Паническо разстройство - част 6

  • 93 937
  • 743
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 135
Мили момичета,
Честит ви Осми март Laughing
Бъдете ведри, здрави, красиви, щастливи Laughing
Повече спокойствие и хубави преживявания с любимите ви хора Hug

# 721
  • Мнения: 52
Къде изчезна Амира,някой знае ли нещо?

# 722
  • Мнения: 1 495
Момичета , аз пак съм в "джаза" , както се бъзикаме с мъжа ми. Преди време бях писала, че всяка сутрин като тръгвам за работа има един мъж на средна възраст , който виждах да се шляе по улиците около нас. Той живее около нас ама е много някак си странен и съмнителен. Та , от бая време не го бях срещала , но оня ден го видях сутринта отново и страшно ме хвана страх от него. Не ми казва нищо , но мен си ме е страх от преди от него , защото преди година и нещо всяка сутрин стоеше на мястото , от където ме вземаха със служебната кола. Аз мислех в началото , че и той чака някой да го вземе , но не. Идваше и си тръгваше после. Това ме наведе на мисълта , че нещо е тряснат в главата. Не знае, обаче , че и аз съм тряснята , хаха Grinning. Идеята ми беше , че сега като го видях отново ме хвана параноята  , която най - вероятно е само параноя , но аз съм много наплашена , защото като бях 1 клас един се опита да ме изнасили. Имам си я тая травма. Не съм убедена , но е възможно и този случай да е дал отражение на сегашната ми лабилна психика.
Иначе и за болести пак взех да си мисля. Реших , че имам нещо на белия дроб , по принцип съм пушач , но пуша малко , да кажем по 5 цигари средно на ден. Кървят ми много венците понякога и оня ден изкашлях се аз и усещам някакакъв вкус на кръв в  устата. Веднага отидох до банята и наистина слюнката ми беше кървава. Изплакнах се и спря. После дълго се наблюдавах , но нямаше повече кръв. Така се стреснах , казах на мъжа ми той вика абе това е от венците ти. Насъбрала се е кръв в устата и като си се изкашляла и си усетила и вкуса , като се е насъбрала повече слюнка и така. Ама аз така се психясах , че не е истина. После забелязах аз на другия ден , че леко ми кърви венеца като го раздразня ама оня ден много се стреснах , защото стана като се изкашлях.Оф не знам ама с  наближаването на пролетта пак ме метнаха какви ли не мисли. То може и да е от факта , че оставам без работа и май се позасилиха черните мисли Sad.

# 723
  • Пловдив
  • Мнения: 869
Елизабет, гледай сега от положителната страна. Бих те посъветвала да смениш мястото от което те вземат за работа, но пък ето виж ти вече няма да ходиш, така че няма да го срещаш този мъж. Ето ти положителното! Ще си починеш малко вкъщи, ще си обърнеш внимание на себе си, ще си поизчистиш и подредиш къщата, ще се видиш с приятелки и т.н...Пак положително!
Ще имаш време да си търсиш нова работа...
Ееее малко с финансите може би ще е малко по-трудно, но пълно щастие -НЯМА !

# 724
  • Мнения: 135
Elizabett, по- спокойно момиче Simple Smile Не се вглеждай толкова във себе си. кръвте е може би от венците ти. не прави трагедии. Не се психясвай излишно. казвай си здрава съм, нищо ми няма. Пък защо не вземеш да спреш цигарите-те и без това вредят и влияят на симптомите на пр. Ето ти повод да се откажеш от вреден навик. не се вглеждай в себе си.помисли колко тежко болни хора има по света-те какво да кажат, какво да си мислят.а ти се чудиш каква болест да си припишеш.ако пък толкова много ти е притеснено иди на лекар за да се успокоиш.това, че оставаш без работа-всяко зло за добро.няма да срещаш плашещия те човек.

Към всички момичета се обръщам:мислете за хубавото, положителното. махнете лошите мисли.направете нещо приятно специално за себе си.напр.купете си цвете,или малък подарък,излезте на разходка,поглезете се.
не се вкопчвайте в лошото.

# 725
  • Мнения: 177
Здравейте!
Аз днес пак имах "атака".
Та да ви питам случвало ли ви се е да започне леко да ви трепери главата? И да чувствате напрежение и леко пулсиращо изтръпване, отзад към врата (кръвното ми е нормално) Rolling Eyes
  bouquet

# 726
  • Мнения: 52
Всичко ми се е случвало да изтръпне-и врата,и ръцете от лактите надолу,главата,научих се да се разсейвам и отшумява.Следвай основната мисъл-че нищо не може да ти се случи,просто с годините се оттренирва,ако мога така да го нарека.Горе главата.

# 727
  • Мнения: 305
laysi на мен ми се е случвало да ми сякаш тръни главата,но като съм си мерила кръвното в този момент е било доста ниско ,след това ми отминава.Но ти казваш ,че ти е нормално тоест около 120/70 имаш предвид или ?май не зададох точно въпроса, защото то при всеки под нормално е различно.

# 728
  • Мнения: 177
maria_84 Беше ми 120/80 но аз го поддържам много по-ниско 90/60

# 729
  • Мнения: 305
laysi мила затова ти е станало така,ти ако си свикнала със по ниско кръвно за теб 120/80 си е направо високо ,затова всичко ти е пулсирало..По принцип при ПА съм чувало ,че то скача изведнъж и след няколко минути се нормализира стига в този момент да не си се уплашила ...,като ти стане така започни дълбоко да дишаш и то ще отмине...Та цялата ми мисъл беше ,че ти ако си със кръвно около 90/60 за теб 120/80 е високо

# 730
  • Мнения: 1 495
Да , и аз съм с по - скоро ниско кръвно , някъде към 110/70 ми е в нормално състояние , но ако го вдигна малко над 125/85 се чувствам направо размазана.

# 731
  • Пловдив
  • Мнения: 869
При мен е същото! Значи, приемаме го за нормално явление! Wink И няма нужда от паника...

# 732
  • Мнения: 802
Щастието? Добра пура, добра храна и добра жена - или пък лоша жена.
Всичко зависи от това колко щастие можеш да понесеш.

Джорд Бърнс

# 733
  • Мнения: 87
Здравейте паники!

Искам да ви попитам пилили сте деанксит за нашия проблем?

Как ви действа, оплаквания?

Питам, защото пак съм в криза/ментата,глог и валеряна са ми слабички/, а не искам да пия лексотана пак.

# 734
  • София
  • Мнения: 749
Аз пия деанксит (по 1 на ден сутрин). И мисля, че много добре ми действа.
Когато го пия нямам ПА (да чукна на дърво). На няколко пъти го спирах, защото ми свършваха хапченцата и на 4-5 ден ме удряше пак Sad

Та сега стриктно си го пия.

Мента, глог и валериан на мен изобщо не ми помага.

Общи условия

Активация на акаунт