Нашите любими торти ... глазури, покрития и фигурки за тях 109

  • 93 718
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 078
Че от Англия доставката ми е по-евтина.  Shocked Тия съвсем се взеха насериозно.

# 61
  • Мнения: 847
Виждам, че обсъждате магазинчета за подложки. Аз вчера ходих до ето това http://www.opakovki.bg/ПОДЛОЖКИ_,_КОШНИЧКИ.html и си закупих подложка 1 бр.  Embarassed (че не съм хич сръчна в тортите, но пък с голяма наслада гледам вашата приказна тема!  bouquet)

# 62
  • Мнения: 368
Мариета, стигаш мол "Сердика център", пресичаш му от другата страна, обръщаш му гръб и хващаш улица Марагидик. Питай, ще те упътят, тя е главната, така да се каже. Вървиш, вървиш все нагоре по един баир и ще наближиш едно училище (не го знам кое е). Завиваш надясно пред училището вървиш - Кадемлия се пада пряка вдясно. Змееборец е на следващия ъгъл. Дано да съм обяснила добре Simple Smile На мен първия път за доставка до Сточна гара от там (3 спирки с трамвая) ми взеха 8 лв Wink

# 63
  • в семейството
  • Мнения: 404
sVeshti4ka , аз не живея до Н.Петков, а съм на Редута- близо до Кадемлийци.
mari_eta , зависи с какъв транспорт ще се придвижва. Но като обща ориентация Mishoka  ти е казала "Сердика център" и още по-ориентировъчно - между Сердика център и Подуяне. Мисля, че ако напишеш адреса в bg-maps, ще ти излезне местоположението.

# 64
  • София
  • Мнения: 2 113
Вал, да ти е жива и здрава дъщеричката! Тортата...гледах коментарите по снимката в албума ти...определено човек може да си прекара час да оглежда детайлите, като в музей. Много идеи, оригинални и прекрасно съчетани, при това в прекрасни цветове!!!

Ивейн, при твоята ферма е такава идилия и съвършенство! Добре поставяш въпроса със снимките, хайде, съберете се всички снимащи, тортени дами и направете една, ориентирана към конкретното снимане на торти, семинарна тема. Ще ви помним до гроб с добро Hug

Ванче, много добро метално боядисване. Единствено при толкова използвани четки, как тази палитра е така снежно бяла, що не направи едно творческо мазало Laughing

# 65
  • София
  • Мнения: 1 078
Apr , ще се разходя до там. Simple Smile А голям ли е асортимента на подложките?

Фотка, затова съм се заблудила, защото не знам кога и как, но съм разбрала, че си някъде до някаква фирма.  Laughing

# 66
  • Мнения: 847
sVeshti4ka, не, асортиментът не е толкова голям, колкото е описано в сайта (напр. аз исках голяма, правоъгълна, сребърна, но като отидох на място нямаше и се наложи да си взема златна).

# 67
  • Мнения: 148
Валерийка,да ти е жива и здрава дъщеричката и много да те слушка и радва.
А за тортата просто нямам думи със които да изкажа това което чувствам като гледам нещата ти.
То господ като раздавал таланта явно е трепнал и на теб е дал повече . Hug Laughing
Бенита33,голяма скорост си набрала момиче,засипа ни със невероятни торти.
Леля Ог,страхотни сладки и кексчета .
Мишока,добро начало.

# 68
  • София
  • Мнения: 2 658
Леле, изгоря ми компа и докато е на ремонт съм ви изпуснала дирите.  ooooh!

Минах само по диагонал и не мога да коментирам всички, моля да ме извините, но съм луднала по декорацията на тортата за дъщеря ми. Захванах се с нещо, в което не ме бива(човешки фигури) и вече си скубя косите.  smile3511, но съм решила, че точно такава торта ще и направя и тъпо и упорито продължавам.

Специално искам да поздрава Мариета и Валерия по повод рожденните дни за едната и сесстра и и за дъщеричката на другата! Уникални торти! Моите поздравления за таланта ви!

Видях преди да замине компа ни, че ме питахте за последната ми торта. Нямам близък план, даже и не помислих за по-детайлна снимка. Релефа на панделката е с релефно килимче. За самата торта мога да кажа, че ми беше много лесно и приятно да я направя, защото фармацията ми е много близка до професията ми и всичко ми е пределно познато.
Валерия, кексчетата са твоите козуначени.  Wink

# 69
  • Мнения: 225
Много бързо напредвате,не може да ви догони човек,аз се борих с няколко торти през изминалите дни ,но ще ви ги покажа по късно ,
Честита рожденничка на Валерия,пожелавам и много здраве и безгрижно детство,и майка и да и прави все такива красиви торти Wink  За тортата както винаги оставам безмълвна ,защото пред такова изкуство мога само да се   newsm20 newsm20
извинявам се на останалите, но по късно ще ви коментирам Hug

# 70
  • Мнения: 1 173
Вал Да ти е жива и здрава малката Ева !!!   newsm59
Пепа я чаках 2 дни , изчака ми се чакането дЪ знаЙш  Mr. Green , обаче пък си заслужаваше . Както винаги идейно , красиво ...какво повече да кажа !
Радвам се че си намерила приложение на играчките , коронките са невероятно красиви .
Ивейн и аз като Ванчето ...тортата ли да гледам , на снимката ли да се възхищавам .
Това за "коня с чула "...уви в случая не важи . Една торта колкото и да е красива , снимана по лош начин , няма как да изглежда красива за тези които я виждат само на снимка - толкова много отнема една лоша снимка  Confused . И обратно ...една не толкова добре направена торта , снимана красиво може да те накара да се загледаш , да ѝ обърнеш внимание , макар технически да не е идеална
Ванче ей на , ти си потвърждение на думите ми . Красива торта , снимана на светкавица ...и ето изглежда че има неравности ( а всъщност няма) . На мен тубичките са ми любимия елемент
Мариета ЧРД ...невероятно нежна торта . Дано всичко е вече зад гърба ти
Бетина ако тази торта беше снимана различно , щеше да си проличи целия ѝ блясък . Костенурките са толкова добре направени , композицията като цяло е добра и съм сигурна че на живо е била още по-красива ( нали)

От мен няма торта ...или имаше 2 в събота обаче мъжа ми решил да помогне и докато се обличах за РД , той взел че ги опаковал в кутиите и си останаха без снимка  Laughing .
Затова пък да ви покажа какво прави новата ми играчка КриКът http://rayausa.snimka.bg/?album;aid=260004 .
Има си тънкости  на които сега се уча , но започваме да се разбираме с машинката  Laughing

# 71
  • Мнения: 3
Валка Да ти е жива и здрава малката, вече пораснала госпожичка! Да бъде щастлива, упорита и успяваща във всяко начинание, много да ви радва![/size]

# 72
  • ВАРНА морето сините вълни
  • Мнения: 449
много ви благодаря момичета-за милите думи
Райче-аз съм снимала от различни ъгли но просто не исках да пълня темата със снимки на една торта-те че и снимките ми не са на ниво и това го има-но не мога да разбера ат апарата ли е в мен ли е грешката та ето от друг ъгъл

# 73
  • Мнения: 0
Здравейте момичета!
От известно време следя темичката и нямам думи за шедьоврите, които виждам тук! Прелестни, оригинални, страхотни....много незначителни ми се струват тези определения за всички ваши чудеса!  newsm20
Имам няколко опита за торти, но явно нещо не ми се удава това изкуство.....Sad
Да спомена, че съм задължена на 6estja , благодарение на която имам боички bouquet
Ако може да попитам raya_рая: разгледах последния линк и видях разкошна корона, може ли да споделиш от какво е направена. За първия рд на дъщеричката ми направих опити за две торти, едната от която беше възглавничка с корона....пробвах короната да я направя от айсинг, но изчаках 1 ден и когато реших да я сложа върху тортата се счупи Sad Дали съм избързала newsm78. Накрая изрязах парче от фондана, отгоре с айсинг, но резултата беше плачевен Cry
Пускам снимка да се позабавлявате, но за да не ми е само спам....
                                                 

# 74
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Рая честита ти играчка - тортената версия ли е или хартиена?

Общи условия

Активация на акаунт