Дюканки с фигури чудесни по празниците ний ще блеснем - 241

  • 25 784
  • 734
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 833
Ето аз до какъв извод стигнах Rolling EyesНали бях мома 4месеца,тоест влязох в трета със статус мома newsm78,и започнаха да играят + –1-2кг.,мъж ми се върна и както ви казах донесе чували с забранени неща,на които аз се нахвърлих като невидяла #Cussing outЧе извода е 4дни плюскане като Пиги придружено с мнооого секс (за наваксване) -400гр. Joy
Сиско малко ти е спорта да знаеш Joy

# 721
  • Мнения: 1
ANNAFACE, много си права, аз имам предвид прасето, не че ще се тъпча / голям инат съм, пък и все пак срам  Embarassedда не ми се смее някой на масата"таз уж на режим беше".  Mr. Green  Това в кръга на шегата.  Wink
Но покрай тези празници самата храна е по-тежка и ми се струва неподходящо да започвам с такава тежка гала - дори и да е в много малки количества. Мисля плавно и много внимателно да влизам в трета и затова. Може би ако вляза от сега - ще броя за гала единствено чашата вино, а другото ще ми е като втора ПЗ

# 722
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
4 дни плюскане като Пиги придружено с мнооого секс (за наваксване) -400гр.

 newsm74  Браво!  Simple Smile Simple Smile   Е, аз не смея да рискувам за сега, ама ти поне си се наситила на хибави неща  Heart Eyes

# 723
# 724
  • Мнения: 10
Момичета преди все ви четях ,а сега покрай празниците нещо времето не достига.Погледнах обаче последните странички та и аз се посмях с вас.
Имам въпрос може лук в П дните? Мога ли да замествам хранене с протеинов шейк от тези дето ги пият културистите.Напоследък все почесто съм гладна и нямам нищо под ръка режимно.Така и посягам към сладкото.Иначе днес правя два месеца и за отчет съм -5кг.Остават ми още 3 според калкулатора.Може би с тях по бавно ще се преборя,но ще мисля за повечко спорт и по стриктно да спазвам режима.Е май си отправих новогодишно пожелание.Весел ден на всички и много минуси от Дядо Коледа

# 725
  • Мнения: 78
frozenInside , alis_1 и аз започвам с вас трета след празниците  Hug , че нещо нямам смелост сама. Много страшна ми се вижда тази трета ...
но ще му мисля като му дойде времето  Wink

# 726
  • Мнения: 833
лелееее какво е това затишие newsm78 newsm78

# 727
  • Мнения: 788
лелееее какво е това затишие newsm78 newsm78
Ами всички се отчетоха за днес, к'во да пишат още Mr. Green

venerasЧЕ Hug, много готин цвят, а какъв поглееед...

# 728
  • Мнения: 45
Ами кво да кажем ние с гайдите -  дет си нямаме МЦ  да чакаме,  дет не пием, че  и не пушим, дет и онова третото  не тренираме? newsm78. Времето все ни е готино,  WC ни е редовно, децата слушат, мъжо също, абе скука от всякъде Sad

# 729
  • София
  • Мнения: 211
Николекса липсва много, толерантността на това момиче, информираността и търпението й са направо пословични.
newsm10 newsm10 newsm10
Дивачките, всички сте супееееер чаровни. Много ви се изкефих. Много добре изглеждате всички и хич не личи, че сте на диета. Мога само да съжалявам, че не успяхме да се класираме и ние, но ни беше супер натоварена програмата и не смогнахме.  Blush Следващия път да не ми приемате извиненията.

Последна редакция: пн, 20 дек 2010, 20:08 от rossykv

# 730
  • Мнения: 850
  venerasssss  newsm51  love001

# 731
  • Мнения: 359
Хвърлям ви по едно око от време на време, да видя някоя позната муцунка Grinning

И на мен ми липсват срещите, но пусто  напоследък никакво време за нищо Crazy

Шушка  Heart Eyes

Im So Excited благодаря Hug

Почти никой не ме познава тук, но аз съм една от стадото минала  и заминала по пътя на Дюкан.. запазила някои добри навици, качила някое и друго килце от свалените, но се харесвам такава каквато съм Simple Smile

И си пазя втория куршум с Дюкан, когато живи и здрави стана мама

Та съвет, режимност и стриктност и всичко ще е наред Simple Smile

И да пиете много вода!!!

# 732
  • Мнения: 788
Ооо, ти и мен ме познаваш, иначе как бих отразила новия ти цвят, само че съм се дегизирала малко Grinning
сори за спама... 'ма к'во пък, и аз да поспамя малко Mr. Green

Бургаските любимки lovekiss


ПП. Под дълбоко прикритие съм Simple Smile))

Последна редакция: пн, 20 дек 2010, 21:15 от Im So Excited

# 733
  • Мнения: 359
 newsm78 а такаааа я казвай коя бургаска фея си? Laughing

# 734
  • Пловдив
  • Мнения: 14 075
Новата тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=551341.new#new
Благодарности на Tumba_lumba   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт