Отговори
# 15
  • Мнения: 2 286
Оле,   bouquet

skrech , понякога и аз не знам какво да си мисля. Първо, наистина си помислих за храните, но след това като за размислих и се сетих за температурата и че точно тогава се появиха, си дадох сметка, че може и да няма общо... Не знам просто! На моменти съм толкова объркана и безсилна. Не знам какво да предприема. Не искам да се мъчи милото.   bouquet Много ти благодаря за отделеното време  bouquet

Леле, Бобче, в какво приключение сиии. Милата Hug . Дано скоро да се научи да се върти и от корем на гръб!

А за тривитаминола - не са нито овчи, нито конски Joy .Тези витамини се бият на всякакви животинки подкожно при заболяване, операции и т.н. Просто се използват за подсилване на на косата- козината Peace

# 16
  • Мнения: 686
Аз малко тъп въпрос, ама каква е разликата между естествено и нормално раждане  newsm78

# 17
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
Ole,  Hug Сега литература с ''комбинации и всЕкакви вариации'' има , то ще е жалко да не им обърнем внимание...хората толкова труд са хвърлили да я напишат.... newsm62  Я, виж Radi, как бързо се е организирала  Hands Clap moresmile ПохвалнО!!!

Последна редакция: вт, 25 яну 2011, 19:39 от MISHANA13

# 18
  • Мнения: 109
Запис. Флъфи ти си герой, аз лично отдавна да съм започнала с АМ ( не ме съдете,просто не бих се мъчила толкова и затова евала на такива майки!!! ) Hug Hug Днес излезнахме за малко времето не беше чак толкова студено. ЛЕлееееее как ми се прави секс ако знаетеее и само ви чета тук,но не знам вече кога ще се оправя.....другата седмица мисля пак да говоря с доки,че лечението нещо не дава резултат,ама той човека си ме предупреди,че ще се оправя като спра да кърмя и започна да пия хапчета ooooh! Sad .Малката нещо много крива стана. Отивам,че е едно мрънкане и тя не знае за какво. Лека вечер Hug Хайли всичко ще ви мине на 1 път и после ще имаш весело и спокойно бебче. Hug

# 19
  • Мнения: 1 298
Флъфи,  Hug  Наистина, ако се измъчвате взаимно само, по-добре АМ.
Така бях с Мила, имах жестоки рагади,  заинатих се че ще кърмя, но пък някой е измислил силиконови зърна. Без тях, мисля че щях да спра. Болката беше непоносима просто.

Цвети, абе тук в сауна влизаш само гол. Не може с бански.
Та на  спа, затова и не ми се ходи, защото не ми се плува и разхожда гола.
Ама открихме център, където 2 пъти месечно разрешават по бански.
Та сега вече може да се възползвам.  Laughing

# 20
  • Мнения: 2 286
Аз малко тъп въпрос, ама каква е разликата между естествено и нормално раждане  newsm78
Нормалното е да си на родилната маса,  с крака във въздуха и 10 човека между краката ти. а преди това на всеки час те бъркат за раазкритие.
Естественото е да родиш както и където си искаш Simple Smile

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Айде и аз в новата тема.За анкетата - родих секцио, по мед.причини.
А относно тривитаминола (АД3Е) - преди няколко години се мазах с това нещо - да ви кажа - ефект имаше, но така миришеше, че мъжът ми само дето не ме изсели Tired и спрях.

# 22
# 23
# 24
  • Мнения: 6 713
Привет в новата тема! Hug

Витамини и аз пия, всъщност си пия тези от като бях бременна, макар че тях ги пиех от дъжд на вятър като се сетя, че все забравях.  ooooh! Те по принцип би трябвало да могат да се пият и от бременни, и кърмачки. Simple Smile

Хайли, твоят ли малчо имаше херния? Да не го дразни това нещо, води ли го на хирург за хернията?

Флъфи, я спри малко да го кърмиш, в смисъл само като е наистина гладен. На мен като ми цока перманентно и хич не ми се пълнят гърдите, като че ли няма време кога да се напълнят! А като имам една почивка от 3-4 часа и да видиш после. Май се дразни на меката гърда, ако ме питаш? Thinking

# 25
# 26
  • Мнения: 2 677
Анкетата - спешно секцио, щото с напъване не ми се получи  Crossing Arms

Момичета, да знаете - "овчите" витамини май че не е много добре да се използват от кърмачки, защото съдържат вит. А. Peace Но най-добре е да се попита лекар какво количество се усвоява от организма и дали е вредно.

Аз в момента съм нагласена с въпросната маска. Слагам и зехтин. Преди години ужасно много ми цъфтеше косата, на дължина до ушите беше разцъфтяла. Постепенно с маската и с витамини, които пих, се оправи и сега мога да я поддържам дълга.  Flutter

Е, то едно намазване за час не е като да ги изпиеш...

# 27
  • Мнения: 486
.........................

П.п. Видях редактирания пост  с резултатите.  Предвид неспокойното сучене, резултатът е направо добър  Peace . Наистина е по-скоро малко, но да се надяваме, че скоро ще се разбере какъв е проблема и нещата ще си дойдат на мястото.  Ако ви е възможно, нека по-скоро детето бъде погледнато от лекар, за да се изключи евентуално здравословна причина.

Благодаря много!
Проверих изброените неща,но не намирам причина!
Не се държи различно между храненията-нито плаче ,нито мрънка,спи си спокойно между всяко хранене...изобщо нямам забележки!
Ще предлагам начесто!аз днес вече пробвах де,под 2 часа от предното ядене не желае,а следобеда пожела на час след храненето и пак яде 60мл,та за два часа яде дава пъти по 60мл и после спа 2,5 часа!
Ще изпробвам предложените пози!
Утре ще дам отчет и от лекаря!

# 28
  • Мнения: 686
Аз малко тъп въпрос, ама каква е разликата между естествено и нормално раждане  newsm78
Нормалното е да си на родилната маса,  с крака във въздуха и 10 човека между краката ти. а преди това на всеки час те бъркат за раазкритие.
Естественото е да родиш както и където си искаш Simple Smile
То верно ще е де тоз късмет в БГ  Mr. Green
Мила ее ти ме уби, сега не ми казвай, че в тази сауна влизат повече от един човек  Shocked Ама и без гащи ли  Laughing Извинявам се за разводняването, ама съм много удивена  Grinning

# 29

Общи условия

Активация на акаунт