Дюканки с фигури чудесни по празниците ний ще блеснем - 241

  • 25 800
  • 734
  •   1
Отговори
# 690
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Добро утро и от мен  Wink

Съжалявам, че започвам на ранина  с една по-неприятна тема  Embarassed ама корема ми вече е като плондер  Sad Какво препоръчвахте за запек. По принцип никога не съм имала такъв проблем, даже напротив, ама сега  ooooh! 4 дни нищо... снощи четох за бабини рецепти, защото нямам никакви медикаменти и пробвах с накиснато ленено семе (пишеше, че на сутринта гаранция), ама не стана.

Знам, че наскоро е дискутирано, но не запомних медикамента  Simple Smile

А кантара просто хвръкна с +1200 тази сутрин, ей мъка  smile3514

Успешна седмица на всички и много коледно настоение и приятни емоции!!!

# 691
  • Мнения: 63
Добро утро и от мен..последни работни дни ще ги избутаме някак  Crazy

frozenInside
Значи ако искаш си купи хапчета "Бизалакс" (струваха лев и нещо) пиеш 2 вечерта и на сутринта си готова, или си купи "ХУСК" фибрите, (те струват около 5.5лв)..Или си купи "Майчин лист" чай.( 1 лев) smile3550 smile3550  Peace 

Последна редакция: пн, 20 дек 2010, 08:26 от Полудях Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ

# 692
  • NICE,FRANCE
  • Мнения: 175
Добро утро,Мименситка може грис не си объркала.Ето това е техният грис-semoule,но е малко по-едър от нашият в България.

# 693
  • Мнения: 972
Добро утро! Днес не е чак толкова студено!

# 694
  • Мнения: 833
Добро утро! Днес не е чак толкова студено!
Сис днес е много студено JoyА килограмите как са  Rolling Eyes Hug Hug

Добро утро и от мен  HugСамо да кажа ,че след срещата съм -400гр. Joy,ето защо трябва да се ходи на срещички винаги има минуси след тях Hug

# 695
  • София
  • Мнения: 595
Добро утро и от мен  Heart Eyes

На мен днес не ми е студено.
Тази седмица чакам МЦ.
Имам + повече от кило.
Точка.

# 696
  • Мнения: 972
Миленка, килограмите и те са замръзнали... Joy Joy
На мен няма да ми идва МЦ-то... Mr. Green

# 697
  • Мнения: 833
Миленка, килограмите и те са замръзнали... Joy Joy
На мен няма да ми идва МЦ-то... Mr. Green
Сис това ще е от времето Joy Joy
Усещате ли как Вещи идва с тиганите hahahaА моето Мц ще идва за Коледа ooooh! Joy

# 698
  • Мнения: 1
Добро утро! Днес не е чак толкова студено!

Сиссс, направо ще ме умориш - много се смях на двата ти поста от днес и на този от снощи.   Joy Joy Естествена блондинка съм , така че бавно зацепвам по принцип, ама тебе те хванах !  Sunglasses
Голям си образ!  Heart Eyes

Ха сега привет на всички и от мен! Hug

Мисля да влизам в трета, ама след празниците, за да не изтърва прасето  Mr. Green  Този път влизам смело напред, то се видяло че повече явно няма да смъкна, само се мъча и се нервя сутрин на кантара.  Аи в момента съм подута в краката, много ми стягат нещо панталоните в бедрата, направо не се побирам в кожата си ( буквално и преносно) - идея няма от какво е, ще го отдам на идващото пълнолуние.

Хубав ден и повече усмивки ! Heart Eyes Hug

# 699
  • Мнения: 972
Добро утро! Днес не е чак толкова студено!

Сиссс, направо ще ме умориш - много се смях на двата ти поста от днес и на този от снощи.   Joy Joy Естествена блондинка съм , така че бавно зацепвам по принцип, ама тебе те хванах !  Sunglasses
Голям си образ!  Heart Eyes

Що бе?! Нали тук си споделяме-за килата,за времето,за МЦ-то,за пълноЛУДИЕТО...Лошо няма...

# 700
  • Мнения: 12
 Simple Smileздравейте!,иаз като ,,едно си баба знае...,,-за проблемите с вц-то- фибрите ,,husk,, от аптеката вършат страхотна работа Peace

# 701
  • Мнения: 158
Топло е. По къс ръкав съм, ма не става за плажа. Свърши ми отдавна. Дали ще ми дойде?

# 702
  • Мнения: 972
Хуск ям и аз. Първоначално ми беше гаден,ама сега ми стана любим...И едни капсулки пих и вчера ВЦ-то ми беше любимата стая... Mr. Green
Зори, дали ще ти дойде... Mr. Green

# 703
  • Мнения: 833
Аз дали даа си взема Хуск newsm78,не че имам проблеми ама ,,Барабар Петко с мъжете,, Blush
Зори ако не сега ,то след 9месеца ще дойде Naughty
А извинявайте за спама, ама ууискито може ли с бадеми да го пия newsm78

# 704
  • Мнения: 158
 Naughty Уиски с фъстъци и от време на време с бадеми !
Нооооооооо, само ако сутрин се теглиш по пижама и не прекаляваш със спорта! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт