Седмицата 23.08 - 29.08

  • 7 767
  • 121
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 21 557
Цитат на: renci
................Моренка ти ще успееш ли да дойдеш?Много се надявам да успееш.Иначе нямам търпение да се видим вече...................


И аз много искам миличка и правя всичко възможно и май ще ме огрее слънцето  Grinning  Sunglasses ! Шшшъъъъът ! Да не чуе  Imp !
Мисля в петък да пътувам за Сандански , да оставя съкровищата при маминка и в неделя се връщам .

# 16
  • Мнения: 3 205
Здравейте и от мен! Ние тази седмица почнахме ремонт - сваляне на стари и слагане на нови тапети, боядисване на врата и таван и т.н. След снощното дране на стари тапети сега си имаме една доста абстрактно изглеждаща стая... И така, за мен се очертава една седмица с малко сън и много работа, но само като си представя после как ще ми ухае на новичко и прясноооо... Само дано днес не заспя върху бюрото на работа... Rolling Eyes  Sleeping
А между другото тази седмица няма ли някой да се похвали с добра новина? Хайде, поне аз като няма да се радвам за себе си скоро, да се радвам за някой друг Grinning  Grinning  Grinning

# 17
  • Мнения: 689
Здравейте и от мен днес!
Успешен ден на всички и вече е време да се хвалим не мислите ли Confused:
Пожелавам една успешна седмица на всички бебеправещи Wink

# 18
  • Варна
  • Мнения: 618
Здравейте и от мен!
 Тази седмица е седмицата за  #2gunfire леля Фло. Дано се похваля събота със закъснение.
 Praynig Подготовката за сватбата върви малко по- малко и все се надявам да не пропуснем нещо.
Започвам малко да се притеснявам-остават по-малко от 2 седмици.
Лека и успешна седмица и чакаме добри новини!;)

# 19
  • Мнения: 2 498
Така като гледам лентичките ви май сме доста , които чакаме лошата леля тази седмица.....
Моля се никоя от нас да не я види...

# 20
  • Мнения: 689
Да Валка доста сме тази седмица, стискам палци за всички ни!!!

# 21
  • Мнения: 689
Оппс исках да кажа Валя Embarassed

# 22
  • Мнения: 3 634
Oh milichki... samo kolko mi lipsvate... Namiram se v edna biblioteka v seloto do koeto zivejat sveki i svekur... na 400 km ot doma. Tuka sme veche 5 dni, na men zapochva bavno, no sigurno da mi pisva.
Njama kiriliza, njama email njama nishtoooo....

Lipsvate mi, da znaete. Chestito na vsichki na koito trjabva da se chestiti... ne znam koga shte sme si v kushti, no vednaga se pojavjavam tuk.

Obicham vi.

# 23
  • Мнения: 689
Хей мамче не се отчайвай, скоро те очакваме да се завърнеш трайно при нас!!!

# 24
  • София
  • Мнения: 2 100
ами и аз да си покажа лентичката Embarassed  Embarassed  Embarassed
Дано да е в отпуск тази седмица Лелята и забрави за всички нас , който не я чакаме!

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 21 557
Цитат на: Мама от Финландия
Oh milichki... samo kolko mi lipsvate....................................................................................
Lipsvate mi, da znaete.
Obicham vi.


ЧУВСТВАТА СА ВЗАИМНИ , ДА ЗНАЕШ , МАМЧЕ ФИН !
ЦЕЛУВКИ И НА ТЕБ !  Sunglasses

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 21 557
Цитат на: Krisy
..........както писах в темата за седмицата - правих си тест и е отрицателен за голямо мое съжаление Cry  Embarassed


Криси , историята познава много отрицателни тестове (като твоя) ,  завършили накрая с наакани памперси  Wink  Grinning !
Така , че не е излючено да имаме добра новина от теб ! Grinning  Sunglasses

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 504
Поздрави и от мен Мамо Фин. Хайде връщайте се по скоро  Laughing
Меренка, много поздрави на всички на срещата. Аз ще пропусна сигурно, защото правим ремонт, а пък скъпото е почти денонощно на работа и ако дойдат майстори трябва някой да ги наглежда.

# 28
  • Мнения: 3 154
Криси отговарям тук, че както го подкарахме в темата със запознанствата.... Rolling Eyes
И аз съм чувала за много такива първоначални отрицателни тестове, а после се оказва, че има бебче. Искрено ще се моля и ще се надявам да се е получило!

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 21 557
Цитат на: lalka
Меренка, много поздрави на всички на срещата.


Непременно ще предам мила , стига да отида !

За тези , които немогат да дойдат , обещавам фото-репортаж ! Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт