

# 27
  • Мнения: 71
Валерия, страхотна малка принцеска...да ви е жива и здрава и само хубави неща да и се случват!!! Къде роди ти и при кой лекар?

# 28
  • Мнения: 0
...Браво, Гала   bouquet Мерси за новата тема, а ние мацки, останалите трябва също да се научим да правим темички, че вижте докъде я докарахме да тормозим мама с бебче...

ама ,миличка, аз не съм я правила - тя си е на мъничето, аз само я копирах.
Melani34, моето слънчице се роди 3,100 кг и спадна до 2,900 в родилното.


аз родих 3050 - изписаха ни 2860 - и сега на 15 дни сме 3650


Ауууууууууууууу- много се извинявам, забравила съм да изляза от профила  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed - gala съм.

# 29
  • Мнения: 102
ама съм  много зле, това като писне и си забравям и името,така жално плаче - айдееее пак  #Crazy

отивам да се къпем  newsm37  bath1  bath help  sport027

Общи условия

Активация на акаунт