Педиатрите във Варна 3

  • 413 218
  • 1 942
  •   1
Отговори
# 1 590
  • Мнения: 1
Извинявайте за отклонението, наложи се да отида вчера в МЦ Младост, за вземане на кръв ме пратиха на 4 етаж в медицински център Свети Стелиян. Знаете ли го, какъв център е, с лекари на часно ли...за пръв път го чувам, а и сайт в интернет не можах да намеря. Чувала съм за Лисичкова на 5 етаж. Знаете ли дали д-р Донка Костова записва нови пациети, защото от настоящата лекарка не съм доволна. Аз предпочитам там където е ЛЛ да има лаболатория, т.е. да е в някой медицински център, за да не разкарвам децата като пускам изследвания (сегашната ЛЛ е в МЦ, ама изследванията все едно от сърцето си ги къса) и то в района на Левски, Цветен, Окръжна болница. Благодаря ви!

Св. Стилиян е като Лисичкова, частент МЦ. Ходи се с направления по принцип или си плащаш.Не знам защо са те пратили там. В МЦ Младост (понеже и там ни е педиатърката) ходихме със синът ми за регулярните изследвания на 6 месеца и на първия етаж, (който се води трети, ако не се лъжа) има кабинет на Лаборатория Статус, каб.317 в дъното на коридора е
Изпратили са те в МЦ Св.Стилиян,за да те вкарат в болницата на Лисичкова.Те са към болницата,отиваш за преглед и  изследвания и влизаш в болницата,без значение какво му има на детето,може и да е здраво даже,после разни други процедури,хубаво да те оскубят.Не знам как още не са ги затворили,големи мошеници са,много недоволни има.Аз съм медицинска сестра, пострадала от неплащане на заплата и осигуровки-те са пълни мафиоти.Добрите лекари,които работеха там,отдавна напуснаха.Бягайте от там,по скоро може да ви навредят,от колкото да помогнат.

# 1 591
  • Варна
  • Мнения: 241
Здравейте!

Някой има ли вече впечатления от Д-Р БЕДЖЕВА, която се премести е в кабинета на д-р Хартонова?

Благодаря!

# 1 592
  • Мнения: 1
Момичета, дайте ми моля мобилен телефон на д-р Кирил Кирязов, клиника Аврора

# 1 593
  • Варна
  • Мнения: 241
Момичета, дайте ми моля мобилен телефон на д-р Кирил Кирязов, клиника Аврора

Заповядай!
0878763553

# 1 594
  • Мнения: 16
Някой отзиви за д-р Светослава Лавдинова и
Пълна безхаберничка. Не може да прочете едни профилактични лабораторни анализи. Постояно се допитва до колеги. Добре, че бърдо се махнахме от там. Изтърва си нервите. Не търпи мнението на пациента и започва моментално да крещи и блъска. Сериозно се замислих за риска, който съм поела, че детето ми беше при нея.

# 1 595
  • Мнения: 1
Здравейте, мами..за първи път пиша тук, но съм обзета от изключителен гняв, недоволство и огромно разочарование от прословутата д-р Йоргова в ДКЦ "Чайка" арогантна, не поздравява, злобна и безхаберна жена, която изписва Антибиотици, за всичко !!!
Що за човек трябва да си и най-вече лекар - педиатър, който уж трябва да се грижи за дечицата... Аз и казвам, че детето ми цяла вечер има температура,не е спал..не мога по никакъв начин да му дам лекарствата..тя ще ми отговаря ..
" и аз какво да направя " ... няма срам, нагла и безотговорна женица ... Погледна му само гърлото, дори не разбра, че беше с температура.. Да си пиел антибиотика ( голям яд ме хвана, че почнах да му давам, не съм привърженик на тези отрови, но нали така е най - лесно ), щял да се оправи..нямало нужда от следващ преглед  и гледа злобно !!!
Омръзна ми от псевдо доктори... все едно тези хора на са били родители, забравили са какво е това за първи път да имаш дете, упрекват те, че не се справяш, викат и крещят ... това лекари ли са !? Къде е човещината !!!??
Няма я !!! Самозабравили се търговци !
Жалко е най - вече за дечицата ни Sad
Не се записвайте при нея !!!
Прехвалените отзиви за нея са просто ... Прехвалени, нищо общо с действителноста

Последна редакция: сб, 12 дек 2015, 01:15 от Nena Sv

# 1 596
  • UK
  • Мнения: 5 999
Някакви отзиви за д-Р Иван Христов? Дали ще приеме и нови  newsm78

# 1 597
  • Варна
  • Мнения: 913
Nena веднъж съм водила децата при тази дама - еее чудех се как въобще има пациенти. Изобщо не се харесахме. Дори бях споделяла тук. И на нас изписа разбира се антибиотик - и на двете деца. А вече Т нямахме поне от 2 дни и само покашляха чат и пат и някой друг сопол да забърша. Еее нищо изписано от нея не дадох и се оправиха децата. Разбира се и добавки препоръчва - за по 50-70лв - от септември трябвало да ги давам.  Laughing
Съчувствам ти! Дано не се налага повече да я посещавате. Ако сте записани при нея, сега е времето да я смените.

# 1 598
  • Мнения: 3
Мнение за доктор Беджева -сити клиник. Предстои ми избор на лекар за бебе.

# 1 599
  • Мнения: 120
Здравейте, някой може ли да сподели мнение за д-р Даниела Папазова от ОБ Варна, защото ми предстои избор на педиатър и тя е един от вариантите?
Другият лекар, на който съм се спряла е Мариета Драганова от МД Варна и ще се радвам ако има мами посещаващи я да изкажат мнение?

# 1 600
  • Варна
  • Мнения: 4 924
Ние сме при д-р Драганова както и почти всички мои познати. Нямам абсолютно никакви забележки и нямам доверие на друг за детето си. Ако решиш за разговор с нея(все пак да се запознаете, а и да питаш дали приема нови пациенти) можеш да запишеш час в графика и за ДК. Ако нещо конкретно мога да помогна ще се радвам. Ако има нужда пиши и на ЛС.

# 1 601
  • Мнения: 397
Някой може ли да даде мнение за д-р Диана Пенчева ОБ? Лекува ли с хомеопатия?

# 1 602
  • Мнения: 63
От около час и нещо чета мненията ви в този форум и искрено съчувствам на тези от вас, които са имали кошмарни преживявания по лекарските кабинети на някои педиатри. Аз също бих искала да дам своето мнение, макар и да нямам дете все още. Бих искала да споделя своята гледна точка като "дете" на Др. Станка Ангелова.

Родена 2,200, изписана едва 2,500, първата педиатърка, която майка ми е избрала за мен й казала че такова болнаво и малко нямам много-много шанс. Още тогава тя сменя лекаря и се доверява на Др. Ангелова, която има къде-къде по-оптимистични прогнози за мен. За едно предишната лекарка е била права. Наистина бях много болнава. Дали защото постоянно имах нужда от грижи или защото родителите ми веднага са си паснали с нея, Др. Ангелова от тогава до сега, за нас е част от семейството (вече 27 години). Всички винаги сме я виждали така. От постоянни проблеми с пневмония през бъбречни кризи и тумор, трети сливици и тн., Др. Ангелова винаги е била перфектна в диагнозите си, избора на лечение и препращане към правилния специалист. Факт е, че съм жива да разказвам, противно на общото мнение. Няма да намерите по-добър диагностик. Ако имам дете (надявам се скоро) и живот и здраве непременно бих избрала не друг, а нея. Дори и днес, ако е за нещо по-сериозно винаги знам че мога да й се обадя и да поискам второ мнение или да помоля за име на специалист в града при когото да отида. Изключително начетена и с много добър поглед кои са адекватните лекари, които могат да помогнат в случай че трябва по-профилиран преглед. Най-важното, веднъж "дете на др. Ангелова" винаги дете на др. Ангелова.

Както казах, нямам деца и не съм се интересувала дали работи със здравна каса и какви пътеки, кабинети и тн. Знам само че ако ще и в селата около Варна да живея ще направя всичко възможно да водя детето си при нея, понеже я познавам, а тя мен и от вътре и от вън. Simple Smile Сигурна съм че отношението й към децата не може да е убегнало на малкото родители тук, които водят своите при нея. Изненадвам се че има толкова малко мнения и не особено детайлни, като знам на колко много хора е помогнала и колко деца е спасила от ръцете на некомпетентни колеги. Тя не е човек, а Ангел и винаги се е държала като такъв. Никога няма да ви погледне като торба с пари, но и не жали средства, ако лечението на детето го изисква или сте го закъсали, както аз доста често правех. Баща ми доста рецепти изписани от двете страни е осребрил Grinning, но винаги си е струвало. Мисля, че щом се отнася до деца, тя винаги е била на принципа: "По-добре сигурно, от колкото да съжаляваме" (Better safe than sorry), което за мен винаги е било правилния подход. Мисля, че тези от вас, които разсъждават по същия начин и не обичат да поемат рискове, що се отнася до здравето на децата им, биха си паснали идеално с нея.

Надявам се това да е отговорило на някои от въпросите ви за нея и бас държа, че не очаквахте такава гледна точка  Grinning Grinning Grinning

 

Последна редакция: пн, 11 яну 2016, 20:51 от surprisedbyjoy

# 1 603
  • Варна
  • Мнения: 913
Д-р Делева съм писала по-назад посещаваме вече няколко месеца, в случай на нужда. И двамата вече се е случвало да водя. Изключително адекватна. Слава Богу на нас рецепта от двете страни не ни е изписвала и точно това харесвам в нея. Изобщо дори не смятам, че винаги действа на сигурното - това го разбирам като да натъпчем детето с химии и да се застраховаме, че ще се оправи... А тя не е такава, или поне с моите деца не е била. Може и състоянието им да не го е изисквало. И все пак - доста е умерена и щадяща в лечението. Може пък и да ме е усетила. Аз съм от тези, които не следват сляпо препоръките на докторите и не купувам и давам всичко, което изписват.

Последна редакция: чт, 21 апр 2016, 15:15 от Tatti

# 1 604
  • Мнения: 63
Д-р Ангелова съм писала по-назад посещаваме вече няколко месеца, в случай на нужда. И двамата вече се е случвало да водя. Изключително адекватна. Слава Богу на нас рецепта от двете страни не ни е изписвала и точно това харесвам в нея. Изобщо дори не смятам, че винаги действа на сигурното - това го разбирам като да натъпчем детето с химии и да се застраховаме, че ще се оправи... А тя не е такава, или поне с моите деца не е била. Може и състоянието им да не го е изисквало. И все пак - доста е умерена и щадяща в лечението. Може пък и да ме е усетила. Аз съм от тези, които не следват сляпо препоръките на докторите и не купувам и давам всичко, което изписват.

Хей!  По-скоро имах предвид, че никога не игнорира проблем, ако наистина има такъв и да й се досвиди да ви прати при специалист или на изследване и няма да каже: "нищо му няма", докато нещата не станат наистина зле и не дай си Боже за болница. Иначе рецептите от двете страни са за по-закъсали случаи наистина, а и за мен по-сигурно не означава винаги натъпкване с химии, а по-скоро наистина изкъсо следене на проблема и адекватно взимане на решения без излишни рискове. Иначе, определено няма смисъл от дълги рецепти, ако случая не го изисква, но тя определено си познава децата изключително добре и взима добри решения. Предполагам моя случай е бил такъв, надявам се на вас да не ви се налага никога! При всички положения поздравления за избора! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт