"Системата минус 60" - тема №17

  • 34 718
  • 747
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 5
Момичета добро утро!
Днес имам рожден ден и искам да ви почерпя!



# 736
  • Мнения: 4 597
Джижи, да си ни жива и здрава   bouquet Всичко изглежда много вкусно и специално за твое здраве ей сега е си щипна едно бонбонче с ликьор  Mr. Green

в-печено свинско с 2л лютеница.-в 7 часа.
Дани, всичкото ти наред, ама накрая тея 2 лъжици лютеница как успя да се прежалиш да изядеш не знам Naughty За мен и една хапка в нарушение съм приела, че прецаква целия системен ден и не го броя за такъв. Не си позволявай нарушения или изключения и на лято ще се фукаме по бански  Peace
Днес менюто ми беше следното:
З - баница и вода;
О - пак баница (така се случи, че на работа това имаше за обяд само, ако знаех, поне сутринта нещо друго щях да хапна), банан и айрян;
В - бяло пилешко месо и чаша червено вино към 12 ч.
chockolina Бананите са до 12 на обяд, след това - няма  Simple Smile а бялото пилешко и него ли към 12 изяде  newsm78
маик аз още не съм и на 1/2 от целта, така че за сега свалям, но очаквам скоро да се получи и застоя. Ще видим какво ще стане, така или иначе съм се нагласила за дълъг период на прилагане на системата, дори сега ми се виждат доста светкавични резултатите  Wink
Бебо, добро утро - поднасям ти кафенце и чакаме новата темичка, че като гледам не останало къде да се разписваме  Hug

# 737
  • Мнения: 11 818
Джижи, Честит Рожден Ден!!  bouquet Все по-обичана, желана, красива, щатлива да се чувстваш! Весел празник!

Снежанката, благодаря, ще пробвам!!

Ако Бебочето случайно не се появи, ще пусна тема, няма проблем.

# 738
  • Мнения: 5 004
Джиджи, честит рожден ден и от мен, всичко най-хубаво   bouquet

# 739
  • Варна
  • Мнения: 89
Добро утро. Бясна съм тази сутрин. След снощната риба за вечеря с чаша вино днес съм +600 гр. Протеиновите вечери нещо не ми понасят забелязала съм. Явно мляко с плодове ще ям докато сваля. Вечерята ми приключи 18.30 не мисля че е толкова фатално. Спирам че наистина не мога да се събера в кожата си.

# 740
  • Варна
  • Мнения: 141
Джиджи, Пуфи, честит рожден ден и весел празник! И след 18 часа само водичка и малко вино за наздраве, нали?

Влизам да се похваля - за 4 дни 2.400 надолу. Направо не мога да повярвам, че ям всичко и отслабвам. Другото, което не е за вярване, че след 18 часа не кусвам нищо. Обичайното ми ядене беше само едно и то доста след 18 часа...

Жани, помня те от преди и знам, колко много си постигнала в тозиподфорум. Честит рожден ден и много, много щастие!

Последна редакция: ср, 12 яну 2011, 09:17 от кали 08

# 741
  • София
  • Мнения: 3 824
Добро утро. Бясна съм тази сутрин. След снощната риба за вечеря с чаша вино днес съм +600 гр. Протеиновите вечери нещо не ми понасят забелязала съм. Явно мляко с плодове ще ям докато сваля. Вечерята ми приключи 18.30 не мисля че е толкова фатално. Спирам че наистина не мога да се събера в кожата си.

Задържаш повече течности след вечеря. Възможно е, особено ако е рибата е била по-солена.

# 742
  • София
  • Мнения: 3 824
Честит рожден ден на рожденничката! Много щастие и много минусчета (ако има нужда, де) Simple Smile

# 743
  • Мнения: 11 818
Леле, ама днес много рожденички!! И още една много специална системка днес празнува - Жани - janeta*!!! Миличка, да си ни жива и здрава, все повече да те радват и обичат твоите момчета! Много красиви мигове и усмивки ти пожелавам!! Ама и ти младо гадже си била! Wink Хубав празник, че и юбилей, не какъв да е. Wink

puffi, всичко най-хубаво и на теб, в което съм сигурна, защото си безумна млада и всичко предстои! Весел празник!

# 744
# 745
  • Мнения: 0
belladona,аз също много задържам от виното.не е от рибата,освен ако не е била пушена/солена.
пий много вода днес и до довечера още ще си както вчера.
моето меню вчера:
з-кафе и сладки-свършиха най-после
о-суши,тиквено суфле
в-една голяма ябълка и то преди 6! Peace
 тази сутрин ядох 2 филийки черен хляб с малко масло, сирене и шипков мармалад.+ кафе.
джиджи,честит рожден ден!!

# 746
  • Мнения: 0
беки8,то не е точно лютеница ами един лютив сос без захар в него,ама нямаше как да го напиша. Grinning

# 747
  • Мнения: 5 004
daniski37 пиши в новата тема  Peace

Общи условия

Активация на акаунт