Дюканки с фигури чудесни по празниците ний ще блеснем - 241

  • 25 787
  • 734
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 833
Naughty Уиски с фъстъци и от време на време с бадеми !
Нооооооооо, само ако сутрин се теглиш по пижама и не прекаляваш със спорта! Heart Eyes
Опааа значи съм режимна newsm44 newsm68,е в момента нямам фъстъци .но щом и с бадеми става Embarassed
Сутрин задължително съм с дебелата пижама върху Кантарев NaughtyСекса спорт ли е newsm78

# 706
  • Мнения: 1
Добро утро! Днес не е чак толкова студено!

Сиссс, направо ще ме умориш - много се смях на двата ти поста от днес и на този от снощи.   Joy Joy Естествена блондинка съм , така че бавно зацепвам по принцип, ама тебе те хванах !  Sunglasses
Голям си образ!  Heart Eyes

Що бе?! Нали тук си споделяме-за килата,за времето,за МЦ-то,за пълноЛУДИЕТО...Лошо няма...

Е, да де!  Mr. Green Айде и аз да не остана назад - WC -то  днеска ми се размина нещо, свърши ми преди 4 дни, кантара и на него му свърши батерията, та незнам какви кила съм днес.  Времето  - брррр. ПълноЛУДИЕТО ме е хванало, ама като гледам не само мен Mr. Green
Уискито ми свърши, ама бадеми има, дали ще вървят с ракийка newsm78
А, да не забравя - вчера ходих в мола, ама нищо не си купих.

# 707
  • Мнения: 972

Това е най-чистата форма на спорт...така че-никакъв секс... Naughty

# 708
  • Мнения: 833
Добро утро! Днес не е чак толкова студено!

Сиссс, направо ще ме умориш - много се смях на двата ти поста от днес и на този от снощи.   Joy Joy Естествена блондинка съм , така че бавно зацепвам по принцип, ама тебе те хванах !  Sunglasses
Голям си образ!  Heart Eyes

Що бе?! Нали тук си споделяме-за килата,за времето,за МЦ-то,за пълноЛУДИЕТО...Лошо няма...
С ракиика също вървят ,но наблягаш повече на ракията нали знаеш Naughty
И аз вчера ходих на мола ,но неможах дори да влеза вътре ooooh!

Това е най-чистата форма на спорт...така че-никакъв секс... Naughty
Добре че не съм прегреешила мн.със секса Whistling

# 709
  • Варна
  • Мнения: 96
Добър ден и от мен!
От два дни само ви чета  Thinking newsm78 Thinking newsm78
Моите кг не са мръднали  Sad Прасчо леко пак подаде окото навън, ама го затворих на време, така че удряйте с тиганите докато е време.
Вчета ходихме с мъжо по магазините за подаръци, и какво мислите ми предложи да ми купи за подарък..........нов кантар. #Cussing out #2gunfire #Cussing out #2gunfire #Cussing out #Cussing out
Направих се на сърдита и отказах  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
Днес правих ябълков щрудел, че ми изяде главата мъжа ми за такова нещо, но няма да кусам.
Тази седмица много натоварена ще ми бъде. Довечера на рожден ден ще ходя, утре гости ще имаме, после ние ще ходим. На 23.12. съм на фирмено коледно парти с приспиване   ura dazzler1  bigdance2, въобще пълна програма. Как ще се справям не знам? ooooh! ooooh! ooooh! Но ще ви чета, така удържам онова розово животно да не излезе от там, където му е мястото  Animal Pig Animal Pig Animal Pig Animal Pig Animal Pig
Хайде хубав ден ви пожелавам!   bouquet
П.П. Снимките от срещичките са страхотни! Момичета, изглеждате супер, усмихнати и позитивни. Много целувки и прегръдки  Hug newsm51

# 710
  • Мнения: 2
Добър ден  момичета,видях прекрасни снимки на Дивачките и Бургазлийките както се вижда изкаралисте чудесно.Аз се завърнах от екскурзията в Турция геройски устоях на всички изкушения,прекалих само с кола лайт изпила съм четири кутий.Килограмите са стабилни сутринта кантарев ме зарадва -0.300кг. На всички желая прекрасен ден smile3525

# 711
  • Мнения: 972
Добър ден  момичета,видях прекрасни снимки на Дивачките и Бургазлийките както се вижда изкаралисте чудесно.Аз се завърнах от екскурзията в Турция геройски устоях на всички изкушения,прекалих само с кола лайт изпила съм четири кутий.Килограмите са стабилни сутринта кантарев ме зарадва -0.300кг. На всички желая прекрасен ден smile3525

Е,признавам те! щом в Турция отиде и не се изкуши ,значи си герой!Бравос! smile3501 smile3501
Аз точно там се оризилих... Blush То баклавички,локумче,банички...... Joy Joy
Не правете това вкъщи! и не ходете на екскурзия до Турция ,ако ви е слаб ангела... Mr. Green

Миленка, аз пък смело си прекалявам с този спорт...Може и от него да задържам,ама поне ми е добре... Joy Joy

# 712
  • Мнения: 194
Добро утро и от мен Hug
Преди два дена ми свърши МЦ-то(за ваше сведение и който си води статистики Wink), съответно имах си и  подобаващия минус Simple Smile Иииииии след тези студени събота и неделя, през които се топлихме взаимно с мъжо, къде в леглото, къде с чаша червено винце (гарнирано с пастърмичка и пръжки), че ракия и виски не пия аз,  и днес съм минус 1,200  Flutter Така че Сиссс ще ме прощаваш ама секса спорт, не спорт бая си се сваля и от него, особено в такива зимни дни Whistling Whistling Whistling
Бррррр колко ми е студено, ако знаете...пък съм си самичка днес, няма кой да ме топли Sad
Айде отлабващ ден на всички Peace

# 713
  • в старата къща на село.(ехххххххххххх мечтииии)
  • Мнения: 425
Ха добър ден!
И тука много студено мо Сис.
И МЦ ми мина ,обаче чакам овулация тея дни.
След два дена на урожай от - ,днес  Rolling Eyes се вцепених +3 кила. JoyРазмазах се направо.
Майната им и те ще идат при другите 47 Mr. Green
Гледам снимките ,много сте убави,нищо че бургазлийки много не могат да се видят ,че снимките бая опушени,ама аз си знам че сте хубавици. Hug

# 714
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
alis_1 и аз не смея да мина в 3-та преди празниците, че си нямам вяра  ooooh!


Купих "Хуск", надявам се да ми подейства  Wink


Започвам, вече да обмислям и менюто за Бъдни Вечер, нагласила съм го да е ПЗ ден, тъй че ще имам избор (доколкото е възможно)

# 715
  • Мнения: 972
Ани, нали знаеш,че аз съм си бамбашка чиляк... Joy Joy
Качвам от риба,от вода,от въздух...Може и от секс да качвам... Mr. Green

Меги, да не го чакаме след 9 месеца и твоето МЦ... Mr. Green
Ама доста едричко ми се струва това отроче,още от сега 3 кила...Че то докато му дойде времето ще трябва в казарма да го пращате... Joy Joy

# 716
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 797
ЗДравейте и от мен.Днес -200г.

# 717
  • Мнения: 194
Ами Сиссско ти закво дишаш изобщо - то секс, то риба, то вода...  hahaha hahaha къф тие кефа не знам направо, кат се лишаваш от всичко  Rolling Eyes Rolling Eyes
Ей отивам да пазарувам, че довечера ще имам гости, и ще взема да мина и аз през аптеката за Хуск - белким и на мен помогне Praynig Praynig Praynig То големи мъки, не се страе - по 6-7-8 дена...

Пък момичета една ще ви кажа (лично мое мнение и не задължавам никой с него)- празници винаги ще има, оправданието с тях преди трета....някак си много безволево ми звучи. То дали ще си на П или ПЗ във втора - пак има вариант да опитате нещо друго - само вие можете да си наложите ограничението. А ако можете във втора, значи и трета няма да ви се опре Peace. В крайна сметка, който го е страх от мечки не ходи в гората. А и това си е точно момента да се изпита желанието и волята на режимстващия - дали ще пуска прасето или не - всичко зависи от вас самите Peace  
Лично аз влезнах във трета, точно преди годишнината ни - целенасочено, за да мога да си имам Гала и да знам, че като съм изпила една-две чаши вино на празник ми е било позволено, а не после да се чувствам гузна, че съм прегрешавала. С това чувство по-трудно се справя някак си човек, отколоко да си кажа, че сега това не може, но утре да Peace.

Корни успех миличка с третата - ти знаеш как и ще се изниже ей сега, както мина и втората Peace

# 718
  • Мнения: 972
Ами Сиссско ти закво дишаш изобщо - то секс, то риба, то вода...  hahaha hahaha къф тие кефа не знам направо, кат се лишаваш от всичко  Rolling Eyes Rolling Eyes

Ааааа,ти къде прочете,че се лишавам от риба,вода и ...тези три неща... Mr. Green
Хич не се лишавам,даже прекалявам с тях...особено с третото... Mr. Green
Преди го правех сутрин,обед и вечер...Ама сега като съм на работа- сутрин та чаааааааак...вечер... Joy Joy

От мен днес +1кг... Mr. Green

# 719
  • в старата къща на село.(ехххххххххххх мечтииии)
  • Мнения: 425
Сиссс ,май си спортувала бая . Mr. Green Crazy Joy

Общи условия

Активация на акаунт