Паническо разстройство - част 6

  • 93 872
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 67
Аз съм пила деанксит..незнам дали ми помогна...Но със сигурност не ми действаше веднага,както аз очаквах.В смисъл той действа с натрупване-той е комбинация от антидепресант+успокоително.Затова го зарязах и сега съм на Ровотрил при нужда,но говоря за не повече от 1 път месечно.Ривотрила не е лечебно средство,а по-скоро спасяващо положението.Но на мен това ми стига,спокойна съм като знам,че има какво да ми подейства.

# 736
  • Мнения: 923
Аз съм пила деанксит в продължение на около 8-9 месеца само по една таблетка сутрин, чувствах се добре, след като го спрях не почувствах никаква разлика, не ми стана по-зле  Laughing, което ме кара да се съмнявам дали въобще е имал някакво действие, по скоро аз бях спокойна, че съм си взела розовото хапченце и нищо лошо не може да ми се случи  Party
Момичета, баща ми пак има проблеми, сега ,, краката му горят ''Rolling Eyes. Личната го е изпратила на невролог и там са му изписали амитриптилин, но той е убеден, че му има нещо физически и ще си прави изследвания на мускулите. Не знам как да го убедя да престане да си търси заболявания и да се радва на живота, при него сякаш по това време се засилват оплакванията  Tired

# 737
  • Мнения: 2 357
Момичета, аз тези дни се замислям какво се случва с мен и защо... ooooh!
Стигнах до извода, че така съм се наплашила от тази моя майка Cry отраснах с мисълтта и вечната тревога, че мама е болна....все имаше нещо около нея, рак, диабет, кръвно, все и объркваха я лекарствата, я нещо друго в лечението....отраснах гледайки как си бие инсулин, как си мери кръвното, как я приемат и изписват от болници и май това изигра много лоша роля в психическото ми развитие, за това сега съм толкова страхлива от болести, какво ще ми открият, лечимо ли е, как ще умра, кога, от какво и т.н. Confused Cry просто исках да споделя, че напоследък започнах да се улавям как само за това мисля, колко ми е кръвното, какво изядох днес, как ще се отрази на кръвната ми захар, на килограмите , на сърцето  Crazy Blush откачам полека, лека, а и реалният проблем с кръвното подхранва още повече страховете ми Crazy Cry
Оплаках се. Сега Ви желая слънчева и усмихната седмица! Hug  bouquet

# 738
  • Пловдив
  • Мнения: 869
Ооооо я не се паникьосвай! Като гледам аватара ти колко е позитивен, а писанието ти пълна противоположност! Пък от лентичката ти виждам и хубаво нещо се случва с теб! Просто нямаш причина за никакви тревоги, а се радвай на живота...времето е хубаво, излез навън и се усмихвай повече...

# 739
  • Мнения: 2 357
Така е! Права си Feis Hug
Проблемът е, че отдавна съм с този проблем...все си измислям нещо, от което не съм болна, но аз си втълпявам, че съм Confused Embarassed Сега, обаче високото кръвно е реално и страхът съвсем големи му станаха очите Shocked Cry
Имах спокойни дни, но онзи ден пак усъмнах в страх Crazy
Дано днес с лед ФМ да съм по-спокойна и щастлива Praynig Hug

# 740
  • Пловдив
  • Мнения: 869
Колко ти е кръвното?

# 741
  • София
  • Мнения: 39 756
Моля, пуснете нова тема.

# 742
  • Мнения: 2 357
Feis , когато за първи път го усетих, все още не бях бременна и беше 160/100 след това имах една криза 175/110 , но те са единични случаи, иначе го поддържах 130/80 , 140/90 без лекарства, сега пия лекарства и е добре. След раждането, живот и здраве ще търсим причина в ендокринната система, тъй като всичко останало, което може да причини кръвно е изследвано /сърце, мозък, нерви, УНГ, кръвни и уринарни изследвания и бъбреци/ , но тъй като хормоналните изследвания сега няма да бъдат валидни, ще почакам след раждането. Praynig Hug
AnMary, ако няма някой , който е запонал нова тема, ще я пусна на драго сърце Hug

# 743
  • Мнения: 2 357
Заповядайте в новата тема и дано е по-усмихната от която и да е друга! Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт