Пати има нужда от нашата помощ! /DMS PATI/

  • 7 586
  • 62
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 030
Птичка, до къде са събраните пари?
Това го прави,майката на Пати.....,Тедито,но ще го направи най-късно до петък!!!! Peace
Mpulle,пиша на ЛС.... Wink

# 31
# 32
  • Мнения: 2 028
милото детенце  Hug

и аз се включвам с смс-и... дано се съберат бързо парички  Praynig

# 33
  • Мнения: 1 030
Благодаря,на всички,които мислят з Пати!!!! Hug Hug  bouquet  bouquet

Ето и всички извлечения по сметките!!!!
Салдо към 03.12. - 24 542 лв.
салдо към 03.12. - 549.01 евро

Имаме и огромната помощ на Българската Бридж Федерация!!
За което им,Благодаря....,че правят всичко това за Пати.

Мили хора,аз вярвам,че можем още толкова колкото е до момента.
Имаме подкрепата и на много деца,които познават лично Пати от музикалното училище,където Пати е прекарвала всеки ден с тях,както и много други деца.Трябва да,Ви призная,че се обидих в децата,че са по силни от нас.

Ето още една кауза направена от деца.....Na 9-ti dekemvri ot 12 chasa v zala 1 na Festivalen i kongresen centar
vav Varna,shte se provede blagotvoritelen koncert,organiziran ot
Muzikalnoto uchilite v pomosht na Patricia.

Както и страницата във Фейс бук.....,Да помогнем на Пати,ето тук!!!!! ЦЪК!!!  bouquet

# 34
# 35
  • Мнения: 0
браво на муз училище варна Simple Smile
а и в няколко града се провеждат благотворителни турнири по спортен бридж, като входната такса на всеки участник ще бъде внесена за лечението на Пати. аз отивам да играя, защото не ме бива с СМСите ...

# 36
# 37
  • Мнения: 0
Някакви новини как е минал бридж турнира?А да попитаме и как е Пати?Знам,че имаше възпаление и вече има катетър,но сега как е тя?Тя вече е голяма и може да чете,сигурно добре осъзнава какво се случва.Как се чувства емоционално?А може би тя чете темата и сама може да ни напише.. Hug

# 38
  • Мнения: 3 540
Тук , са дадени какви са постъпленията по сметката на Пати.
Има и от благотворителния концерт на музикалното училище и от бридж турнирите.

# 39
  • Мнения: 0
Някой знае ли как е Пати?

# 40
  • Мнения: 1 030
Някой знае ли как е Пати?
Да,Гери....,днес бяхме на Коледно тържество  вклиниката,и Пати е доста добре,паричките до момента не ги знам,но за бързо разбрах от Дорчето,че сумата нараства.Престои и друг курс пореден,но затова не съм сигурна кой по ред.Теди,се надявам да се включи с извлечения по сметките,но сега престоят най-великите празници за годината,така че ще са получи положителен резултат.
Слагам от моите снимки на тържеството,тай като са много с  Пати и ЙОнка,който му се гледа да гледа......! Wink
http://www.facebook.com/album.php?id=100000516763978&aid=49530

# 41
  • Мнения: 0
Гледам,гледам....и ми става тъжно,а уж е тържество.Виждам много добре познати лица!Пати я познахме...нищо,че се е опитала да се скрие зад маската.А нима това е г-жа Дорка?!И Хрисито я познахме,много е пораснала...Много поздрави и на Ганчето-много добра жена.От цялото си сърце,пращам  пожелание за много,много здраве на всички, от цялото отделение и най-много на дечицата!!! babydust7 Flowers Four Leaf Clover

# 42
  • Мнения: 1 030
Да всички са добре.....Дай боже,все така да са. Praynig Praynig
Здраве и много вяра,е нужна и на Пати,а тя е толкова силна,и вярва че ще оздравее. Hug Hug
Вярвам,че паричките са над 60 хил.,остова да видим и смс-те,колко са. Peace
Ще ги поздравя,всички от теб,живот и здраве след НГ,ще сме там. Wink  bouquet

# 43
  • Мнения: 0
mila pti4ke tyk lqstovi4ka ,blagodarq za cqlata informaciq koiato davah za Patito veseli praznici i posrehtane na novata godina
  bouquet  bouquet

# 44
  • Мнения: 0
Лястовичке,пиши на кирилица,че трудно те разбираме..И разбира се, да честитим един от най-светлите празници, Рождество Христово,на Пати и семейството й.Да сте живи , здрави и  щастливи през идната година и нека тя ви донесе спокойствие и сигурност ,за която мечтаете!Бъдете здра Flowers Four Leaf Clover santa2 Nature Snowmanви!!!

Общи условия

Активация на акаунт