Бременни майки в чужбина - 32 тема

  • 23 262
  • 732
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 268
Боби , мерси!Ами да официално там съм регистрирана като местожителство.То вярно, и аз се чуда защо са ми тези осигуровки тук в бг.
Лeни ,  Hug

# 46
  • Мнения: 293
Ламмах, честита дъщеричка! Да се радвате една друга Hug
Аз това със страха така и не го разбрах, мен никога не ме е било страх  Rolling Eyes
Звезди, ти гледам си се отдала на форума днес, предчувствам, че ще раждаш скоро, поне при мен беше така  Wink

# 47
  • Мнения: 10
Честити принцеси на двете щастливи мамчета Цвети и Lammah! Да са живи и здрави и много щастливи бебета!  newsm51

Искам да помоля да ме впишете в бременелския списък. Терминът ми е на 27 Април 2011. Благодаря предварително   bouquet
Аааа, и как мога да разгледам албумчето?!?

# 48
  • Мнения: 7 914
...
Звезди, ти гледам си се отдала на форума днес, предчувствам, че ще раждаш скоро, поне при мен беше така  Wink

Нямам друг избор. така ме боли -  то кръст, то някое сухожилие, коремът ме стяга ужасно.Чувствам се развалина! Но какъв апетит имам. Crazy

# 49
  • Мнения: 293
А теорията на Марита помниш ли  Mr. Green Като те заболи всичко и като решиш, че не можеш повече и хоп вземеш че родиш  Mr. Green
Когато и да е, по вода да е мила  Hug

# 50
  • Мнения: 4
Йеееее още едно бебенце сме си имали newsm68!Ламмах,честита дъщеричка!Да вие жива,здрава и много усмихната!  bouquet
Shamsina,видяхме го тоя Ливан най-после  Grinning ,благодаря за снимките...красиво е!Мечта ми е този изток...ехххххххххххххх
Днес бях на преглед..,понаревах се малко в болницата,че накрая взех че си тръгнах! Cry Доктора ми каза,че кръвта ми хич не била добре,двойна доза желязо трябва да пия от утре...дадоха ми час за още един скан,което още повече ме притесни..това за Англия не е нормално,в много редки случаи дават 3,а на мен този ще ми бъде 4-и...,а уж всичко е наред!Малкия си расте както трябва,дори върви големичък за седмицата в която съм...измериха го 1420гр. и с едни такива големи ококорени очи  Shocked ми казаха:"Аааа голям е,ама ти не се притеснявай!" Добре,няма... Tired
 Айде отивам да си хапна нещинко,че ми прегладня от притеснение...пък и да не развалям хубавия бебешки ден...

# 51
  • Мнения: 628
оооо gerchy, я споко! Нас ни правиха 5 или 6 ФМ, откриха ни липсата на кост на носа, ама пак сме си готини Wink Не се напрягай, трябва ти спокойствие!

Новини от Цвети????

# 52
  • Мнения: 7 914
А теорията на Марита помниш ли  Mr. Green Като те заболи всичко и като решиш, че не можеш повече и хоп вземеш че родиш  Mr. Green
Когато и да е, по вода да е мила  Hug

Благодаря! И аз това казвам, нека си се надявам, пък нещата сами се нареждат, особено онези върху, които нямаме контрол Flutter

# 53
  • Словения
  • Мнения: 32
Еха - още едно бебче Grinning Lammah, честито, миличка   bouquet Нека не се отърве от здраве, късмет и обич! На теб бързо възстановяване и много радост за цялото семейство!


Момичета, ние утре ще водим бебана на 1-та й консултация и веднага след това отпрашваме към БГ - стискайте палци да стигнем до сутринта в петък, че май често ще трябва да спираме заради маймунката. А след това като се върнем другата седмица живот и здраве, трябва и да съм приключила вече с проклетия превод (вече адски съжалявам, че се захванах с него) и ще ви посветя повечко време, то крайно време вече да пиша й при родилите  hahaha Ама свикнах с бременилките Heart Eyes и още ме гони носталгия по корема Crazy

И една смешка за лека нощ - днес като понесох малката към банята, за да я къпем имах неблагоразумието да бъда с разпусната коса и това човече като ми хвана косата - стиска с всичка сила ви казвам и не пуска, едва я откачихме - умряхме от смях hahaha
Сладки сънища от мен и до скоро!

# 54
  • Мнения: 4
Боби,успокой ме малко,че направо ти казвам полудях днес!Преди малко с една дружка приказвахме по тая тема,та тя ми каза,че го дават тоя скан,защото бебето вървяло по-големичко от нормалното и не искали да рискуват с нормално раждане...искали да си следят как ще върви занапред и ако се налага ще има секцио...ама на мен това не ми го казаха днес  #Cussing out както и да е,вече ми е малко по-добре.
Цвети се обади късно снощи,беше поизморена,но звучеше добре-щастлива много...каза,че малката е с черна косичка и много сладка..спеше си при нея...притеснена беше единствено,че няма още кърма,ама тя ще слезе-нормално е да не тръгне веднага!Днес,не сме се чували,защото нали аз тичах целия ден по болници,а тя предполагам си е почивала...пропуснах да кажа,че операцията й я е правила българка и е останала много доволна като цяло от обслужването! Simple Smile Останалото май ще е по-добре да го чуем от нея самата,че тя ще го разкаже с подробности.. Simple Smile

# 55
  • Мнения: 7 914
gerchy
 предай й много  Hug и че я чакаме с нетърпение в темата Flutter

water4e
 сега ти е смешно, ама моят син още ме дърпа за косата. Навик му е, като седне до мен, да протегне ръка и да ме хване за косата.

# 56
  • Торонто/София
  • Мнения: 251
gerchy
 предай й много  Hug и че я чакаме с нетърпение в темата Flutter

water4e
 сега ти е смешно, ама моят син още ме дърпа за косата. Навик му е, като седне до мен, да протегне ръка и да ме хване за косата.

звезди - това явно е доста често срещано - моя юнак рядко заспива/гледа телевизия/седи до мене без да ми подръпва косата  Mr. Green
да ви кажа обаче при мен развитие няма така че имам пак час за другата седмица да видим тогава  newsm78

# 57
  • Мнения: 106
ЧЕСТИТА ТЕДИ НА ЛАММАХ!!!!!! МНОГО, МНОГО ЗДРАВЕ И ЩАСТЛИВИ МОМЕНТИ ЗАЕДНО!!!! И БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ!!!!

Ех, че хубаво - толкова много бебоцииииииии  newsm44  Като се замисля - леле, наближава заветния час  #Crazy  Абе, има си време, ама като го гледам как летииииии  Crazy

Публикувах си дрешките за бебо - купени и подарени Simple Smile Гледам да не се увличам, ама всеки път като мина покрай бебешки магазин ми идва да вляза и да изкупя всичко  hahaha

# 58
  • WA, USA
  • Мнения: 512
Честито мамчета! Да се възстановите бързо и бебетата ви да са живи и здрави, и само да ви радват!

# 59
  • Мнения: 7 914
booboo's mama
 моят ме прегръща и си" забравя" ръката на тила ми и почва да увива косища. Mr. Green
Ама и аз му го връщам понякога, не че ме оставя де. Joy Но става весело.


Хайде отивам да посрещам мама! Party Party Party

Общи условия

Активация на акаунт